استرالیا به احتمال زیاد به نگه داشتن مرز بسته تا 2021 با توجه به COVID-19

Prasit عکس/گتی ایماژ این کشور بعید است که برای باز کردن مرزهای خود برای مسافران بین المللی حداقل تا 2021 آی

توسط ETELARESANKHABAR در 1 تیر 1399
Sydney Australia
Prasit عکس/گتی ایماژ

این کشور بعید است که برای باز کردن مرزهای خود برای مسافران بین المللی حداقل تا 2021

آیا انتظار برای پرواز به استرالیا در هر زمان به زودی. با توجه به تجارت وزیر سیمون بیرمنگام کشور بعید است که برای باز کردن مرزهای خود برای مسافران بین المللی حداقل تا سال 2021 با توجه به همه گیر. بیرمنگام نیز گفت: باشگاه مطبوعات ملی این است که "به احتمال زیاد" استرالیا ممنوع خواهد شد از سفر خارج از کشور تا سال 2021 به عنوان به خوبی — مگر اینکه تحت معافیت ویژه برای محدود کسب و کار, سفر به نیوزیلند هرالد گزارش.

"من امیدوارم که ما می توانیم در نهایت در برخی از این کشورها که مشابه موفقیت در سرکوب گسترش COVID به استرالیا و نیوزیلند و در کار ... با این کشورها برای پیدا کردن مسیرهای امن برای مقابله با ضروری سفر کسب و کار است که کمک می کند تا برای کمک به مشاغل سراسر اقتصاد ما" بیرمنگام, گفت:, و اضافه کرد که "در شرایط باز توریستی مربوط به سفر در داخل یا خارج از استرالیا باقی می ماند که کاملا از راه دور خاموش فقط به خاطر جنبه های عملی حجم آن درگیر هستند و نیاز ما را به اولین و مهمترین نگه داشتن قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار."

همانطور که برای دانشجویان بین المللی که ممکن است در خارج از کشور استرالیا می تواند اجازه می دهد تا آنها را به کشور هر چه زودتر به عنوان طولانی به عنوان آنها خود قرنطینه به مدت دو هفته.

"وجود دارد یک منطق خاصی است که گسترش می گویند که دانش آموزان بین المللی و دسته دیگر از بازدید کنندگان به استرالیا که در اینجا باقی می ماند برای یک دوره طولانی تر از زمان بیشتر می تواند به راحتی جایگزین شود چرا که ما به سادگی می توانید کار را از طریق 14 روز در قرنطینه دوره که کار کرده اند به خوبی در شرایط بازگشت به استرالیا به این کشور با خیال راحت به تاریخ" بیرمنگام گفت.

گردشگری استرالیا گزارش می دهد که در حال حاضر تنها شهروندان استرالیا ساکنان و خانواده ها می توانند با مراجعه به کشور است. هنگامی که آنها به زمین آنها باید خود قرنطینه به مدت 14 روز در تعیین تسهیلات مانند یک هتل.

گردشگری استرالیا مدیر عامل Phillipa هریسون به تازگی گفت: در سفر + اوقات فراغت است که در حالی که مسافران بین المللی را به شکل یک "بخش مهمی" از کشور, گردشگری, راه اندازی مجدد و بازیابی آن "خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر پایین مسیر."

"ما فقط نمی دانم زمانی که محدودیت های بین المللی آغاز خواهد شد برداشته شود و یا اینکه روند بازسازی مسافرت های بین المللی بازی خواهد کرد. اما ما آماده برای رفتن خواهد بود به عقب هنگامی که زمان مناسب است" هریسون گفت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی, مرکز سیستم های علوم و مهندسی COVID-19 داشبورد استرالیا 7,436 مورد تأیید و 102 مرگ و میر ناشی از ژوئن 20. ایالات متحده در مقایسه بیش از 2.241 میلیون تأييد موارد (بیش از دو برابر برزیل را تایید موارد) و بیش از 119,475 مرگ و میر. ایالات متحده به مراتب بیشتر موارد تایید شده در جهان است. استرالیا به حدود 25 میلیون نفر است.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن