فلوریدا مرد استفاده Covid-19 پول کمک های خود را به خرید یک $318,000 لامبورگینی, دادستان ها می گویند

در حالی که هر کس تعریف متفاوتی از آنچه به منزله یک هزینه لازم است بعید است دولت فدرال بود Lamborghinis در ذهن

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399

در حالی که هر کس تعریف متفاوتی از آنچه به منزله یک هزینه لازم است بعید است دولت فدرال بود Lamborghinis در ذهن داشته باشیم هنگامی که آن را راه اندازی چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر. در عین حال که دقیقا چگونه یک تاجر فلوریدا گفته خود را صرف کمک پول این بهار.

David T. Hines میامی بر اساس کارآفرین دستگیر شده بود روز دوشنبه پس از, دادستان ها می گویند او صرف نزدیک به 4 میلیون دلار از وام های فدرال در Lambo و دیگر کالاهای لوکس. او شده است به اتهام تقلب در بانک, ساخت اظهارات نادرست به موسسه وام و درگیر شدن در معاملات غیر قانونی درآمد حاصل از, گزارش نیویورک تایمز. اگر در همه محکوم به اتهامات 29 ساله می تواند تا 70 سال در زندان است.

زمانی که رسیده Hines وکیل چاد Piotrowsk گفت: Robb Report که او نمی تواند اظهار نظر در مورد اتهامات در این زمان اما او بگویید بار که مشتری خود را یک "مشروع" صاحب کسب و کار که تحت تاثیر این بیماری همه گیر و "نگران است به او بگویید طرف داستان هنگامی که زمان می آید."

مانند بسیاری از دیگر صاحبان کسب و کار در سراسر کشور Hines اولین درخواست کمک از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه در ماه آوریل با توجه به دادستان. در درخواست خود را تاجر ادعا کرد او عمل چهار شرکت استخدام 70 نفر و تا به حال 4 میلیون دلار در هزینه های ماهانه. توسط ماه آینده کمک شروع به ریختن به لحن $3,984,557 اگر چه او درخواست خواهد شد تا در مجموع $13,542,741.

اما یک بررسی از Hines مالی سوابق نشان می دهد که کمی از این پول استفاده شد برای هزینه های کسب و کار مشروع. به جای آن او به نظر می رسد به صرف اکثریت قریب به اتفاق خود از جمله $318,497 بر یک آبی, Lamborghini Huracán, دو $30,000 پرداخت به "مادر" $8,500 به طلا و جواهر شرکت Graff بیش از 7000 دلار به Setai هتل در ساحل میامی و $4,500 در Saks Fifth Avenue با توجه به استشهاد از ما پستی بازرس. در زمان دستگیری او تصرف کردند سوپراسپرت که ثبت شده تحت Hines نام و کسب و کار همراه با $3.4 میلیون از حساب های بانکی است.

"وجود دارد به نظر نمی رسد به هر هدف کسب و کار برای اکثر اگر نه همه از این هزینه" یک پستی بازرس نوشت: در استشهاد.

که همان بررسی همچنین نشان داد که Hines ماهانه هزینه های کسب و کار در واقع $200,000 فقط 1/20 از آنچه او ادعا کرد. این بررسی همچنین نمی تواند پیدا کردن اثبات دو نفر از کسب و کار خود را. این دو که به نظر می رسد وجود داشته باشد هر دو F-امتیاز در اداره کسب و کار بهتر سایت و متهم داشتن تمرین "طعمه و سوئیچ شیوه ها و دیگر فعالیت های فریبکارانه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب