فاینال فانتزی بارداري برگزار پرنیان که درگذشت به Coronavirus

هر روز coronavirus شیوع این ادعا زندگی می کند. تا به امروز بیش از 140 ، 000 نفر کشته شده اند به عنوان یک نتیجه

توسط ETELARESANKHABAR در 31 فروردین 1399

هر روز coronavirus شیوع این ادعا زندگی می کند. تا به امروز بیش از 140 ، 000 نفر کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از آلوده بودن آن است. این شامل مردم از تمام جنبه های زندگی یکی از آنها که یک فاینال فانتزی چهاردهم پرنیان. به سوگواری بازیکن, مرگ بازیکن در بازی Final Fantasy XIV را برگزار بارداري در بازی به افتخار آن شخص است.

تبلیغات

بازیکنان جمع آوری شده در Zalera سرور به سوگواری انسان بازیکن از یک شخصیت به نام Ferne لو'roy که به تازگی در گذشت پس از آلوده بودن coronavirus. بازیکنان در ابتدا برگزار شد بحث در ق و در نهایت تصمیم به میزبان صفوف در این بازی که در آن آنها با دیگر بازیکنان از سرور های دیگر که در آن نگاه مانند صدها نفر شد در حضور همه با لباس سیاه لباس به عنوان مناسب برای تشییع جنازه.

جریان مراسم تشییع جنازه در محل مرکزی کفن منطقه که درگیر 33 دقیقه در بازی راه رفتن که در آن به پایان رسید در زیر شاخه از Everscade مقدس سایت در جنگل. در واقع این اولین بار نیست که بازیکنان مفتخر شده اند در چنین شیوه ای در داخل از بازی های ویدئویی است.

سال پیش بازیکنان در بازی World of Warcraft نیز برگزار شد مراسم تشییع جنازه برای یک بازیکن بود که او نیز در گذشت (نه از coronavirus). توسعه دهندگان نیز برگزار می شود مراسم تجلیل-بازی به کاهش بازیکنان مانند در جهان وارکرفت که در آن وجود دارد questline طراحی شده به افتخار یک بازیکن است که تا به حال گذشت از سرطان است.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 Final Fantasy و شرکت Square Enix. منبع: soranews24tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب