مبتنی هواپیما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار

با توجه به این واقعیت است که محدودیت های مسافرتی در محل در سراسر جهان آن را نیز بدان معنی است که بسیاری از هوا

توسط ETELARESANKHABAR در 9 اردیبهشت 1399

با توجه به این واقعیت است که محدودیت های مسافرتی در محل در سراسر جهان آن را نیز بدان معنی است که بسیاری از هواپیماهای شده اند دارند. برخی از این هواپیماها استفاده می شود برای کمک به حمل و نقل تجهیزات پزشکی, اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند وجود دارد می تواند یکی دیگر امکان استفاده از این زمین هواپیما که می تواند کمک به بیماران آلوده به COVID-19 ویروس.

تبلیغات

به گفته دکتر دانیل رینولدز بنیانگذار Lungfish شیرجه سیستم است که باعث می شود دنده غواصی او پیشنهاد کرده است که شاید این هواپیما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پرفشار اتاق برای درمان COVID-19 بيمار که در حال تجربه دشواری در تنفس (که یکی از علائم شدید بیماری) است.

دلیل این است که هواپیما معمولا به صعود به ارتفاعات بسیار بالا در طول پرواز و در نتیجه هوا بیش از حد نازک است برای مردم به نفس کشیدن. به عنوان یک نتیجه هواپیما با توانایی فشرده کابین به تنفس سطح پس رینولدز نشان می دهد که این مبتنی هواپیما می تواند به افزایش فشار کابین بین 1.6 تا 2 اتمسفر اساسا تبدیل آنها به موقت پرفشار و گاز ،

رینولدز است که نه تنها در شناور ایده استفاده از پرفشار اتاق برای درمان COVID-19 بيمار مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) اما در حال حاضر آن است که تنها یک نظریه و آزمایش های بیشتر و مطالعه باید انجام شود قبل از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا حتی تایید شده به عنوان یک درمان بالقوه.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره هواپیما Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: engadgettinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de