Lizzo انتقاد شدید بدن Shamers: "من کار نمی کند و به بدن ایده آل خود را از نوع'

Lizzo/Infinite Lizzo فقط تحویل شاید بهترین پیام در تصویر بدن و چه "سلامت" واقعا به معنی در جدید Infinite وی

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
lizzo-video-body-image
Lizzo/Infinite

Lizzo فقط تحویل شاید بهترین پیام در تصویر بدن و چه "سلامت" واقعا به معنی

در جدید Infinite ویدئو Lizzo ضربه در بدن shamers آمده است که برای او با نگرانی-چرخش او به نظر می رسد تحت پوشش "سلامت" و در انجام این کار, تحویل, شاید قدرتمند ترین پیام در مورد تصویر بدن در وجود است. که نه اغراق است که واقعیت است. او در مورد کار کردن آنچه "سلامت" واقعا به معنی و به همین دلیل همه ما باید به ذهن کسب و کار ما می آید به دیگر مردم بدن.

Lizzo همواره مورد استفاده خود را پلت فرم رسانه های اجتماعی در یک راه با ارزش. او سکسی خنده دار, با استعداد و هوشمند و بیشتر از همه او را با اعتماد به نفس. و زمانی که عضو شورای نظارت مدت به صفحه به شرم بدن او خاموش آنها را در سمت راست پایین. در Infinite تصویری او آغاز می شود گفت او شده است "کار کردن به طور مداوم برای پنج سال گذشته است." و اگر شما تا کنون دیده ام خود را انجام, شما می دانم که او احتمالا بهترین شکل از هر کسی در صنعت است. آن را بدون توقف حرکت, رقص, پریدن, نیروگاه آواز و تیراندازی-بازی.

او با این نسخهها کار برای او کار البته. اما بیشتر وجود دارد: "این ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده برای برخی از خانواده که من نه کار به بدن ایده آل خود را, نوع," او می گوید.

@lizzoif شما یک مرد shamer... نگه داشتن اسکرول... خوب حالا که تمام چربی shamers اینجا هستید 🧚🏾♀️✨♬ آلاله – جک Stauber

در این ویدئو مجموعه ای از کلیپ های نشان Lizzo ورزش نما توصیف خود (همانطور که همه ما باید) و نشان دادن او ، او گوینده ادامه می دهد و آنچه او بر خلاف قاعده است مطلق درخشندگی:

"من کار کردن به بدن ایده آل من ، و شما می دانید چه نوع است ؟ هیچ یک از شما لعنتی کسب و کار."

"از آنجا که من زیبا هستم من قوی هستم من فراموش کار من و من ماندن در کار من," او می گوید. "بنابراین دفعه بعد شما می خواهید برای آمدن به کسی و قاضی که آیا آنها نوشیدنی کلم مخلوط و یا خوردن مک دونالد و یا کار کردن یا کار نمی کند, چگونه در مورد شما نگاه خود و دختران خود و نگرانی در مورد خود لعنتی چرا که سلامت است و نه فقط در تعیین آنچه شما در خارج شبیه."

WHEW. اجازه دهید 'EM باید آن LIZZO.

طرفداران همه جا تحسین ستاره پیام در رسانه های اجتماعی.

"سالم" چیزی است که شاید خسته کننده ترین قسمت در مورد پذیرش بدن و نازک-spirational جامعه ما در حال حاضر زندگی می کنند. بسیاری از مردم (و معمولا مرسوم جذاب افرادی که شناخته شده اند یک زندگی نازک امتیاز) می خواهید به بازی "اما سلامت خود را" کارت و آن را به یک پیام عمدی جهل. آن را خطرناک تصور غلط را در تداوم است که متاسفانه بسیاری از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها را رعایت کنند.

خط پایین در اینجا است: هر کسی که سود از شما احساس بد در مورد خودتان — یا از نظر مالی یا عاطفی — یک تکه گه و نه ارزش یک لحظه از فضای ذهنی خود را.

Lizzo تمام ویدئو های خود را با گفتن او را که بینندگان "سلامت نیز آنچه اتفاق می افتد در داخل و بسیاری از خانواده نیاز به انجام یک لعنتی پاک برای داخل خود. Namaste, یک روز بزرگ است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن