خواندن یکی از پرفروشترین کتاب شما را ندارد و ضد نژادپرستانه و یا یک متحد

اسکات ایسن/گتی بسیاری از دوستان سفید در حال بیدار شدن از خواب به ضد نژاد پرستی در حال حاضر به ویژه پس از تص

توسط ETELARESANKHABAR در 10 مرداد 1399
reading-wont-Anti-Racist-White-Ally-1
اسکات ایسن/گتی

بسیاری از دوستان سفید در حال بیدار شدن از خواب به ضد نژاد پرستی در حال حاضر به ویژه پس از تصویری از جورج فلوید قتل ویروسی رفت. من را دریافت نمی اشتباه. من خدا را شکر تازه کشف شده خود را شور و شوق و تعهد است. آنها در حال خواندن کتاب مثل من هنوز اینجا: سیاه و کرامت در جهان ساخته شده برای سفیدی و چگونه به زاد نژادپرستی. آنها در حال گوش دادن به نیویورک تایمز 1619 پادکست. برخی ارسال شده است مقالات در مورد فعالیت پلیس خشونت و آنها کاملا بر این باورند که زندگی مهم است. تکامل آنها شده است زیبا و دلگرم کننده است. آنها در حال یادگیری در مورد امتیاز سفید نژادپرستی نظاممند و microaggressions.

اما به سادگی با خواندن چند ضد نژاد پرستی و کتاب های ویروسی مقالات در رسانه های اجتماعی کافی نیست. مردم سفید نیاز به نگه داشتن انجام کار allyship مصرف به فعالیت خود فراتر از چسباندن بینی خود را در کتاب.

من ضد نژادپرستی آموزش و پرورش به دنبال یک آتیپیک جدول زمانی. شوهر من و من خواندن چندین کتاب و مقالات و همچنین به عنوان تا به حال مکالمات مهم قبل از اتخاذ transracially بیش از یک دهه پیش. اما اکثریت قریب به اتفاق ما مسابقه آموزش و پرورش در آمد از تجربه. ما شاهد دست اول آنچه از یک چند نژادی خانواده به معنای به خصوص نحوه برخورد سفیدی و سیاهی ساخته شده دیگران احساس. برخی از این "دیگران" نبودند ترس به بمباران ما با سوال و یا رندر ناخواسته نظر در مورد مسابقه در امریکا است. ما با دریافت یکی از دو پاسخ از غریبه ها. برای اولین بار بود که ناراحتی غرق در جهل و نژادپرستی. دیگر tokenism.

Allyship است که به شدت مورد نیاز است. تا زمانی که مردم سفید آمد در کنار مردم و مبارزه به عنوان یکی علیه نژادپرستی نظاممند چیزی است که رفتن به تغییر دهید. چه allyship ، چگونه آن را آشکار در زندگی روزمره ؟

مشاهده این پست در Instagram

رهبری را به قرار ملاقات های پزشکی و در نظر گرفتن این فرصت را به دیگران اجازه دهید می دانم که پسر من و همه سیاه و سفید پسر شایسته یک آینده امیدوار کننده — فرصت احترام و عشق و آزادی است. 🖤 قلب من سنگین است در حال حاضر به خصوص برای سیاه و سفید پسر با نیازهای ویژه. کودکان و نوجوانان معلول اغلب afterthoughts در گذشته به جای اولویت بندی زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است. (جفت این واقعیت با نژاد: تبعیض کلیشه microaggressions و غیره) اولویت داده شده است به "هنجار" و "معمولی است." با تشکر از خدا برای ناتوانی قوانین, اما ما نیاز داریم. تغییر سیاست. تحصیل و بیدار مردم در اتاق هیئت مدیره. به دلیل اینکه سیاه پوست, جنس نر و داشتن نیازهای ویژه عمده در این کشور است. 🖤 من توپ را روی گوه از @stoopandstank — یک #blackownedbusiness این فقط یک توپ را روی گوه; این فعالیت 🖤آیا شما پدر و مادر یک کودک با نیازهای ویژه? چه هستند شما در حال حاضر ؟ با آنچه در مدرسه در پاییز? 👇🏿👇🏼👇🏽👇🏾 . #coronavirus #blackboys #specialneeds #specialneedsfamily #specialneedsparents #backtoschool #whitesugarbrownsugar #blackownedbusinesses #multiracialfamily #wednesdaywisdom #wednesdayvibes #wednesdaymotivation #wednesdaymood #neurodiversity #neurodivergent #autismawareness #اختلال #اوتیسم #adhdawareness #sensoryprocessingdisorder

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

بیایید روشن شود چه allyship نیست. Allyship است نه گوش دادن به موسیقی تظاهر به colorblind یا که فوق العاده خوب به مردم است. Allyship نیست خواندن کشتن مرغ مقلد یا تماشای یک فیلم مانند کمک و یا به سمت کور و سپس فکر کردن در شما بیدار. منابع نوشته شده و توسط مرکز سفیدی هستند و نه متحد پسند. آنها انجام بیش از آسیب خوب. فرهنگی تخصیص بودجه نیز نیست راه رفتن است. لطفا سعی نکنید برای قرار دادن خود را سفید دختر مو در موهای بافته. برای عشق به خدا سعی نکنید به مربوط به یک فرد سیاه و سفید با شوخی است که شما در حال گرفتن تابستان خود را قهوهای مایل به زرد و به زودی به عنوان تیره هستند.

همچنین شما می توانید یک شریک زندگی و فرزند و دوست و همسایه و یا همکار و هنوز هم برخی از کارهای جدی انجام دهد. شما نمی توانید یک بلیط از پاسخگویی چون شما می دانید یک فرد سیاه و سفید و یا حتی زندگی با یک. متحدان نیست کاربران است.

Allyship نیز برداشت تا به محبوب ضد نژادپرستی کتاب خواندن آن را جلد به جلد و سپس قرار دادن آن در قفسه کتاب خود را در حالی که شما در مورد بهترین زندگی خود را. دوباره, من قدردانی تلاش های خود را. من واقعا بر این باورند که هر کمی از خود آموزش و پرورش مهم است و می تواند یک تأثیر قوی. اما dabbling در ضد نژاد پرستی نمی خواهید برای دریافت کار انجام می شود.

به همین ترتیب حضور در یک اعتراض امضای یک طومار و یا ارسال یک ایمیل به سناتور نیز نیست allyship. این نیست "و انجام" وضعیت. Allyship یک تعهد مداوم به نژادی سهام و آن را موثر ترین زمانی که سیاست ها و مردم در قدرت تغییر دهید. وجود دارد بدون چک لیست است که باعث می شود شما خوب و سالم, سفید, فرد, فقط در مورد این چیزی است که شما در جستجوی.

در عوض, شما باید مایل به به طور مداوم در حال یادگیری چگونه سفید برتری آشکار هر روز و پس از آن کار به از بین بردن آن سیستم است. من هم تشویق افراد به شکوفه که در آنها کاشته شده است. برای مثال آنها می توانند به عضویت کمیته در بچه های مدارس, صحبت کردن در محل کار در برابر نژادپرستان سیاست ها و شیوه های, و, صادق, گفتگو با دوستان و اعضای خانواده. Allyship شامل صحبت کردن کمتر و بیشتر گوش دادن. این همچنین به معنای قرار دادن به عمل به آنچه آموخته است در حال حاضر به اشتباه و نه از دست دادن.

 demonstrator wears a protective mask reading 'Black Lives Matter' during Black Lives Matter protest following the death of George Floyd outside the United States Embassy on June 07, 2020 in Madrid, Spain
پابلو Blazquez Dominguez/گتی

ضد نژادپرستی آشکار در محافل. به این معنی آموزش فرزندان ما در چگونه به ضد نژادپرستانه و آموزش آنها در تاریخ واقعی و نه سفید کرکی بی معنی است. به این معنی خواستار نژادپرستی حتی اگر سخنران عموی مورد علاقه خود را. یک فرد نسل نیست بهانه ای برای نژادپرستانه. به این معنی با دقت انتخاب چه کتاب, هنر, اسباب بازی, فیلم و موسیقی شما را انتخاب کنید برای سرگرمی در خانه خود را بیش از حد.

پیچش یا حلقه زنی بر روی نیمکت خود را به خواندن یک کتاب در مورد ضد نژادپرستی است که یک گام بزرگ. هیچ تغییر واقعی بدون آموزش و پرورش و همدلی است. اما ما لازم نیست هر کسی درمان نژادی عدالت قیام مانند روند. این مبارزه در جریان بوده است برای بیش از چهار صد سال است. شما فقط بیدار شدن از خواب به آن است.

اگر شما در حال رفتن به یک واقعی و موثر متحد شما باید در آن برای مسافت های طولانی. خود بازتاب گوش دادن و یادگیری و تغییر به شدت مهم است و نه یک شبه اتفاق می افتد. اگر شما واقعا در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید, شما نمی خواهد فقط خواندن یک کتاب پرفروش و آن روز است. داشتن یک روشنگر لحظه یک چیز است اما ماندن و بیدار شد دیگر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن