چگونه به یک دوست خوب به تازگی در حالی که سوگوار اجتماعی فاصله

مامان ترسناک و LaylaBird/برنارد Lang/گتی هنگامی که ما استفاده می شود به زندگی می کنند یک زندگی "عادی" قبل ا

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399
Newly-Bereaved-social-distancing
مامان ترسناک و LaylaBird/برنارد Lang/گتی

هنگامی که ما استفاده می شود به زندگی می کنند یک زندگی "عادی" قبل از COVID-19 حکومت در هر اینچ از جهان ما به تازگی سوگوار بودند به خوبی پشتیبانی شده در فوری خود را از روز غم و اندوه است. یک مراسم تشییع جنازه برگزار شد و گل فرستاده شد بلند آغوش پذیرفته شد و همچنین قدردانی و گوشت ساخته شد بدون اضافه شدن ظرف از احساس وحشت و نگرانی.

این بود که حمایت من از رونق پس از مرگ دخترم. و برای اینکه کاملا صادقانه, من فکر نمی کنم من را ساخته اند آن را در راه رفتن بدون من عزیزان خود را در آغوش و یا مقادیر بی پایان از مخلوط قهوه ای غذای مرکب از گوشت وارد آنها ساخته شده است. آنها راحتی من زمانی که من به آن نیاز ترین اشک لکه ها که ضعیف شانه های من و تنگ فشار در اطراف تنه زمانی که فقط وجود دارد هیچ کلمه از چپ به صحبت می کنند.

اما ما در حال زندگی در یک اقدام بی سابقه زمان در حال حاضر. یک فصل که در آن صدها هزار نفر از مردم در حال مرگ هستند و دیگران بی شماری از چپ به غمگین بدون امتیاز از حضور و یا قادر به سوگواری در یک مراسم تشییع جنازه مناسب.

در هر راه COVID-19 همه گیر است به تنهایی شکسته امریکا راه های سنتی برای سرند.

وجود دارد هرگز یک "زمان خوب" برای مرگ به اعتصاب, اما وحشتناک و ما در حال زندگی در آن در حال حاضر. به خصوص در شهرهای بزرگ ایالات متحده که در آن coronavirus موارد و مرگ و میر در بالاترین بسیار شبیه به شهر نیویورک morgues در حال حاضر در حال رسیدن به ظرفیت کامل خود را. آن را نه از مردم عادی برای زمان انتظار از یک فرد مرگ به شروع مراسم تشییع جنازه خود را به بیش از یک هفته تحت شرایط عادی. اما به دلیل coronavirus این زمان انتظار در حال حاضر دیگر. بسته به وضعیت بدن با این, اضافه, روز, خانواده ممکن است به چشم پوشی برنامه های اصلی خود را از یک تابوت تشییع جنازه.

برای برخی از, این می تواند احساس مانند آنها از دست رفته خود را عضو خانواده یا دوست نزدیک همه را دوباره و دوباره. زیرا در حالی که برخی ترجیح می دهند که بسته تابوت برای دلایل خود را و یا هیچ انتخاب دیگری در این موضوع بسیاری از افراد مشتاقانه منتظر دیدن مرحوم آخرین بار و درک آن به عنوان لحظه ای است که می تواند کمک به kickstart یک بخشی از خود را شفا. با اجازه دادن به خانواده ها برای شرکت در این فرآورده با انتخاب آنچه آنها تمایل از یک مراسم تشییع جنازه و تدفین زنده قادر به پور از عشق خود را برای آخرین بار بر روی مرحوم.

اما در حال حاضر و اندوه پشتیبانی و تشییع جنازه گزینه های باریک هستند. در برخی از مناطق جهان, مراسم تشییع جنازه ممنوع شده است در دسترس نباشد. و چون از قوانین اجتماعی فاصله, خدمات, نمی تواند بیش از بیش از 10 نفر در امریکا است. ردیف صندلی که در آن سوگوار پس از سوگواری در اتحاد در حال حاضر خالی و تنها سرویس است که هر کس می تواند گنجانده شده است که livestreamed از طریق یک صفحه نمایش.

مرگ و بیماری و غم و اندوه را تبدیل به یک همه گیر آتش به جهان ما... یکی که فقط سوخت اضطراب ما در کنار افزایش این منحنی. بنابراین طبیعی است که بعد از مدتی کسانی که در عزاداری را تبدیل به تقریبا بی حس به آن همه است. کسانی که احساس نیست تنهایی از مرگ شخصا در وسط یک بیماری همه گیر ممکن است تبدیل به "استفاده می شود به" فاجعه ای که آنها را احاطه کرده روزانه و در عین حال نتواند به آنها را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم.

اما اگر ما می خواهیم برای حمایت از کسانی که عزادار ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به سقوط به الگوی تبدیل به دور از درد.

سوگوار اعضای خانواده و دوستان شما سزاوار آزادی به علامت مهم زندگی که زندگی می کردند و در حال حاضر از دست داده است. آنها عزادار در یک سرزمین ناشناخته و بدون گزینه های بسیاری دیگر قبل از آنها را در زمان داده شده. بنابراین به عنوان یک کشور به عنوان اعضای خانواده و حتی دوستان ما باید به یک نقطه از حمایت از این افراد در حالی که هنوز پیوستن به قوانین اجتماعی فاصله.

ما نباید انتظار به "رفع" درد خود را چون ما نمی توانیم اما ما می توانیم آنها را نشان می دهد که ما را دیدن آنها را از طریق آن بدون توجه به چه مدت آن طول می کشد.

ما در حال زندگی در زمان بسیاری از ما هرگز قبل از دیده می شود اما آن را متوقف نمی کند ما از چیدن یک تلفن. FaceTime, زوم, و دیگر سیستم عامل های اجتماعی ارائه تصویری یا صوتی پیام همه ابزارهای مفید ما می توانید استفاده برای برقراری ارتباط با سوگوار و کمک به آنها احساس اعتبار در غم و اندوه خود را.

پستی راه را متوقف نشده بنابراین برای عشق ارسال آنها یک کارت و یا کودکان کوچک خود را دودل یکی برای آنها. ساده "قلب من است با شما" یک راه سریع و آسان برای اجازه دهید آنها را می دانم که اگر هر کسی در تلاش است در حال حاضر بیش از هر زمان شما در حال ساخت فضای اضافی به طور خاص برای آنها و درد خود را.

ارائه را انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را و سپس آنها را رها کردن در جلو ایوان (و لطفا آنها را دریافت کنید برخی از صفحات کاغذ است که آنها لازم نیست برای شستن). اگر شما از نظر مالی قادر از آنها بخواهید اگر آنها نیاز به کمک برای خرید ضروریات. یا بهتر است نپرسید; فقط تعجب آنها را با محصولات و یا یک کارت هدیه فرستاده شده به خانه خود را. زیرا اگر چه ما در وسط یک بیماری همه گیر در یک زمان که در آن مجالس ترحیم و تدفین نمی اتفاق می افتد در همان راه آنها را دفن یک عضو خانواده است که هنوز بار مالی بسیاری است.

اگر سوگوار کودکان ارسال برخی از آنها را در خانه و فعالیت های آنها می توانید با و یا بدون پدر و مادر خود را. احتمالش زیاد است که این قرنطینه نشده است بسیار سرگرم کننده هنگامی که وجود دارد مردم در خانه که فوق العاده غمگین و پر از غم و اندوه بسیار. و کسی چه می داند ؟ خود را هدیه کوچک می تواند اولین بار خوشحال کل خانواده دیده است و در چندی.

مردم نیاز مردم تحت هر شرایط به خصوص در غم و اندوه خود را. عزاداری در انزوای اجتماعی است, بدترین محل برای سوگوار بود. بنابراین مهم نیست که چه چیزی شما را به حمایت از آنها به عنوان طولانی به عنوان شما همچنان به حمایت از آنها. با شتاب روی یک صندلی نشسته و در خود ایوان جلو در حالی که ماندن در داخل و reminisce در خاطرات شاد و غمگین از کسی که از دست رفته است. از آنها بخواهید برای عکس های دیجیتال و ایجاد احساساتی تصویری برای آنها به افتخار مرحوم.

و بالاتر از همه عشق خود را عزادار دوستان و خانواده... حتی اگر آن را باید انجام شود از شش فوت دور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن