'That 70s Show' ستاره Danny Masterson به اتهام تجاوز به 3 زن

آنا وبر/گتی تقریبا 20 سال پس از اتهامات شروع به چرخش That 70s Show بازیگر Danny Masterson شده است به اتهام

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399
Danny-Masterson-rape-charges
آنا وبر/گتی

تقریبا 20 سال پس از اتهامات شروع به چرخش That 70s Show بازیگر Danny Masterson شده است به اتهام تجاوز به سه روش متفاوت زنان

با وجود سال از اتهامات مختلف از زنان (و اخراج از Netflix نشان دادن مزرعه به دلیل اتهامات), Danny Masterson فرار متهم به تجاوز به عنف برای نزدیک به 20 سال است. که در نهایت به تغییر امروز که لس آنجلس دفتر دادستان منطقه اعلام کرد او شده است به اتهام تجاوز به سه روش متفاوت زنان در اوایل 2000s. در نهایت بیشتر طولانی سر رسیده عدالت در حال خدمت در هالیوود است.

اتهامات متهم Masterson تجاوز به یک زن 23 ساله و 28 ساله در سال 2003 و 23 سال در سال 2001. همه از اتهام تجاوز صورت گرفت در خانه اش است. او را به اتهام سه فقره تجاوز به عنف با زور و ترس و چهره یک جمله حداکثر 45 سال به زندگی در زندان اگر او را محکوم کرد.

اتهامات علیه Masterson جدید نیست. او از کار اخراج شد مزرعه در سال 2017 چون از آنها و چهار زن که متهم Masterson تجاوز به آنها واصل طرح دعوی در دادگاه علیه او در سال گذشته است که در آن آنها گفت: آنها مورد آزار و اذیت و تحت فشار به نگه داشتن آرام توسط اعضای کلیسای ساینتولوژی که Masterson تعلق دارد. زنان گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که مردم در ارتباط با کلیسا stalked و تهدید آنها را به سرقت برده زباله خود را و در زمان عکس و فیلم از آنها و اعضای خانواده خود را از طریق پنجره ها از خانه های خود.

در یک بیانیه Masterson وکیل گفت که 44 ساله بازیگر و همسر او هستند "در شوک کامل" در ظهور "نزدیک به 20 سال از اتهام."

"افرادی که می دانم آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات به غلط" این بیانیه می خواند.

اما ما شنیده ایم که یکی قبل از. هر بار که یک مرد قدرتمند است که متهم به تجاوز به عنف (و شده اند وجود دارد بسیاری از آنها در سال های اخیر) او با اشاره به شخصیت او — که افرادی که او را می دانم, می دانم که او هرگز مرتکب چنین عمل می کنند. و در عین حال برخی از قوی ترین مردان هالیوود از بیل کازبی به Harvey Weinstein ثابت شده در دادگاه به دروغگو و تجاوزگران.

پنج زنانی که متهم Masterson او را می دانم, و آنها می گویند او تجاوز آنها. دو تا از آنها را نمی بینم عدالت پس از, دادستان کاهش یافته و به دنبال موارد خود را — یکی برای فقدان شواهد و یکی به این دلیل که اساسنامه محدودیت ها اجرا کرده بود. اما برای دیگر سه ؟ روز خود را در دادگاه در حال آمدن است. Masterson است به arraigned در سپتامبر. 18.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de