23-سیاه و سفید متعلق به لوکس مردانه مارک ها شما می توانید از سمت راست در حال حاضر

قتل جورج فلوید آخرین در یک تاریخ خشونت پلیس علیه سیاه مردم موجب خشم و اعتراض و عقب افتاده حساب از نابرابری نژا

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

قتل جورج فلوید آخرین در یک تاریخ خشونت پلیس علیه سیاه مردم موجب خشم و اعتراض و عقب افتاده حساب از نابرابری نژادی در ایالات متحده و در سراسر جهان است. این مسائل پیچیده هستند, و بسیاری از, اما یک چیز تبدیل شده است کاملا روشن است و کارهای زیادی باید انجام شود برای مبارزه با نژاد پرستی. ما باید برخی از پیشنهادات در سازمان شما می تواند به کمک مالی و منابع برای درک بهتر تفاوت های ظریف از این وضعیت است. وجود دارد راه های متعددی برای حمایت از ضد نژاد پرستی تلاش و یکی از آنها این است که با خم هزینه های خود را و قدرت خرید ،

نه تنها coronavirus نامتناسب زده جوامع اقلیت است اما به گفته واشنگتن پستبه همه گیر باعث شده است که 40 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به طور دائم تقریبا دو برابر تعداد سفید متعلق به کسب و کار است که باید ملاقات همان سرنوشت. دسترسی به تامین مالی در طول تاریخ شده است مشکل تر برای مردم رنگ است که یکی از دلایل چرا شفق جیمز طراح برنده جایزه لوازم جانبی خط برادر Vellies شروع یک درخواست برای خرده فروشان به اختصاص 15 درصد از فضای قفسه به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار (به منعکس کننده این واقعیت است که مردم سیاه را تا 15 درصد از جمعیت آمریکا). این ایده های هوشمند است که ما مشتاقانه منتظر دیدن اجرا شده اما در این میان وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار است که شما می توانید از به طور مستقیم.

در اینجا 23 مورد علاقه ما سیاه و طراحان و برندها و فروشگاه به فروشگاه در حال حاضر و—از همه مهمتر—همیشه.

5001 طعم

هارلم-بر اساس قرار دادی خیاط بوده است رفتن به clothier برای صنعت سرگرمی را boldface نام ورزشکاران و مشتریان خصوصی از همه راه راه از 1990s شروع شد. نام آن نشان می دهد که آن لباس مشخص شده توسط خطوط تمیز و پرماجرا استفاده از رنگ است که به عنوان منحصر به فرد به مشتریان خود است.

یک-سرد-دیوار*

لندن-بر اساس ساموئل راس یک شاگرد از ویرژیل Abloh آغاز شده نام تجاری خود را در سال 2015 و شناخته شده است برای استفاده از یک خیاط دقت و یک طراح گرافیک چشم به streetwear. نتیجه این است که قطعا مربوط به اینده و مردم عشق خود را screenprinting اما مرد می توانند همه چیز به لباس بافتنی که چند دیگر طراحان باید مهارت و یا چشم انداز برای رسیدن به.

A. Sauvage made-to-measure double-breasted suit

A. Sauvage ساخته شده به اندازه دو سینه کت و شلوار £2,350 A. Sauvage

A. Sauvage

لندن بومی آدرین Sauvage متخصص در, مینیمالیستی, خیاطی, هر دو قرار دادی و ساخته شده و به اندازه که oozes پیچیدگی. در علاوه بر این به خود timelessly زیبا مناسب Sauvage نیز ارائه می دهد پیچیده-طراحی لباس شاهانه یا فاخر (به معنای واقعی کلمه نوع شمش-دوزی زر و زیور royals فصل برای رویدادهای رسمی) اگر شما می خواهید واقعا kitted مانند یک پادشاه.

بیانکا ساندرز

انگلیسی, غرب هند طراح بیانکا ساندرز یک ستاره رو به افزایش از لندن مردانه ، او ترکیبی از تیز خیاطی با مایع draping و اندازه نسبت به ایجاد کاملا تازه نسخه های کلاسیک قدیمی مانند براق, سنگر کتهای و روشن مسیر شلوار.

Botter

Rushemy Botter و Lisi Herrebrugh دو پاریس-بر اساس Caribbeans که co-طراحی لباس زنانه برچسب نینا ریچی اشاره کرده اند و برای خود لباس مردانه مجموعه به عنوان یک نوع از دفتر خاطرات. در صفحات آن شما پیدا کردن یک ترکیب از جلو-فکر سخاوتمندانه خیاطی و streetwear که نظرات به اینکه مهاجران در اروپا است.

