دیدار مشهور جهان جمع آوری سکه رخ داده است که باید Dennis Rodman عامل در '90s

Dennis Rodman با عامل سابق دوایت مانلی زمانی که شیکاگو بولز شد بالای ورزشی جهان در دهه 1990 برنده شش NBA عناوی

توسط ETELARESANKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
Dennis Rodman با عامل سابق دوایت مانلی

زمانی که شیکاگو بولز شد بالای ورزشی جهان در دهه 1990 برنده شش NBA عناوین در هشت سال Michael Jordan نشان داده شد توسط دیوید Falk ورزشی-عامل معادل خود Airness. Falk نمایندگی به عنوان بسیاری از 40 بازیکن در زمان. در ضمن اردن iconoclastic هم تیمی Dennis Rodman یک ستون برای تیم دوم سه-ذغال سنگ نارس ، او استخدام یک اشاره کرد جمع آوری سکه از اورنج کانتی, کالیفرنیا., به نام دوایت مانلی به نمایندگی از او.

Rodman شده اند ممکن NBA چالاک ترین شکل, اما وجود دارد یک دلیل خوب چرا او تصمیم به کار با مانلی. اشاره کرد, سکه شناس (اصطلاح برای سکه و مدال علاقه مندان) ممکن است نشان داده اند هر گونه دیگر بزرگ نام ورزشکاران, اما او تا به حال به دست آورده Rodman دوستی و اعتماد در سال های پس از آنها برای اولین بار از مسیرهای عبور در لاس وگاس در اوایل '90s. به علاوه به عنوان مانلی قرار داده و آن را "آن را فقط به نظر می رسید مانند هر زمان که من در اطراف او—هر زمان که او ماندن در خانه من پیدا کردم همه چیز ساخته شده است که او پول دادگاه است."

Rodman فوق العاده موفق سه سال اجرا در شیکاگو که در آن خریداران برنده سه عنوان و قدرت رو به جلو led لیگ در ریباند در هر فصل یک بار دیگر در کانون توجه با توجه به ESPN 10-بخش مستند آخرین رقص. و 54 ساله مانلی بود که سمت راست وجود دارد با دوست خود مالش شانه با گاو superfans مانند Eddie Vedder و بیلی Corgan امیدوار است که docuseries را یادآوری هر چقدر بزرگ از یک معامله کسانی که گاو نر تیم بودند. سکه جمع آوری و عامل به تازگی به صحبت کرد Robb گزارش خود را در مورد زندگی و شور جدید خود را باارزش جمع آوری سکه و آنچه در آن بود به نمایندگی Dennis Rodman در گاو و تسلط.

چه مدت شما شده است با جمع آوری سکه ؟

پس من شش. به طور فعال.

آیا شما تا به حال بازم میشه ؟

هرگز [می خندد]. چیزی متعالی در مورد داشتن یک سکه را در دست خود را. در آن طول می کشد شما را به آن چه اتفاقی می افتد و چه چیزهایی ارزش شد و آنچه در جهان بود. آنها زمان کمی کپسول. من همه آنها را بیش از میز من یا کار من است. من [سکه] همه جا چون من آنها را دوست دارم. آنها مانند ویندوز به گذشته است.

شما به تازگی به دست آورد یکی از مجموعه های بزرگ از Washingtoniana های ویلیام michael weiss بیکر مجموعه در حراج. چه جلب شما به آن ؟

