بهترین عنکبوت کفگیر برای سیب زمینی سرخ کرده Blanched و سبزیجات بیشتر

قاشق چاک دار و انبرک جای خود را دارند اما غذاهای خاص نیاز به ظروف با کمی ظرافت بیشتر. و است که می تواند روی حی

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399

قاشق چاک دار و انبرک جای خود را دارند اما غذاهای خاص نیاز به ظروف با کمی ظرافت بیشتر. و است که می تواند روی حیله و تزویر است اما ضروری است برای حساس ترین ظروف—هیچ کس می خواهد به اسکواش مناقصه دونات یا ترد tempura طول فرایند پخت و پز. منشاء آن در شرق آسیا, آشپزی, عنکبوت کفگیر پاسخ هستند.

ساخته شده از باریک سیم به شکل کم عمق به خوبی عنکبوتی کفگیر به طور کلی گسترده ای فاصله بین حلقه های خود است که باعث می شود برای زهکشی بسیار عالی که آیا کم عمق سرخ کردن یا سفید کردن. نسبت آن معنی است که می توانید آن کشتی یک مقدار زیاد از مواد غذایی که به طور مساوی پراکنده به جای با هم انباشته و وزن سبک آن می دهد و آن را زیرک احساس در دست برای رسیدن به دقت.

مانند هر دیگر ابزار آشپزخانه می آید در تکرار های بی پایان است که دشوار است برای مرتب سازی از طریق. خوشبختانه ما انجام legwork توسط الک را از طریق بهترین مدل برای تدوین لیست ما از چهار صفحه در دسترس در آمازون است.

1. Hiware کفگیر صافی عنکبوتی

چه چیزی بهتر از یک عنکبوت بزرگ کفگیر? سه. Hiware مجموعه ای است ساخته شده از فولاد ضد زنگ جلا و همراه با سه نسخه متفاوت از ظروف اندازه گیری 13.8 اینچ, 15 اینچ و 16.4 اینچ بود. هر یک از چاه خود ساخته شده است از دایره متحد المرکز از بلند و باریک سیم است که اجازه می دهد تا برای حداکثر زهکشی در عین حال فاصله نزدیک به اندازه کافی به طوری به عنوان نه به مناقصه مواد غذایی به راحتی از طریق سقوط. بنابراین آیا شما در حال ماهیگیری را کوچک نخود فرنگی یا روح سرخ, آن را فقط به عنوان به خوبی.

Hiware Skimmer Spider Strainer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $14.99

2. هلن چن آسیایی, آشپزخانه, عنکبوت

عنکبوت کفگیر در اصل توسعه در شرق آسیا و تا آنجا که ما نگران آن طراحی سنتی است فقط به عنوان خوب امروز به عنوان زمانی که آن را اولین بار توسعه داده شد. اگر شما به دنبال یک کفگیر است که پایبند به این که بیشتر سبک معتبر سعی کنید هلن چن نسخه است که یک مرغ سیم مانند سبد و باریک از جنس بامبو. استفاده از آن برای همه چیز از بازیابی blanched سبزیجات از نهفته براث به ترد سیب زمینی سرخ کرده طلایی از نفت است. آن دسته چوب است که مطمئن شوید که برای به دست آوردن غنی زنگار در طول زمان است که آن را واقعا منحصر به فرد است.

Helen Chen’s Asian Kitchen Spider

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $11.99

3. Artyea عنکبوت صافی

ساخته شده با طیف گسترده ای شش اینچ سبد Artyea نسخه عنکبوت کفگیر است که ایده آل برای شغل که در آن شما باید برای رسیدگی به دسته های بزرگ. ساخته شده از آینه جلا فولاد ضد زنگ آن را به یک نگاه براق حمایت عملی جزئیات مانند گرد و صاف رسیدگی است که راحت به دست گرفتن برای مدت طولانی است. اندازه گیری بیش از 16 اینچ طولانی آن را در طول ایده آل برای نگه داشتن دست خود را در یک فاصله امن از فوران نفت و یا آب است. علاوه بر آن مواد به این معنی است که هر آنچه که شما از آن استفاده کنید برای آن خواهید بود برای تمیز کردن آسان.

Artyea Spider Strainer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $12.88

4. Letschef عنکبوت صافی

Letschef نسخه عنکبوت کفگیر هوشمند ترکیبی از قدیم و جدید با سنتی مش سبد و معاصر فولاد ضد زنگ رسیدگی است. اندازه گیری 10 اینچ در طول این خوب وسط جاده انتخاب است که اجازه می دهد تا به شما برای مقابله با انواع مشاغل. دست ساز آن را ویژگی های یک اقامت سرد رسیدگی برای راحتی در هنگام برخورد با ویژه داغ روش آماده سازی مانند سرخ کردن عمیق یا جوش. و سبک بودن به این معنی است که شما می توانید برای مدت طولانی و بدون خستگی.

Letschef Spider Strainer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $15.89tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب