به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

آن به نظر نمی رسد مانند نان تست (و یا به عنوان من دو سال از پسر تماس آن “نان داغ”) مورد نیاز به افکار. گاهی اوقات آن را خوب به اشتباه ثابت شود.

در سال 2003 ژنرال Terao ایجاد شرکت طراحی Balmuda در توکیو. آنها می آیند برای ایجاد زیبا کمی لوازم خانگی مانند بلندگو فانوس طرفداران و کتری. تا همین اواخر این هوشمندانه طراحی شده اسباب بازی را می توان در ژاپن, اما نه ما. اما Balmuda به تازگی شروع به ارائه خود را کمی کتری برقی و توستر Stateside. بنابراین من فکر کردم من می خواهم به خود را $330 “توستر” امتحان کنید.

معمولا من داغ نان crisped توسط دو دوئل عناصر گرمایش داخل آلومینیوم جعبه و من آن را خوب است. این همه من شناخته شده برای [عصر redacted] سال بود و من خوب با آن است. چه Balmuda را می کند که متفاوت است که آن را برای اولین بار به همراه آهنگ نان و سپس toasts آن است. من شروع به پرتاب یک زن و شوهر برش داخل فر و اضافه کردن کمی آب به بخار مجلسی و سپس به تماشای پنجره مه و سپس پراکنده قبل از جهش دما و پس از اتمام کار است. که کمی از بخار در آغاز با این نسخهها کار شگفتی هر چند. حتی برخی از ارزان مارکت نان من را در آنجا به پایان رسید تا داشتن حتی یک ترد خارجی در حالی که حفظ یک نرم داخل ارائه کنتراست بافت که من قبلی توستر آمد هرگز به دستیابی به.

وجود دارد بسیاری از علاقه داشتن تنظیمات و دستورالعمل با توستر نشان میدهد که چگونه آن را می توانید reheat پیتزا خود را و یا کمک به شما را با یک تن ذوب و در حالی که کسانی که تنظیمات انجام کار آن نقطه به یک نقطه ضعف به فر: آن اندازه. من آرزو می کنم آن را کمی بزرگتر پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر به عنوان یک فر یا حرارت تا بیش از یک تکه پیتزا در یک زمان و یا قادر به جا چهار برش نان در یک زمان از من بیشتر مرسوم توستر می توانید انجام دهید. اما من مایل به قرار داده تا با آن نان است فقط بهتر از Balmuda.

خرید در حال حاضر