‘عجیب و غریب چشم’ فصل 5 برای اولین بار از ماه آینده و با تشکر از شما Netflix خدایان


queer-eye-season-5
رایان Collerd/Netflix

عجیب و غریب چشم فصل 5 زمین در Netflix بکشد در تاریخ 5 ژوئن 2020

عجیب و غریب چشم است به دلیل این که جهان همه بد نیست! برای یک لحظه وجود دارد من عجیب و غریب چشم خستگی. من گوش کردن. عشق پسران, عشق, نشان می دهد, اما آنها واقعا لنگ از چهار فصل (و پاداش فصل مانند زمانی که آنها به ژاپن رفت) سریع واقعی است. وجود دارد فقط به اندازه کافی نیست ساعت در روز به نگه دارید تا با Fab Five شما می دانید ؟ اما در این دوران تاریک به ما گیر کرده در داخل و مبارزه با جهانی همه گیر من می خواهم چیزی بیش از به تماشای چیزی خوب و سالم و عاطفی و خوبی که عجیب و غریب چشم. خبر خوب این است که آنتونی Porowski بابی Berk جاناتان ون نس Karamo قهوه ای و قهوهای مایل به زرد فرانسه برای فصل 5 و این زمان Fab Five رفتن به فیلادلفیا.

“این Gayflower نمی تواند آمار زمین به زودی به اندازه کافی!” نشان می دهد اعلام کرد در توییتر در مارس 14 سال 2020 است. “چه کسی آماده برای فصل عشق برادرانه?!?! خود را با شتاب oars و جاذب جعبه بافت به دلیل عجیب و غریب چشم فصل 5 ورود در مشهد, ژوئن 5th!”

نشان می دهد زمین در Netflix بکشد در ژوئن 5, و بر خلاف قبلی فصل فیلادلفیا فصل را از ویژگی های بی سابقه ای 10 قسمت. هر چند بسیار کمی شناخته شده در مورد نشان می دهد در حال حاضر و تریلر نیست هنوز ساکن آشپز Porowski گفته سرگرمی هفتگی که در فصل آینده خواهد بود یک ذره متنوع تر از فصل گذشته که عمدتا با تمرکز بر آنچه که او خواستار “حومه آتلانتا.”

“ما قادر به ادامه قهرمان تنوع و من فکر می کنم که چه طوری در مورد این واقعیت است که ما به سفر و رفتن به شهرهای مختلف به دلیل آن تجربه بسیار متفاوت” Porowski گفت: mag. “با فیلادلفیا خیلی بیشتر جهان وطنی…ما خیلی بیشتر از مرکز شهر داستان و شما به نوعی به صحبت می کنند به آن تجربه است. و با شهرستانها مانند است که همیشه وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از تنوع وجود دارد بسیار متفاوت داستان و دیدگاه نه تنها از لحاظ فرهنگی بلکه سن و حکیم است.”

اگر چه ما قدردانی آنتونی را “کوارک به عنوان تل چشم: درس های پخت و پز در قرنطینه” Instagram ویدئوها در طول دو ماه گذشته ما jonesing برای برخی از تولید واقعی ارزش و احساسی عجیب و غریب چشم محتوای این روز است.

در طول این نگران کننده COVID-19 بار تنها چیزی که من می خواهم به شنیدن جاناتان ون نس زمزمه مراقبت از خود مانتراها به گوش یک مرد شکسته یادگیری به استفاده از مرطوب کننده برای اولین بار در زندگی خود. تنها سه هفته بیشتر تا وقتی چشم عجیب و غریب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im