Sharkboy and Lavagirl
ابعاد فیلم/Columbia Pictures

Sharkboy and Lavagirl به رهبری به Netflix — اما گرفتن وجود دارد البته

طرفداران the Adventures of Sharkboy and Lavagirl (و حتی جاسوسی کودکان و نوجوانان!), ما اخبار: اواز یا موسیقی دو نفری است که خود را پیروز — ولو مختصر — بازگشت. و بهترین بخش ؟ آنها در حال حاضر ابرقهرمان پدر و مادر که یک دختر.

2005 فرقه-فیلم مورد علاقه شرکت نوشته شده و به کارگردانی رابرت Rodriquez شرح زندگی شما حدس زده آن Lavagirl (با بازی تیلور دولی) و Sharkboy (با بازی تیلور لاتنر) دو شخصیت ایجاد شده توسط اذیت پسر-تبدیل-قهرمان مکس (با بازی Cayden بوید). در حال حاضر 15 سال بعد رودریگز آوردن شخصیت خود را در آخرین پروژه ما می تواند قهرماناندر Netflix بکشد.

“Sharkboy و دختر گدازه نشان می دهد تا به عنوان ابرقهرمان پدر و مادر که در حال حاضر یک دختر است که کوسه و گدازه قدرت” رودریگز گفت: برخورد دهنده. “تنها صحبت کردن نقش برای Lavagirl.”

با توجه به مردم, Sharkboy and Lavagirl دختر باید بفهمند که چگونه به ادغام مخالف قدرت او از پدر و مادر خود را. و در حالی که ما نمی دانیم دولی به عنوان بازگشت Lavagirl آن را نه تایید کرد که Lautner به عنوان بازگشت Sharkboy — که بدان معنی است که کمتر از یک فرصت است که Lautner را از نو خلق کردن این شیرین رقص حرکت می کند.

بازیگران پدرو پاسکال و Priyanka Chopra, ما می تواند قهرمانان یک ابرقهرمان فیلم که رودریگز توصیف به برخورد دهنده به عنوان “یک Avengers تیم — اما همه آنها بچه ها.”

“بچه ها باید قدرت اما آنها نمی دانند که چگونه به استفاده از آنها به دلیل آنها بسیار جوان” ادامه داد Rodriguez خالق uber-محبوب جاسوسی کودکان و نوجوانان حق رای دادن.

“من هار ترین fanbase این همه سال تا کنون شده است بچه من فیلم. من جاسوسی کودکان و نوجوانان مخاطبان” رودریگز گفت که Netflix بکشد به او به خاطر این فیلم که به طور خاص در ادامه به انجام این کار به خوبی بر روی پلت فرم خود را. “این بچه ها تماشای این فیلم بارها و بارها به خاطر آنها فیلم های اکشن ساخته شده برای کودکان و خانواده ها به ویژه در زمانی که آنها نیاز به توانمندسازی.”

جای تعجب رودریگز گفت: برخورد در [email protected] که ما می تواند قهرمانان است, در واقع چالش برانگیز ترین فیلم او تا کنون انجام داده است. “کل فیلم من 11 ابرقهرمان بچه ها در هر شات. تلاش برای کشف کردن چگونه به فیلم است که باور نکردنی بود. آن را واقعا به چالش کشیدن و هیجان انگیز است و من در حال حاضر آن را به ضرب گلوله و ویرایش آن زمانی که این اتفاق افتاده است” رودریگز توضیح داد.

در حال حاضر او را به ثمر رساند این فیلم از راه دور. “من نمی تواند در ارکستر اتاق به عنوان معمول است. همه آنها نشسته شش فوت از هم جدا در وین; آن را در یک زمان,” او گفت:.

که در آن است Rodriguez. که در آن است.

ما می تواند قهرمانان ندارد تاریخ انتشار بنابراین نگه داشتن چشم در Netflix بکشد برای به روز رسانی جدید بچه دوستانه ابرقهرمان تلنگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im