بهترین Santoku چاقو برای برش و Dicing نازدار

ژاپن smiths اختصاص داده شده به ایجاد کامل تیغه و مطالعه عمیق چاقو آنها را معرفی کرده ام کوچک پیچیدگیهای به شدت

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399

ژاپن smiths اختصاص داده شده به ایجاد کامل تیغه و مطالعه عمیق چاقو آنها را معرفی کرده ام کوچک پیچیدگیهای به شدت بهبود ظروف. مورد در نقطه: این santoku چاقو. Santoku یک اصطلاح ژاپنی است که به معنای "سه فضائل" و به آن نام مورد نشان می دهد این چاقو یک تهدید سه گانه. قادر به برش و dicing نازدار این بسیار متنوع همراه می تواند مقابله با تقریبا در هر آشپزخانه کارهای عادی و روزمره شما را در آن پرتاب.

چاقو به طور معمول دارای 7 اینچی تیغ شکل تیغه با یک سنتی tsuchime (چکش) به پایان برسد. گذشته از به دنبال قابل ملاحظه ای قابل توجه این فرورفتگی جلوگیری از چسبیدن مواد به تیغه و اطمینان از تمیز برش. در بالا از آن تیغه های ورزشی کمی منحنی است که اجرا می شود از چرخش به لبه به پشتیبانی صاف برش.

خوب santoku چاقو باید احساس مانند یک فرمت از بازوی خود را و توان با نصب یک دسته راحت است که اجازه خواهد داد که شما را به ریز ریز کردن دور برای ساعت ها در پایان. در اینجا چهار نفر از بهترین santoku چاقو در آمازون آن جا که لایحه.

1. Zwilling 7 اینچ Santoku چاقو

صنایع در آلمان این کامل تنگ santoku چاقو ویژگی های 7 اینچ تیغه که سه گانه-پرچ برای کنترل بیشتر در حالی که برش. تیغه خود را جعلی از Zwilling نزاکت را بالا کربن فولاد ضد زنگ—فرمول که کامل شده است بیش از 280 سال—سپس یخ سخت به اطمینان حاصل شود آن را حفظ هشیاری خود و قدرت دیگر. به جای سنتی tsuchime (چکش) پایان چاقو چند بیضی برش استراحتی که اجازه می دهد تا آشپز برای بریدن مواد تشکیل دهنده کاغذ نازک و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آنها چسبیده به تیغه.

مزایا: منحنی و محکم تقویت ارائه تعادل کامل به صورت امن و راحت برش.

منفی: این 57 راکول سختی پس از آن ممکن است کمی کمتر لبه احتباس بیش از دیگران در این لیست است.

Zwilling Santoku Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $139.95

2. Wusthof 7 اینچ Santoku چاقو

Wusthof جعل آن santoku چاقو با هدایت لیزری با دقت. این بدان معناست که 7 اینچ تیغه است که نه تنها نازک اما فوق العاده تیز. با 14 درجه در هر طرف تیغه را تکه از طریق تمام شیوه ای از مواد تشکیل دهنده با سهولت در حالی که بیضی شکل برش outs جلوگیری خواهد شد مواد غذایی از ابتلا به روی تیغه. این pebbled گرمانرم رسیدگی به سبک احساس شده است و ارگونومی گردد به حداقل رساندن برش خستگی.

مزایا: لبه تیز باعث نرمتر برش مواد تشکیل دهنده مانند کیوی و گوجه فرنگی کاری که با سهولت.

منفی: آن لاغری ممکن است آن را بیش از حد شل و ول برای سخت تر شغل.

Wusthof Santoku Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $119.95

3. Dalstrong Santoku چاقو

Dalstrong با نام Dal-بسیار-قوی با طبیعت است. این زبر و خشن santoku چاقو است به عنوان سخت به عنوان ناخن و ساخته شده برای یک عمر گذشته. 7 اینچ تیغه ساندویچ بین 66 لایه بالا کربن فولاد ضد زنگ و سپس نیتروژن سرد می شود آن را حتی قوی تر. البته کامل تنگ تیغه نیز سه گانه-پرچ برای اضافه دوام. به جای سنتی tsuchime پایان Dalsrong تصمیم گرفتند به صورت مستطیل شکل "Rockhollow" divots که همچنین خدمت به حداقل رساندن مقاومت در برابر. این "درجه نظامی" رسیدگی غیر قابل نفوذ به حرارت و سرما و رطوبت و ارائه برتر کنترل از طریق یک خرج کردن و گرفتن.

مزایا: این باور نکردنی 62+ راکول سختی که به معنی لبه تیز اقامت فوق العاده مدت زمان طولانی. آن را نیز مقرون به صرفه ترین گزینه در این لیست است.

منفی: برخی از افراد ممکن است ترجیح می دهند کلاسیک tsuchime پایان برساند.

Dalstrong Santoku Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $119.91

4. اجتناب 7 اینچ Santoku چاقو

در هر اینچ از این نور و چالاک santoku چاقو شده است صنایع با دقت توسط کارشناسان در نخواهند رفت. VG-MAX "سوپر جراحی" 16° دو تیغه مورب امکانات 34 لایه دمشق روکش فلزی در هر طرف برای بی نظیر قدرت است. چاقو کاملا متعادل است بنابراین مانور یک رویا است. پس از آن کمی کوتاه تر از بسیاری از آشپز چاقو آن را مناسب برای انواع مقاصد و درست یابو. از چکش tsuchime پایان به حیله گر pakkawood رسیدگی به این santoku چاقو عهد درست به ژاپنی طراحی شده است.

مزایا: این عملا یک کار هنری است که می تواند با افتخار نمایش داده شده در آشپزخانه است.

منفی: این گران ترین santoku چاقو در این لیست است.

Shun Santoku Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $184.95tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب