چگونه برای ایجاد کامل مارگاریتا برای Cinco de Mayo

کلمه "مارگاریتا" نیست و از لحاظ فنی چیست اما آن را نیز ممکن است. این را تصور کنید: یک grizzled مرد به وضوح پای

توسط ETELARESANKHABAR در 15 اردیبهشت 1399

کلمه "مارگاریتا" نیست و از لحاظ فنی چیست اما آن را نیز ممکن است.

این را تصور کنید: یک grizzled مرد به وضوح پایین بر روی شانس خود را پیاده روی به کم نور و تیره رنگ نوار. او اسلامپ پایین به یک barstool تاریکی عاطفی وزن او در آورده با او حل و فصل بیش از کل اتاق مانند یک ابر طوفان. "متصدی بار" او grumbles, "Can I have a مارگاریتا?"

دیدن ؟ آن کار نمی کند.

وجود دارد مقدار زیادی از احساسات است که می تواند یک فرد به نوشیدن اما تنها یک احساس است که آنها را منجر به نوشیدن margaritas و سرزندگی. Margaritas در اینجا به یک زمان بزرگ است. بیش از شاید هر کوکتل آنها نشان دهنده روح unfussy joie de vie که اذعان بالقوه برای سرگرم کننده در هر وضعیت. که کوچک صدا در شما است که از زمان به زمان مصرانه از شما درخواست می شود یک کمی غیر مسئولانه? که صدای نوشیدنی margaritas.

آن را به عنوان خوب به عنوان یک نماد هر آنچه ما از دست داده ایم در Covid shutdown که باعث می شود آن را یک اقدام مبارک تمرد به آنها را در خانه. خوشبختانه برای همه ما margaritas در حال بینهایت دلپذیر است. کمی بیش از حد شیرین و یا ترش هنوز هم خوب است. کمی بیش از حد قوی یا ضعیف ، تا زمانی که شما به دنبال چند دستورالعمل های اساسی شما حسادت از زوم خود را در هیچ زمان.

اما در ابتدا شما باید به حرکت ما تنها انتخاب سخت از روز یک چنگال در جاده ها است. وجود دارد دو margaritas و هر دو آنها خوب است و من نمی می توانید انتخاب کنید برای شما: کلاسیک یا تازه بدوران رسیده.

کلاسیک

آن را سنتی برای اضافه کردن یک بیت از لیکور پرتقال (کوکتل یک گل افتاب گردان است که ترش و شیرین با لیکور پرتقال و "مارگاریتا" است اسپانیایی برای "daisy"). مشکل اینجا است که بد سه گانه-ثانیه ها واقعا بد و بزرگ سه ثانیه همه حدود 80 اثبات می دهد که ما چیزی در هر دو disarmingly خوشمزه و perniciously قوی است.

کلاسیک مارگاریتا

2 اونس. تکیلا

1 اونس. آب آهک

0.5 اونس است. Cointreau

0.25 اونس است. – 0.5 اونس است. شربت آگاو (به طعم و مزه)

تازه بدوران رسیده

ایجاد شده در اوایل 1990s توسط Julio برمجو در تامی رستوران مکزیکی (سان فرانسیسکو اصلی از سال 1965) این سادگی خود است. قطع Cointreau و تعادل برای شیرینی. این در دسترس تر و پایین تر-اثبات کوکتل است که بیشتر انطباق از این ایده که نوشیدن margaritas, مانند, خوردن, Cheez-آن و یا در حال سقوط در عشق سخت است برای جلوگیری از هنگامی که شما آغاز شده است.

تامی مارگاریتا

2 اونس. تکیلا

1 اونس است. آب آهک

0.75 اونس است. – 1 اونس است. شربت آگاو (به طعم و مزه)

برای هر دو: اضافه کردن مواد تشکیل دهنده به تکان دادن قلع و یا ماشین مخصوص مخلوط کردن با تعداد زیادی از یخ است. لرزش و یا مخلوط تا زمانی که یخ سرد است. پور را به یک شیشه چاشنی زدن با یک روشن تکه lim و افراط.

Casa Dragones Joven Tequila Art of Pepita

Casa Dragones Joven تکیلا هنر Pepita. عکس: حسن نیت ارائه میدهد خوب است

عنصر یادداشت

تکیلا

مهم ترین مطلق مقابله شکن است که خود را تکیلا نیاز به 100 درصد آگاو. اگر آن را می گویند تا بر روی برچسب. این به این معنی است که آن را ساخته شده به طور انحصاری از آبی وبر آگاو گیاه به عنوان آن است که تصور می شود. اگر آن را نمی کند به این می گویند (به دنبال در شما Cuervo طلا) آن را تخمیر از 51 درصد آگاو و 49 درصد صنعتی شربت قند و ناخالص است و شما باید به دور بطری را به کسی که شما را دوست ندارم.

فراتر از آن است که حکومت ما بی اراده به سلیقه شخصی خاک. برای margaritas, من ترجیح می دهم یک بلانکو (گاهی اوقات به نام "نقره") است که unaged—شما می توانید تمام عطر و طعم از آگاو و زمین است. با کیفیت بالا joven مانند یکی از کسا Dragones همچنین می تواند کار کند. Reposado tequilas معرفی یک کمی بلوط پیری و بی پرده روشن rawness از آگاو با وانیل و دارچین تن. Añejo حتی بیشتر از آن.

همانطور که برای برندهای: پس از بیش از یک دهه از حرفه ای عهد بوق, من آمده ام ترجیح می دهند به بودجه طرف طیف برای margaritas. Cimarron Lunazul, Olmeca التس و Milagro همه بزرگ مارگاریتا tequilas. من هم دوست دارم بالا-قفسه رسا blancos اما معمولا به صورت جرعه جرعه—شخصیت بیش از حد در واقع منحرف از آنچه مورد margaritas است که آن را با خود روح رفع خستگی.

آب آهک

دریافت لیمو تازه و مناسب و معقول دست آبمیوه گیری (15 دلار). اگر شما نمی توانید پاستوریزه آب آهک با این نسخهها کار در خرج کردن. صادقانه آب لیمو خوب خواهد بود بیش از حد, اما, طولانی, مالیک, مزه پایان از لیمو است که واقعا ستاره اینجا. در هر صورت هر چیزی بهتر از پلاستیکی بطری 0 درصد آب نئون, فروکتوز بالا مارگاریتا, مخلوط, که جفت با مایکروفر تلویزیون شام و بجلو برش قسمتی از مغز.

شهد آگاو

شهد آگاو ایده آل شیرین کننده است و ارزش تلاش کوچک برای به دست آوردن. اگر شما در حال ساخت نوشیدنی در مقیاس تبدیل آن به یک شربت تکان دهنده دو بخش شهد آگاو با یک قسمت آب گرم تا آنها یکپارچه شده است. آن را نیز آسان تر به کار با از راست شهد—کمتر clingy و کمتر نیاز به دقت. که گفت:, آن را به شدت لازم است. (توجه داشته باشید: دستور فوق بر اساس شربت نمی شهد.)

نمک

نمک بر روی لبه یک انتخاب است. استفاده از حلال (و یا برخی دیگر بزرگ-دانه) نمک مقابل نمک است. نمک بیش از حد خوب برای rimming, عینکی, و خواهد شد بسیار بیش از حد شور است. اگر دوست دارید که ترش و شور و پا زدن با استفاده از یکی از لیمو برای مرطوب لبه شیشه را فشار دهید و به آرامی بر روی یک بشقاب نمک حلال.

لیکور پرتقال

اگر شما با استفاده از یکی از شما می خواهید آن را ودکا مبتنی بر (triple-sec) به جای هویج بر اساس (ویدیو). Curçaos مانند Grand Marnier بد نیست اینجا اما هدف این است که طراوت و چالاکی و کنیاک را بلوط و وانیل اضافه کنید و دلپذیر به جای پر جنب و جوش ،

Cointreau استاندارد طلا از سه گانه-sec پاک و روشن به عنوان یک لیزر. Combier نیز بسیار عالی است. همانطور که برای دیگر سه ثانیه این کاهش کیفیت به عنوان به سرعت به عنوان اثبات می کند. هر چیزی کمتر از 60 اثبات خواهم که پوسته-بطری مهر و موم شده شما تقریبا قطعا در کابینه مشروب مثلا فقط بازی شیر یا خط. زندگی خیلی کوتاه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im