به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

Valstar یک سنگر و استحکامات از مدرسه ایتالیایی آرام لوکس—ارائه نفیس مواد به آسان گردیده menswear. نقطه از میلان شروع آن در سال 1911 به عنوان یک تولید کننده بارانی اما امروز بهترین و شناخته شده برای آن کت جیر به طور خاص eponymous Valstarino. معرفی شده در سال 1935 از آن خود را در یاد A-1 پرواز قنتد, ژاکت, که موضوع استاندارد برای نیروی هوایی ایالات متحده در آن زمان شده است و به تعبیر برای مردانی که نمی مبارزه در آسمان, اما به سادگی درک خوب ساخت.

مانند هر پایدار میراث نام تجاری Valstar همچنان به چوب به دستور آن کلاسیک اما نوآوری در همان زمان. با سرد زمستان روز پیش آن زمان نخست برای پوشیدن سبک ژاکت چرم جیر ارائه شده در خوشگذران و تن به بازی این فصل است. این بهار Valstarino می آید در خون نارنجی-قرمز, تنباکو, شن و ماسه و خاک سرخ مداوم در حال رشد — خورشید-پخته رنگ است که آمار تمام یادداشت ها حق برای در حال حاضر — اما جالب تر این است که Valstar تا به معرفی چند سبک جدید که درخشان تلنگر قبلی رزرو آنها یک بار تجویز می شوند.

Two variations of Valstar's suede shirt jackets.

دو نوع از Valstar را جیر پیراهن کت. Valstar

برای مثال این overshirt. از لحاظ تاریخی آن را فرسوده توسط کارگران و به طور معمول ساخته شده از بادوام و سخت با پوشیدن پنبه و یا حتی پشم است. در پاسخ Valstar مطرح است این بار با آن ‘Superleggero’ تکرار در دو سایه آسان رفتن قهوه ای است. هر دو unlined و فقط 0.3 سانتی متر ضخامت هستند و شدت نور است. خود را آرام و بی حساسیت است تأکید کرد با یک بازی گاه به گاه یقه ماندارین.

با کمی بیشتر ساختار و استحکام راننده کامیون, ژاکت, نیز دریافت کرده Valstar را فسیلی پیچ و تاب و در این فصل وجود دارد یک گرد و خاکی صورتی شماره است که به سادگی زرق و برق دار. در صورتی که بیش از حد نگران نباشید که وجود دارد نیز قابل شکلات گزینه در ارائه و همچنین به عنوان یک نسخه دیگر با کانگورو سبک هیپ جیب در یک شسته نیلی آبی جیر.

Valstar's dusty pink suede trucker jacket

Valstar

در جای دیگر وجود دارد unlined ژاکت دوچرخهسواری در نیروی دریایی جیر تکمیل شده با سخت افزار نقره. این زیبایی باید فرسوده در هر نقطه و در همه جا به جز در یک دوچرخه است. علاوه بر این از یک قهوهای مایل به زرد peacoat به صفوف نیز تعجب خوش آمدید – فوق العاده قطعه آخر هفته اگر تا کنون وجود داشت من ممکن است اضافه کنید. را انتخاب کنید از دسته است که فقط می تواند نام یک تصفیه غربی پیراهن من تا کنون دیده ام. در یخ سرد خاکستری جیر دو وجود دارد ظریف جیب ضربه محکم و ناگهانی در قفسه سینه و به طور معمول تلطیف یوغ شده است محروم مانده برای پاک کننده مدرن را در استاندارد قدیمی.

Valstar's signature Valsatrino flight jacket in chocolate brown suede.

Valstar امضا Valsatrino پرواز قنتد, ژاکت در شکلات قهوه ای جیر. آقای پورتر

من تا به حال یک شکلات Valstarino در اختیار من به مدت سه سال در حال حاضر, و من هنوز هم احساس می کنم نیاز به اضافه کردن یکی دیگر از ژاکت چرم جیر به کمد لباس من (اگر چه در این فصل جدید در سبک های وسوسه انگیز هستند). در طول راه آن را در پایان دریافت چند ضربه و کبودی اما آنها تنها اضافه کردن به جذابیت آن — menswear نباید آشکارا معصوم. لباس های با برچسب ‘همه کاره’ بیش از حد اغلب, اما من Valstarino است که دقیقا. من آن را می پوشند در طول سال; من اعتماد ترکیبی است یا یک تی شرت سفید یا ترمه یقه اسکی زیر بالا waisted پلیسه دار شلوار پشم در ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری (نقاشی با آبرنگ روی گچ در تابستان جامه فلانل یا پشمی در زمستان) و یک جفت کاملا مورد ضرب و شتم Converse all-stars یا جلا پنی کفش راحتی. دقیقا پرماجرا, مطمئن, اما آنها به نام کلاسیک برای یک دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im