بهترین بلوک های سفت برای برش گوشت و سبزیجات

برخی از کارهای آشپزخانه نیاز به یک کمی بیشتر نیروی بی رحم تر از دیگران است. هنگامی که شما به دبنینگ یک مرغ کامل و یا کنده کاری سخت بازپرسی کردن از گوشت بره یا هک از طریق شانه خوک شما نیاز به یک هیئت مدیره است که می تواند ایستادن به خود بیشترین ساطور–آمده و از طرف دیگر صدمه ندیده است. که هیچ feat کوچک حتی برای خود را قابل اعتماد روزمره هیئت مدیره برش. برای این نوع از کار شما نیاز به یک خرد کردن بلوک.

ساخته شده از ضخامت دال از چوب یا چوب قطعات melded با هم, این مواد طبیعی است که انتخاب ایده آل برای سخت ترین پخت و پز دبستان. نه تنها آن را نگه دارید چاقو های خود را از گرفتن کسل کننده اما آن نیز با دوام کافی برای مقاومت در برابر سال به طور منظم با استفاده از مراقبت مناسب. به علاوه هر یک توسعه طبیعی و منحصر به فرد زنگار است که می افزاید: به جذابیت هر فضا در طول زمان است.

این دقیقا آن طول عمر است که بخشی از جاذبه است. اما ساخت حق انتخاب می تواند به معنای تفاوت بین یک آشپزخانه موروثی و چیزی که کمی بیش از کيندلينگ پس از مدتی کوتاه. در اینجا ما چهار میدارد برای خرد کردن بلوک های در دسترس است.

1. جان بوس بلوک برش هیئت مدیره

جان بوس تخته کاملا به سادگی بالای خط در رده خود. وزن بیش از 20 پوند و اندازه گیری سخاوتمندانه 24″ x 18″ x 2.25″ هر یک به زیبایی ساخته شده در افینگهم, ایلینوی با استفاده از تکنیک های honed بیش از چند دهه. شمال Hard Rock Maple در این هیئت مدیره بود که با دقت انتخاب شده برای خود شهرت به عنوان یک کیفیت سطح پخت و پز و پایدار منابع به بوت. اکثر تابلوهای دشوار است به تلنگر بیش از, اما این برگشت طراحی شده در دو طرف تخت و یکپارچه handgrips در پایان هر یک به مانور آن را با این حال شما می خواهم. لبه آن-دانه ساخت کمک خواهد کرد که آن را طولانی تر از بسیاری از مدل های دیگر است.

جوانب مثبت: آن کیفیت استثنایی و سنگین ساخت و ساز آن را طولانی مدت سرمایه گذاری.

منفی: وزن خود را ممکن است بیش از حد برای برخی از آشپز را به مسافت های دور ،

John Boos Block Cutting Board

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $143.95

2. میشیگان افرا بلوک سفت بلوک

ساخته شده از چوب جنگلی افرا میشیگان افرا بلوک مدیره گیج کننده است که کمک می کند تا زیبایی شناسی هر آشپزخانه. آن مواد مانع از چاقو خطرناکی از پرش به شما به عنوان کار و راه خود را از طریق یک برش از گوشت گاو یا بزرگ سبزیجات ریشه در حالی که همچنین جلوگیری از پره از dulling. تایید شده توسط بنياد ملی بهداشت آن است که از کیفیت حرفه ای و مطمئن به هر آشپز و یا مشتاق آشپز خانه بیش از خوشحال.

مزایا: قابل توجه نسبت به شما مقدار زیادی از اتاق را به کار می کنند.

منفی: پایان-دانه طراحی زیبا به نظر می رسد اما ممکن است تا زمانی که یک لبه دانه طراحی شده است.

Michigan Maple Block Chopping Block

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $127.89

3. خانه سازگار با محیط زیست چوب بلوک قصاب برش هیئت مدیره

کاربردی اما با چشم ظاهر طراحی سازگار با محیط زیست خانه را سفت بلوک است برای کسانی که با پرماجرا ، اجتناب استاندارد عمل استفاده از تنها یک نوع از چوب این تکرار استفاده های متعدد-همه برجسته منحصر به فرد خود را تنوع رنگ. اندازه گیری کامل 18″ x 14″ x 1.7″ این صفحه تا به مقدار زیادی از اتاق را برای آمادگی در اما ندارد کاملا به همان اندازه اتاق به انتخاب ما. اما آن آمده با ویژه پا طراحی شده برای نگه داشتن آن را از لغزیدن در اطراف آشپزخانه خود را حتی زمانی که آماده messiest مواد غذایی.

جوانب مثبت: آن راحت مدتها دست زیر.

منفی: طراحی ممکن است بیش از حد شلوغ و بسته به اولویت خود را.

Eco Home Wood Butcher Block Cutting Board

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $87.99

4. سبزتر آشپز بلوک قصاب برش هیئت مدیره

درخشان ترکیب بسیار سبک وزن و در عین حال گسترده طراحی سبزتر آشپز بلوک قصاب برش هیئت مدیره است که تنها 11 پوند اما اقدامات گسترده 30″ x 20″ x 0.75″. آن را بسیار بزرگ در این واقعیت است که آن را می توانید به راحتی لغزش بیش از بسیاری از سینک ظرفشویی آشپزخانه را اضافی فضای آشپزخانه در شلوغ ترین زمان ها مانند وعده غذایی تعطیلات دبستان. ساخته شده از بامبو است یکی از پایدار ترین گزینه در لیست ما نیست کم در عملکرد. حتی اگر شما در حال کنده کاری heftiest 24lb ترکیه نه تنها آن است که مطمئن به جا اما یک شیار مخصوص در اطراف محیط جلب بیش از حد آب در حالی که یک دهانه اجازه می دهد تا شما را به منظمی پور آن را خاموش.

مزایا: مناسب است خندق در اطراف محیط به گرفتن آب میوه.

منفی: این یکی از سبک تخته در لیست ما و برخی از کاربران ممکن است ترجیح می دهند اضافی بلند.

Greener Chef Butcher Block Cutting Board

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $79.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im