خوب اول اینکه جمع آوری سکه و دوم به خاطر من جمع آوری چیزهایی که از جورج واشنگتن است. زمانی که او زنده بود و از تشییع جنازه او. آن را مانند یک رویداد بزرگ وجود دارد برخی از واقعا سرد مدال و چیزهایی که ساخته شد به مناسبت گرامیداشت روز که و که مردم تن به تشییع جنازه. بنابراین من تا به حال آن موارد و برخی از آنها فوق العاده نادر است. سپس این مجموعه آمد و [است] به نوعی احترام به عنوان بهترین مجموعه نهایی از Washingtoniana. یک کتاب نوشته شده بود در مورد آن با تمام موارد ذکر شده است. چیزهایی مانند که فقط نمی آیند همراه است . . . بنابراین من گفت: خوب, من می خواهم به خرید برخی از اقلام کلیدی و یک چیز به دیگری منجر شد و به عنوان فروش در حال بازی کردن آن به نظر نمی رسد به مانند هر اصطلاح میلیاردرهای است که خرید این چیزهای مختلف و اهدای آنها به موزه ها. بنابراین من فقط تصمیم—احتمالا 50 زیادی به آن من را امتحان کنید و خرید تا آنجا که من می توانم.

Declaration of Independence Signing Ceremony medal by Charles Cushing Wrigh

اعلامیه استقلال مراسم امضای مدال توسط چارلز رایت کوشینگ پشته Bowers

چه شد برخی از موارد شما چشم دوخته اند به فروش ؟

من واقعا دوست داشتم دو الگوی نیم دلار است. پس ما نعناع تاسیس شد و در سال 1792 و صادر سکه رسما در سال 1793. دو سال 1792-الگوی نیم دلار بود که واشنگتن بر روی آنها—آنها از لحاظ فنی و سکه و الگوی سکه در مقابل بودن فلز. به عنوان جمع آوری سکه, من واقعا دوست داشتم آن وجود دارد و تنها تعداد کمی شناخته شده از هر یک از. برده رمز رهایی برای هنری Clarck و چیزهایی شبیه آن. بدیهی است که منحصر به فرد به آن شخص است. که در خود یک کلکسیونی از چیزی.

آنچه در مورد رهایی مدال چوب به شما ؟

که فراتر از جمع آوری سکه . . . که یک وطن پرست, چیز, چیزی در مورد خوب و برنده شدن بیش بد است. که به معنای واقعی کلمه بود کسی آزادی را در دست خود را. که بیش از فقط خرید چیزی. که زندگی خود را. آنها نمی باید مجوز رانندگی بود که زندگی کسی را. من فکر می کنم که خیلی مهم است.

شما قصد ایجاد مجموعه برای عموم مردم مناسب است ؟

بله من تماس آمریکا انجمن زیباتر و آنها در حال رفتن به یک نمایشگاه در سال 2021 که من می خواهم برای کمک به تعهد برای آنها. و در نهایت آن را یا از تورهای وجود دارد و یا یک خانه دائمی در جایی در یک موزه شده است. من هرگز نمی توانم خودم فروش آن و داشتن آن را برای سود رویداد. این امر می تواند فقط به عنوان به اشتباه برای من به شکستن آن و یا فروش آن را به عنوان من فکر می کنم آن را برای موزه به انجام این کار است.

پس چگونه شما را از حال جمع آوری سکه به عنوان Dennis Rodman عامل?

من فکر می کنم وجود دارد شباهت به خرید و فروش سکه های نادر است. شناسایی چیزی است که به عنوان یک گوهر پنهان و بدانند که به آن نیاز دارد و یا می خواهد آن را برای پول بیشتر. با یک ورزشکار می بینم بسیاری از شباهت ها در آن است. و من با دیدن دنیس وقتی که من او را ملاقات نمود در اصل زمانی که او موهای سیاه و یک پیستون بود که. او بدیهی است که scouted و در یک تیم و بازی در بالاترین سطح است. اما او هنوز هم تا به حال خیلی بیشتر. اولین چیزی که من برای او بود و او را که در کتاب مقابله و بزرگ شد. به عنوان یک پلت فرم من فکر می کنم منتشر شده کلمه نوشته شده است که هنوز هم قدرتمند ترین چیز برای رفتن در هر جهت شما می خواهید.

ما در ملاقات '93. [در] روز 10 ژوئیه سال 1995 او قرار بود به می آیند برای چند روز به اورنج کانتی به ماندن در خانه و سپس او هرگز به سمت چپ.

چگونه شما بچه ها ملاقات در وهله اول ؟

من در حال خوردن شام در سراب و مجری گفت: آیا شما می خواهید برای دیدار با Dennis Rodman . . . و سپس بعد از صرف شام به من گفت: سلام [و] بازی نوعی قمار با او. بعد از نیم ساعت من گفت: از ملاقات شما خوشبختم و چپ. من رفت و برگشت [به وگاس] یک هفته بعد برای لیسانس و من حق را به او دوباره. و من دوست دارم آنچه شما انجام می دهند در اینجا. و او می گوید: من را ترک نمی کند. که عجیب و غریب اما من گفتم: من قصد دارم به جورج کارلین امشب شما می خواهید بروید ؟ بله. بنابراین او می آید با من. بعد شما می خواهید برای آمدن به استخر ؟ آره. بعد از رفتن به Laughlin برای این لیسانس, پارتی, شما می خواهید بروید ؟ آره. و بنابراین ما شد دوستان رد و بدل شماره تلفن. سپس او معامله به سن آنتونیو. او خواهد آمد ماندن در خانه در اورنج کانتی. من می خواهم او را به من باشگاه گلف. رو او و باشگاه است. او واقعا بزرگ نوسان و او هرگز golfed. او یک گل میخ ورزشکار.

Dennis Rodman and Dwight Manley while the NBA star was with the Bulls

Dennis Rodman و دوایت مانلی (راست) در حالی که در NBA ستاره با گاو حسن نیت ارائه میدهد از دوایت مانلی

بنابراین شما رفت و از حلق آویز کردن در وگاس با دنیس به نمایندگی از او. چگونه است که اتفاق می افتد ؟

[ما] فقط دوستان شدند برای چند سال و پس از آن در اسپرز برگشتی در '95, [نگار] مایک نقره ای ارسال شده است که به صورت مصور برای مقاله ای که به پایان رسید تا داشتن که طوطی کوچک دراز دم و او در چرم سیاه و سفید بر روی جلد. پس از آن بود که در مارس و آن را درست قبل از تولد او. من حلق آویز وجود دارد خارج وجود دارد در خانه اش پرواز از یک سکه نشان می دهد در واقع در آتلانتا و من گفتم اجازه رفتن به وگاس. او می گوید: ما همه پرواز وجود دارد و در زمان مایک نقره با ما و [اسپرز center] جک هیلی. هم بزرگ بود و سپس در 5:30 صبح جک هالی و من در حال, در حال خواب در همان بستر تلفن زنگ میزند و آن را [اسپرز مربی] باب تپه. دریافت به اینجا. شما را در دردسر هستید دنیس blah blah blah. بنابراین من قرار داده مایک نقره در هواپیما با دنیس و گفت: فقط صحبت کردن با او تمام زمان شما خواهید بود یک در یک. این مقاله و این مسئله شد ، این چیزی است که من استفاده می شود برای دریافت کتاب معامله [برای پیاده روی در سمت وحشی]. و آن را فقط با قرار دادن من در وسط از مسائل است. این گسترش قرار گرفتن در معرض خود را در راه های مختلف غیر بسکتبال. من او را مادام Cleo روانی خط 40 گرند به ساقه در ادم خائن و بدنهاد ، و من او را گزینه های سهام برای آن ساخته شده است که او یک زن و شوهر از صد grand بیشتر. آن را فقط به نظر می رسید مانند هر زمان که من در اطراف او هر زمان که او ماندن در خانه من پیدا کردم همه چیز ساخته شده است که او پول دادگاه.

آیا در حال دنیس دوست آن را آسان تر برای شما برای دیدن این سمت از او که دیگران آگاه بودند?

برای اطمینان حاصل کنید. کاملا. پشت صحنه, فرد واقعی او است بزرگ و دوست داشتنی بچه.

آیا شما هنوز هم در تماس ؟

او بیش از دو بار در پنج روز گذشته.

چگونه است که او در واکنش به اینکه در کانون توجه ؟

من فکر می کنم او احساس بسیار خوبی در مورد آن. من یک تماس دو روز پیش از جسی جکسون; او می خواست به صحبت کردن با دنیس. سپس ما با داشتن سه راه تماس و جسی گفت: نگاه مایکل و فیل باید گفت: شما دلیل این همه اتفاق افتاده است. و آنها می خواهند به شما را به علت. در آن بالا است. در واقع آن را گسترش داد مقدار زیادی از افرادی که در حال حاضر می دانید چه خودی در حال حاضر می دانند.

آنچه دقیقا اتفاق افتاده در بدنام لاس وگاس تعطیلات در وسط که فصل گذشته در شیکاگو است. شد شما وجود دارد ؟

البته [می خندد]. اما این همه ستاره. آنها در حال گفتن این داستان در یک نقطه راه است. او نمی تواند به مدت شش روز در وسط فصل با آنها بازی می کردند و او نبود. این همه ستاره و او دریافت نمی کند در این تیم به طوری که آنچه ما انجام داد. او دیر آمدن به خانه. همه متفاوت است [دیدگاه]. آن را سخت به یاد داشته باشید همه چیز کاملا.

آیا شما یک حافظه مورد علاقه خود را از زمان به نمایندگی دنیس?

خوب ترین احساسی بود که Eddie Vedder به نام روز دیگر. نشسته بودیم در حیاط خلوت بر روی ویدئو چت و یا چیزی. او تا به حال یک دوربین Hi8 که او را با استفاده از فیلم هنگامی که ما رفت و برگشتی که در آن سال. من و او را به بسیاری از بازی ها با هم. او فیلمبرداری شد زمانی که آنها برنده در '96. من شروع به گریه زیادی بود زیرا احساسی که او نمی تواند اساسا از کار اخراج شدند. از آن ساخته شده بود بسیار روشن و همه را از طریق که اول فصل اگر آنها نمی, پیروزی او بازگشت . . . که فقط روشن است. آن را در مورد پول است. هنگامی که ما از طریق رفت و فصل اول آن چنین خوب برای او مناسب است . . . بنابراین زمانی که آنها برنده آن را احساس باور نکردنی.

چه چیزی شما فکر می کنم که مردم غلط در مورد دنیس?

وجود دارد تعداد کمی از مردم شما را آمد در سراسر در جهان هستند که بزرگتر از زندگی است. همین پادشاه او را یکی از این نوع از مردم است. جسی جکسون است که در راه است. دنیس که در راه است. آن را فراتر از ورزش است . . . شما باید به یاد داشته باشید هنگامی که آنها انجام می دهند این صدام حسین یا کیم جونگ سازمان ملل متحد پدر یا قذافی—آنها را متوقف آنچه آنها انجام می دهند [برای تماشای گاو]. که یک دیوانه پدیده است. شما می توانید به تماشای خصوصی به کاری یا مایکل جردن آیا آماری از این امتیاز درست است ؟ اما دنیس بود انجام کارهایی که آنها لازم نیست که آمار. فیل او را به عقب راه رفتن هند و تمام. شما به تماشای چیزی بود که نامتجانس و congruous در همان زمان. آن را مانند هنر است. من نمی دانم که چگونه شما آن تعیین اما من دیده ام هر کس دیگری تا کنون انجام این کار است.

سوال آخر: آیا شما هر گونه مشاوره برای جمع جوان شروع به کاوش در جهان از سکه ؟

من می خواهم به همان توصیه من داده شد: "خرید کتاب قبل از سکه است." وجود دارد هیچ چیز بهتر از دانش در مورد این که کدام یک علاقه مند است که آیا برای جمع آوری و یا به عنوان یک حرفه ای و یادگیری در مورد آن است که چه چیزی باعث این ماجرا بیشتر از همه لذت بخش است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب