تابستان: چگونه آب و عرق و شن و ماسه می تواند تاثیر خود را بانوی قطعات

[محتوای جاسازی شده] تابستان زمان برای شن و ماسه دریا و عرق و از آنجا که مهبل (واژن) خود نیاز به مراقبت بیشتر

توسط ETELARESANKHABAR در 14 تیر 1399

تابستان زمان برای شن و ماسه دریا و عرق و از آنجا که مهبل (واژن) خود نیاز به مراقبت بیشتری در طول این ماه است. کارشناس متخصص بیماریهای زنان, دکتر, اشلی, Bartolot به تازگی نشستم با Madge Vag و در زمان شیرجه رفتن عمیق به نحوه تابستان می تواند تلفات بر شما بانوی بخش است. اشتراک ScaryMommyTV.

زمانی که آب و هوا در تابستان بازدید شما می خواهید به شنا کردن برای خنک کردن اما این است که امن برای مهبل (واژن) خود? آن بستگی دارد. آب نمک و دریاچه های نسبتا امن است اما استخر محلی شما ممکن است یک داستان متفاوت است. مواد شیمیایی موجود در آب استخر می تواند باعث تحریک و فرج و خارج از مهبل (واژن). "آنچه در مورد یک وان آب داغ؟" وقتی که می آید زمان برای خیس کردن در وان آب داغ نگه داشتن آن کوتاه و مطمئن شوید که وان آب داغ می رسد 104 درجه و یا باکتری ها می توانند فرم و قرار دادن شما در خطر است.

رفتن به ساحل ؟ شن و ماسه فوق العاده است بین انگشتان پا اما نه پایین شلوار خود را. اگر بیش از حد شن و ماسه می شود وجود دارد, شما ممکن است دریابید که این تحریک می تواند منطقه خصوصی خود را. دکتر Baratolot نشان می دهد یک دوش سریع و به آرامی شستشو آن را دور. لایه برداری صورت خود را ممکن است یک چیز خوب است اما لایه برداری خود را فرج بسیار است.

Madge Summer Vag

یک نفس عمیق بکشید و بازدم. ما در حال صحبت کردن در مورد خود را در مهبل (واژن). آن نیاز به نفس کشیدن. در تابستان شما در حال اجرا در اطراف در هوای گرم و مرطوب آب و هوا. کمی عرق خوب است اما ماندن بیش از حد مرطوب برای بیش از حد طولانی می تواند بد باشد. باکتری عشق گرم و در حال حاضر نیست و بهترین زمان را برای اجرا به دکتر. نگه داشتن خود را امن با اجتناب از این همه با هم. برای انجام این کار انتخاب کردن برای سست لباس پنبه. اگر شما احساس می کنید مرطوب انجام سریع تغییر به لباس. این معنی ممکن است چند لباس از یک روز. آن را یک مد لحظه ای! و به یاد داشته باشید اگر شما در حال شنا, آیا ماندن در یک لباس شنا برای دوره های طولانی از زمان. هیچ کس دوست دارد یک عفونت قارچی به خصوص در تابستان.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de