جیک پل متهم در ارتباط با غارت در آریزونا بازار

لئون بنت/گتی جیک پل متهم شد با دو بزه اتهامات پس از فیلم برداری در میان غارتگران در آریزونا بازار جیک پل مت

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
jake-paul-facing-charges
لئون بنت/گتی

جیک پل متهم شد با دو بزه اتهامات پس از فیلم برداری در میان غارتگران در آریزونا بازار

جیک پل متهم شده است با دو جنحه — جنایی تجاوز غیر قانونی و مونتاژ — پس مارس 30 غارت حادثه در اسکاتسدیل, مد, مربع, مرکز. اما 23 سال از یوتیوب مشهور با بیش از 20 میلیون مشترک در سایت های رسانه های اجتماعی را تکذیب کرد شرکت کننده در این جنایات است. او ادعا کرد که او وجود دارد و تنها به فیلم این حادثه و تنها شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز در واکنش به 25 مه قتل جورج فلوید در دست چهار مینیاپولیس پلیس — همه به طور رسمی متهم شده در ژوئن 3.

با توجه به فیلم های متعدد پل به نظر می رسد در فیلم قرار دادن او در داخل بازار و پس از آن بسته شده بود. در حالی که آن را ندارد به تصویر کشیدن او به طور فعال به سرقت هر چیزی در یک نقطه به نظر می رسد او دیده می شود که دست یک بطری الکل احتمالا به سرقت رفته از یک PF چانگ رستوران. اما پلیس گزارش آمده معلوم نیست اگر او هر چیزی.

در بیانیه خود از طریق ایمیل فرستاده Scottsdale اداره پلیس گفت که آنها "دریافت صدها نفر از راهنمایی ها و ویدئوها شناسایی" پل به عنوان "یکی از شرکت کنندگان در شورش."

"تحقیقات ما نشان داده است که پولس در حال حاضر پس از اعتراض اعلام شد غیر قانونی مجمع و تظاهر کنندگان دستور داده شد به ترک منطقه توسط پلیس" آن را می خواند. "پل نیز غیرقانونی وارد شده و در داخل باقی مانده از بازار زمانی که آن را بسته بود."

Sgt. بن میزبان اطلاعات عمومی افسر گفت:" ان بی سی نیوز که پل را مجرمانه خود ممنوع و غیر قانونی مجمع اتهامات در طول یک ماه جولای آریزونا دادگاه احضار.

در حالی که پل هنوز به ایجاد یک بیانیه رسمی وی شرکت در هر گونه تخلف در توییتر ارسال.

"برای اینکه کاملا روشن نه من و نه هر کسی که در گروه ما مشغول بود و در هر غارت و یا خرابکاری," او نوشت. "ما روز را صرف انجام بخشی از ما به صورت مسالمت آمیز اعتراض یکی از وحشتناک ترین بی عدالتی در کشور ما تا به حال دیده می شود که منجر به آمریکا که اشک تانک برای فیلمبرداری وقایع و خشونت بودند که اتفاق می افتند در آریزونا است."

پل ادامه داد: برای حفظ که او و تیم خود را "به شدت مستند نه درگیر شدن ... مهم این است که مردم آن را ببینید و در مجموع شکل از چگونه به حرکت رو به جلو در راه سالم."

پولس برادر لوگان نیز YouTube star شده است به طور فعال در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی پس ویرانگر قتل در ماه گذشته از حضور در تظاهرات مسالمت آمیز در لس آنجلس. با این حال او اعتراف می کند که برادر او در اشتباه است.

"جیک نمی لوت گفت:" TMZدر حالی که حمل Black Lives Matter ثبت نام در حالی که اعتراض با دوست دخترش جوزی Canseco. "او باید شده اند وجود دارد ؟ کاملا f**cking نیست. اما برادر من نمی سرقت هر چیزی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن