مد نشان می دهد در حال رفتن مجازی. در اینجا به همین دلیل هرمس آخرین مردانه نشان می دهد که پیش از بسته.

به طور معمول در این مرحله در تابستان لباس مردانه تفریحی که در حال حاضر ساخته شده راه خود را از طریق اروپا دیده

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399

به طور معمول در این مرحله در تابستان لباس مردانه تفریحی که در حال حاضر ساخته شده راه خود را از طریق اروپا دیده و بهار آینده را مجموعه. اما در طول یک بیماری همه گیر های قدیمی, مد, مدار نشان می دهد مقدار به یک سوپر پخش world tour. در آن نمی افتد. لندن مردانه در هفته مد چرخد و به یک پلت فرم آنلاین که تا به حال بسیاری از arty فیلم اما خیلی در این راه از لباس های جدید. Pitti Uomo است که reimagined به عنوان یک دیجیتال, ویترین, میله میله برای اولین در هفته های آینده. میلان مد مردان هفته به تعویق افتاده است به سپتامبر با برخی از مارک های انتخاب برای نشان دادن آنلاین در میان است. اما درست به وسایل نقلیه وعده ما همیشه باید در پاریس. فرانسوی مردانه, مجموعه سربازی, برنامه ریزی شده است تا نشان داده شود به صورت دیجیتالی آغاز این پنج شنبه.

آن را به یک فرمت است که اساسا قلمرو ناشناخته برای صنعت—گذشته از مجازی ارائه شانل توچال مجموعه در ماه گذشته که تا حد زیادی تلقی فلاپ (نه اما مدل swanning در مورد صدا تقریب کاپری به یک نمره از فروشگاه Muzak). اگر یک نام تجاری مانند شانل, است که شناخته شده برای آن فک انداختن باند تولیدات با اندازه زندگی توده ها و موشک-کشتی نمی تواند مرتب کردن بر اساس چگونه به یک دیجیتال, مد نشان می دهد, فوتی و فوری است که می تواند? خوب دیروز هرمس نشان دهد و ثابت می کند که می توان آن را انجام داده و به خوبی انجام می شود.

Snapshots from Hermés' spring menswear presentation.

Hermés

ابتدا در 2pm به وقت پاریس (8 صبح یکشنبه صبح برای این کار در نیویورک بر اساس نویسنده) نام تجاری عرضه آن آخرین مجموعه لباس مردانه از طریق یک serenely زیبا تصویری بر روی وب سایت خود را. بر خلاف بسیاری از دیجیتال défilé تلاش تا کنون Hermés نشان می دهد یک livestream. این فقط یکی از دلایل آن را احساس مانند یک جایگزین موفق به سنتی باند ارائه: آن اسیر برخی از انرژی که یک احساس نشستن در یک محل تاریک, تماشای مدل های پردان گذشته هر یک از دیگر crooning یک گردن در پیش بینی از آنچه نگاه به نوبه خود گوشه ای بعدی.

که انرژی عجین تمام هفت دقیقه و شانزده ثانیه بود که با طراحی. به جای به سادگی فیلمبرداری به نظر می رسد راهپیمایی پایین راه باریک و گربه Hermés تصمیم به تصرف خود در پشت صحنه, صحنه معمولی مد نشان می دهد—کامل با تولیدکنندگان هدست تلنگر مدل به حرکت در امتداد و کمد futzing با کت و گرفتن آنها را با پارچه مزین کردن ، در فیلم برداری با نام تجاری است ستاد در حومه پاریس و با عنوان "Hors-قهرمان" فرانسوی, خاموش, دوربین, ویدئو در یک همکاری بین طراح ورونیک Nichanian و مدیر هنری سیریل Teste.

"هر چند وضعیت فعلی منع مخاطبان زنده تماشاگران خواهد بود قادر به دیدن پشت صحنه...پسران مقیم وقت خود را, برخی از goofing دیگران در بنده خود را به همراه مدل های که بازیگران احاطه شده توسط عکاسان" Nichanian می گوید در یک Q&A که همراه با نمایش یادداشت ها. "این کلاسیک کردن-دوربین لحظات نشان می دهد که یک نگاه اجمالی معمولا هرگز دقيقا چه خواهد برای یک بار قابل رویت برای همه است."

اینها فقط بچه ها—البته فوق العاده نو جوان, مرد زن نما, جذاب بچه بودن بچه ها. این مجموعه (که ارزش آن بیان زیبا بود) از همه بیشتر جذاب است. شما به راحتی می کردم یک حس چگونه این لباس را ترجمه به زندگی واقعی است. در واقع کل ارائه شد و با دقت طراحی شده عملکرد واقعی زندگی است. آنچه در آن فاقد در پمپ و شرایط متعارف باند نشان می دهد آن را برای ساخته شده در چه کسانی را نشان می دهد به طور معمول نبود: تاکید بر جزئیات یک unfussy انتظاری صمیمیت.

Véronique Nichanian, center, with Cyril Teste.

ورونیک Nichanian مرکز با کریل Teste. Hermés

در تجربه من, نبوغ یک Hermés مجموعه است که معمولا تنها نشان داد در طول یک re-دیدن—one-on-one قرار ملاقات بعد از نشان می دهد زمانی که شما قادر به دیدن و لمس لباس های نزدیک. این قالب فراهم بیننده برخی از قدرت پردازش است که بینی-to-the-ژاکارد مستقیم و بی واسطه. به دلیل راه آن فیلم برداری شده بود شما تقریبا می تواند احساس ترد پیراهنی از روح پیراهن کت و چرم انعطاف پذیر از یک کیسه لوازم شخصی. در یک نقطه در این ویدئو Nichanian دستور فیلمبرداری به در آمده و نزدیک به نشان می دهد این بازی از راه راه آستین یک پیراهن و چرم لوله کشی متصل بین دنده ها از یک ژاکت—جزئیات ظریف است که اگر من که مشاهده شد این قطعه از مخاطبان از یک باند نشان می دهد من تقریبا قطعا از دست رفته. یک ویدئو اجازه می دهد تا برای بهتر درک آرام در نظر است که باعث می شود Nichanian طرح های خیلی مطلوب است.

"شرایط آیا من مجبور به پاره کردن...آن را بسیار پرارزش به سنگ تیز کردن در در ضروری و برای تقطیر, پالایش, sharpen," او می گوید. "این همه اشاره به یک جهت که من می خواستم به دنبال این مجموعه: سادگی, nonchalance, سبکی." Nichanian را jettisoning از هر چیزی اضافی اعمال شده به ارائه بیش از حد. به جای معمول ترکیب برخی از چهل به نظر می رسد نشان می دهد به جمع آوری را به یک موجز هجده.

Models wearing looks from Hermés' spring 2021 collection.

Hermés

یکی از مسائل اصلی که مد مجازی نشان می دهد که در صورت برگزاری یک توجه بیننده را به اندازه کافی بلند را در کل مجموعه است. ترکیبی از محکم ویرایش مجموعه, هیجان عمل آشکار در زمان واقعی پویا camerawork و رویایی موسیقی متن فیلم ساخته شده Hermés' آوردن حداقل تا آنجا که به مد نشان می دهد بروید (آنها هرگز تعجب تلنگر هر چند شاید این یک ایده...) این کاملا رقیب سحر و جادو واقعا بزرگ باند نشان می دهد اما آن را ثابت کند که این فرمت دارای محاسن خود را دارد. و آن را به عنوان به دنبال مانند فرد را نشان می دهد در حال رفتن به عقب به حالت عادی برای برخی از زمان ارائه یک الگو برای آنچه که می تواند انجام شود در غیر این صورت. مارک های مد توجه داشته باشید: این است که چگونه شما انجام دیجیتال ارائه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن