فراری همکاری با طراح Marc Newson ایجاد یک خط از ماشین الهام گرفته از توشه

فراری می خواهد شما را به هیجان زده در مورد سفر دوباره. ضبط اموال بیگانگان است داوطلب خدمت سربازی پرکار استرالی

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

فراری می خواهد شما را به هیجان زده در مورد سفر دوباره. ضبط اموال بیگانگان است داوطلب خدمت سربازی پرکار استرالیا طراح صنعتی Marc Newson به همکاری در یک limited-edition خط توشه با الهام از آن مشهور اتومبیل. این مجموعه متشکل از شش سبک: یک چرخ کیسه duffel پوشاک کیف چمدان و یک quarantottore (یک کیف است که می تواند به عنوان یک شبه کیسه برای سفرهای کوتاه).

"من همیشه دیده می شود اتومبیل فراری-با ترکیب آنها یاد شده درخواست تجدید نظر خلوص و عملکرد--در درجه اول به عنوان اشیاء زیبا از عنوان وسایل نقلیه", Newson گفت فراری رسمی مجله. "چالش در ابعاد لازم بود برای رسیدن به نتیجه مشابه با چمدان."

Ferrari Marc Newson luggage

روشن لنت الهام گرفتند فراری داخلی و آن شهر مودنا. حسن نیت ارائه میدهد از فراری

Newson حفر عمیق به فراری archives اسکن گذشته از مدل و رنگ و بافت و نقوش او می تواند در ترکیب به توشه خط. به عنوان فقط یک مثال دانه چرم الگوی است که اجرا می شود در سراسر خارجی از هر مدل با الهام گیری را پوشش می دهد برای فراری موتور. حتی پنج در دسترس colorways شد و با اقتباس از کلاسیک مارکی داخلی با علاوه بر این از یک کبود رنگ منحصر به فرد این مجموعه است. نیز پررنگ داخلی سایه ای از رنگ زرد به یاد می آورد فراری معروف roadsters بلکه harks به آفتابی معماری مودنا این خودروساز شهر مبدا.

این طراح همچنین شنود گذاشته فراری خود را به اطلاع مهندسین این پروژه است. این مکانیزم کشویی روی چرخ غلتک رسیدگی-که با الهام از نام تجاری کلاسیک فرمان--با استفاده از همان روش به عنوان پدال از LaFerrari. فلز سخت افزار نیز ساخته شده توسط همان کارخانه است که تولید برخی از شرکت براق قطعات خودرو.

این نیست Newson اولین بار کار با فراری—و یا آلومینیوم که برای ماده. دو طرف برای اولین بار همکاری در یک کتاب با عنوان فراری, هنر و collector's Editionیک Taschen انتشار آن ترسیم تاریخچه شرکت. حق بیمه نسخه گالینگور استراحت بر روی یک موتور مانند آلومینیوم ایستاده تصور Newson.

تمام توشه ارائه خواهد شد در دسترس به طور انحصاری به فراری مشتریان از طریق آن شخصی فروشگاه با هر قطعه تحمل منحصر به فرد شماره شاسی.

دیدن تصاویر بیشتر از مجموعه های زیر:

Ferrari Marc Newson luggage

حسن نیت ارائه میدهد از فراری

Ferrari Marc Newson luggage

حسن نیت ارائه میدهد از فراری

Ferrari Marc Newson luggage

حسن نیت ارائه میدهد از فراریtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن