دکتر لینا ون سهام نژادپرستانه سوء استفاده او مواجه شده در حالی که صحبت کردن در مورد COVID-19

سی ان ان/Youtube دکتر لینا ون اغلب به نظر می رسد در برنامه های خبری به بحث در مورد کوروناویروس و چهره بسیار

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399
Dr.-Leana-Wen-Shares-Racist-Messages
سی ان ان/Youtube

دکتر لینا ون اغلب به نظر می رسد در برنامه های خبری به بحث در مورد کوروناویروس و چهره بسیاری از نژادپرستی برای اینکه چینی

دکتر لینا ون تمرین ER پزشک سابق کمیسیون بهداشت و درمان شهر بالتیمور و رئیس جمهور سابق از والدین می گوید او دریافت کرده است واکنش بیش از قومیت پس او ظاهر در هوا به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. او به تازگی به اشتراک گذاشته تجربه خود را با آشکار نژادپرستی زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع که در آن او به نام همه گیر "کونگ آنفولانزا."

در ظاهر در طول Anderson Cooper 360 در سی ان ان شب گذشته دکتر ون برجسته فقط برخی از وحشتناک نژادپرستانه پیام او را دریافت. "من دریافت پیام ها به من گفتن یک "خفاش خوار' به من گفتن به بازگشت به کشور خود من گفت که من باید اعتراف آن است که 'مردم' است که باعث شده است این ویروس است."

"این اولین بار است که من صحبت کردن در مورد این درست نیست به نظر می رسید مانند چیزی است که من می خواستم به بحث در مورد قبل از, اما, این مهم است," او توضیح می دهد. او می گوید که هر زمان او را به ویژه در سی ان ان یا خواسته به صحبت می کنند در یک شهر و یا توضیح داد که چگونه برای سالم ماندن در طول بیماری همه گیر در تلویزیون ملی او دریافت یک یورش از نفرت پر از پیام است.

او می گوید: او را شنیده از همکار آسیایی, پزشکی حرفه ای است که آنها بیش از حد مواجه تعصب در طول بیماری همه گیر. برخی از پزشکان و پرستاران به او گفت که بیماران باید تف بر روی آنها و یا خودداری از درمان است.

"در حال حاضر همه ما به عنوان بهداشت حرفه ای ما ما شغل. ما در حرکت است. ما بهترین های ما. ما کمك این. ما اجازه نمی دهیم این زحمت ما تا آنجا که ما می توانید, اما من فکر می کنم این واقعیت است که این را ندارد به این ترتیب" ون گفت. او اشاره می کند که بسیاری از دولت ها و رهبران محلی را به شدت به عموم محکوم کردن نژادپرستی و بیگانه ستیزی به عنوان آن مربوط به این ویروس است که رئیس جمهور ایالات متحده انجام نمی همان.

دکتر ون می گوید او بخواهد تهمت را استفاده مناسب از اصطلاحات پزشکی برای coronavirus Sars-CoV-2 و بیماری COVID-19. اما در آخرین تجمع در Tusla (که بود blessedly, trolled توسط Tik-Tok-با استفاده از مادرش) او قطعا آن را یک نقطه به نه استفاده صحیح از اطناب.

از آنجا که از دوره.

پس از اینکه نام برای تداوم نژاد پرستی با دوبله فارسی از آن به "کونگ آنفولانزا" کاخ سفید دو برابر کردن بر تهمت جهل است. "این منصفانه چیز به نقطه چین تلاش می کند به مسخره بازنویسی تاریخ به مسخره سرزنش کروناویروس در آمریکا سربازان" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در طول یک اخبار جلسه کاملا gaslighting هر خبرنگار در اتاق و امتناع از شرکت در واقعی گفت و گو در مورد او رئیس نژادپرستی.

از آنجا که از دوره.

این مسئله بیشتر دکتر ون می گوید این است که بسیاری از مردم بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک نهفته است.

"وجود دارد میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم در سراسر امریکا برای چه کسی رئیس جمهور است که از معتبر ترین مسنجر" دکتر ون می گوید: پس از کوپر اشاره کرد که در حالی که بسیاری از مردم "بی حس" به چه تهمت spews بسیاری از مردم را به کلمه خود را به عنوان یک مجوز به ترکیه. "و آنها را با استفاده از کلمات خود را, و متاسفانه این خواهد مانع از تلاش های ما وقتی که می آید به سلامت عمومی است. من نگران آن دسته از بیماران که از سوی پزشکان یا پرستاران مشاوره زیرا آنها آسیایی-آمریکایی است. من نگرانی در مورد استفاده از این کلمات است که در مقابل همه ما استانداردهای بهداشت عمومی."

آخرین مطالب