فریاد به نوجوانان در قرنطینه


Shout-Out-To-The-Teens-During-Quarantine
جاستین Paget/گتی

یک بحران است که قطعا یک راه آوردن بهترین و بدترین در مردم است. خوشبختانه ما شاهد یک موج جزر و مدی از پشتیبانی تمجید و قدردانی برای کسانی که به انجام بخشی خود را برای ما از طریق این بیماری همه گیر. کارگران پستی. تحویل رانندگان است. پزشکان و پرستاران. فروشگاه مواد غذایی کارمندان. کارگران صنعت غذا. مردمی هستند که پس از اقامت در خانه دستورالعمل ها و نگه داشتن ته خود را در خانه. معلمان. لیست در می رود و در.

اما وجود دارد یک گروه خاص است که من می خواهم به یک فریاد به بچه ها. به طور خاص نوجوانان و tweens.

نوجوانان و tweens هستند که از روی حیله و تزویر گروه سنی است. آنها را در درک آنچه اتفاق می افتد است. آنها به دست آوردن استقلال از پدر و مادر خود را. آنها به شدت تکیه بر تعاملات اجتماعی با دوستان و همسالان.

زمانی که مدارس لغو شد و اقامت در خانه سفارشات در محل قرار داده شد در اواسط ماه مارس, من اعتراف من بیشتر نگران من نوجوان و دیگر نوجوانان است. آنها در زمانی که سن آنها بیشتر از خودمختاری و استقلال است. آنها فقط نمی خواهند اما نیاز بهدوستی و تعاملات خود را توسعه. آنها باید از خارج شدن از والدين مراقبت و مواظبت چشم به جای اینکه با آنها را 24/7.

اما در گذشته چند سال من شده اند به طور مداوم تحت تاثیر قرار با بچه ها نه تنها خود من بلکه بسیاری از آنها را.

حتما همه ما شاهد پست های شکایت در مورد نوجوانان که در حال تجمع در پارک و یا در نظر گرفتن دوچرخه سوار با هم. ما ممکن است بچه در حال بازی بسکتبال با هم در حالی که ما راه رفتن سگ و یا ممکن است ما را به زمینه درخواست از بچه های خود ما را به اویختن با دوستان خود را اگر آنها “وعده اقامت شش فوت از هم جدا” (که به آن پاسخ این است که بدیهی است که هیچ).

همه از این است که خسته کننده و خطرناک و نوجوانان آسان سپر بلا برای سوال برانگیز رفتار (همیشه بوده اند احتمالا همیشه خواهد بود). از آن آسان است برای دیدن یک پست در مورد “بچه پایین خیابان” که پس از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پرش بر روی ارابه موسیقی از شکایت. اما این نوشته ها و داستان هستند نه نماینده اکثریت قریب به اتفاق ، در واقع بسیاری از افرادی که من می بینم نه زیر اجتماعی فاصله اقدامات بزرگسالان هستند نه گروهی (گروه های شش بچه دیدم که با هم راه رفتن خود را با سرد, قهوه, دیگر, صبح, من به دنبال شما – با برخی از جانبی جدی چشم من ممکن است اضافه کنید).

بسیاری از بچه من می دانم و من حدس می زنم آنهایی که شما می دانید بیش از حد — به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. آنها آموزش خود را در مورد کوروناویروس و خطرات آن. آنها نگه داشتن ته خود را در خانه تنها می روم گاه به گاه راه رفتن با پدر و مادر خود و یا به بازی گرفتن با برادر خود را در حیاط خلوت. آنها با اکراه ورود به Schoology و Powerschool و هر چه-به-جهنم-کامپیوتر دیگر پلت فرم آنها با استفاده از به homeschool خود را. آنها در حال رسیدگی به خسارات عظیم – هیچ فارغ التحصیلی و یا حافظه های فوق لغو ورزشی فصل هیچ فرد hangouts با دوستان بدون خداحافظی خود را به معلم مورد علاقه هیچ end-of-مدرسه احزاب هیچ دانشگاهی, تورهای هیچ بازدیدکننده داشته است خود را با پدربزرگ و مادربزرگ و یا عموزاده هیچ بعد از مدرسه کار – با فضل و فهم و انعطاف پذیری است.

مطمئن شوید که آنها ممکن است یک mopey دبی Downer برخی از روز و در مجموع smart-ass دیگر روز (یا روز). آنها ممکن است در نیمه assing مدرسه کار و “فراموش کردن” در مورد کارهای خانگی. آنها در حال ترک فنجان سراسر خانه نیست, دوش گرفتن به اندازه کافی و با پوشیدن همان لباس راه بیش از حد طولانی و آنها قطعا بازی بیش از حد بسیاری از بازی های ویدئویی و ماندن تا راه بیش از حد دیر است.

اما شما می دانید چه چیز دیگری آنها را انجام می دهند ؟ آنها برای ماندن در تماس با دوستان خود و خنده سر خود خاموش با هم. آنها در حال ورود به زوم برای دیدار با معلم کلاس. آنها حضور خود را معلم ریاضی مجازی در ساعات اداری برای دریافت کمک های اضافی. آنها در حال گرفتن یک پیانو مجازی درس. آنها در حال بررسی در دوستان زمانی که آنها آرام است. آنها پیدا کردن دوستان جدید (با تشکر از مجازی اتصالات) و FaceTiming با پدربزرگ و مادربزرگ خود را. آنها در حال ساخت خنده دار TikToks و انجام DIY craft projects و پخت کیک های شکلاتی برای همسایه.

برخی از آنها انجام می دهند واقعا قهرمانانه چیزهایی مانند گرم کردن مواد غذایی به سالمندان همسایگان و یا ارائه PPE در سراسر کشور است. دیگران به سادگی برخورد با این تاریخی بحران از آن و نه در مجموع حرکت تند و سریع به مردم در آنها زندگی می کنند با — که تحت شرایطی احتمالا می تواند در نظر گرفته شود قهرمانانه برخی از روز. آنها در برخورد با ضرر و زیان و حک کردن یک مسیر جدید برای خود.

بنابراین در اینجا به بچه ها. نوجوانان و tweens. شما در حال انجام یک پا زدن باسن, تازه کار در طول این بحران بی سابقه ای. شنوایی خود را از خنده به عنوان شما تصویری-چت با دوستان خود در یک قایق زندگی ما به عنوان سازمان دیده بان افسرده-به-جهنم اخبار. فضل خود را و انعطاف پذیری است که الهام بخش است.

بچه ها نه تنها اشکالی ندارد — آنها خیلی لعنتی شگفت انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de