Brett Johnson

Brett Johnson زحمت کش مخلوط ورزشی و استیلای است منتقله از یک عشق برای ساخت—و کلاسیک بی انتها او ایجاد می unabashedly لوکس. فکر می کنم در ویکونا ژاکت دو رو ترمه لباس و نوع پر نور مناسب است که به طور معمول تنها تولید شده در قرار دادی ateliers.

A look from Brett Johnson's spring collection

یک نگاه از Brett Johnson مجموعه بهار Brett Johnson

Casely-Hayford

جو Casely-Hayford بود که یک نیروی در انگلیسی, مردانه, از روزهای اولیه پانسمان دارد از U2 و برخورد به تصدی خود در راس Gieves & Hawkes. در حالی که جو سال گذشته در گذشت او چارلی Casely-Hayford همچنان به نوبه خود slyly هتاک در Savile Row خیاطی در این نام تجاری را راه اندازی کرده اند با هم.

کاسترو نیویورک

تری کاسترو صنایع دستی جواهرات هستند که هر دو خارق العاده و ناهموار مانند گوهر نکردم قفل آویز است که نگاه به عنوان اگر آنها حفر شده است از گنج به خاک سپرده شد. حتی در هنگام کار با الماس کاسترو طرح باید یک دست قطع earthiness است که نگه می دارد همه چیز را رایگان از فلش.

داریل قهوه ای

با یک رزومه که شامل نانامی به بازی در آسیاب های فولادی به عنوان یک راه آهن مهندس و در جنرال موتورز, طراح, داریل قهوه ای تنگاتنگی با آشنا معامله واقعی workwear. در حال حاضر او ایجاد تصفیه شده بیشتر تکرار آن فایده اجناس مانند تر و تمیز محموله شلوار و کارآمد blousons.

Fear of God ‘101’ Suede Sneakers, $495

ترس از خدا '101' جیر کفش $495 Moda کار

ترس از خدا

این لا بر اساس نام تجاری تاسیس و در سال 2013 توسط طراح جری لورنزو, پیشگام در پل زدن شکاف بین streetwear و لوکس. او مینیمالیستی تفاسیر از همه چیز از ابریشم به صف کت بمب افکن به مخمل نخی راه راه تریل به جیر چلسی چکمه تلگراف ساکت تر نوع تکبر راه رفتن. بردن لوکس عامل و حتی بیشتر از ترس از خدا به تازگی با همکاری Ermenegildo Zegna برای یک مجموعه که حذف این سپتامبر.

فرر

قبل از ایجاد eponymous خود menswear برچسب Davidson, Petit-فرر برگزار شد نانامی به بازی به عنوان بنیانگذاران موفق خیاطی خانه و به عنوان یک ساخته شده به اندازه متخصص در تام فورد. که تجربه به اطلاع رنگارنگ و چاپلوس رویکرد به لباس او می فرستد و باند.

حواصیل پرستون

در هسته حواصیل پرستون برچسب eponymous است در یک ماموریت برای پیدا کردن راه حل های پایدار برای صنعت مد. اما کار خود را به دور از گرانولی را کنار بگذارید: او workwear-دیدار-streetwear, طراحی, اخلاق تولید کرده است همکاری با Carhartt, پروژه, پرینتر, ناسا و شهر نیویورک را از وزارت بهداشت.

Heron Preston Denim Jacket, $347

حواصیل پرستون جین ژاکت $347 حواصیل پرستون

مارتین رز

جامائیکا-انگلیسی طراح مارتین رز نیز در سال 2007 با مجموعه ای از پیراهن که به سرعت توسعه داده اند یک فرقه زیر. طراحی از نقوش سنتی مردانه, ابزار, لباس و streetwear او imbues این حقیر اصول, مانند دکمه, یو پی اس و راننده کامیون کت با شدت سرد نگرش است.

میشل مردان

ویتنی میشل برش زدن دندان های خود را یک ظاهر طراحی لباس مردانه برای رواج GQ و چند تن دیگر خیمه glossies. این تجربه منجر به راه اندازی خود را مجموعه ای از شیک مردانه لوازم جانبی مانند ترمه روابط و دست چاپ bandanas. در حال حاضر او را نیز ارائه ماسک های صورت و اهدای 20 درصد از سود به رویای مدافعان, یک سازمان است که با این نسخهها کار برای مبارزه با خشونت پلیس و حمایت از کسانی که به ناحق زندانی.

Ozwald Boateng

تنها کسی که از رنگ با یک شرکت در Savile Row غنا-انگلیسی طراح Ozwald Boateng رز به شهرت با immaculately-برش مناسب و استعداد برای رنگ های جسورانه. ارائه سفارشی ساخته شده برای اندازه گیری و آماده به سایش گزینه بواتنگ در مورد مدرن و روز dandies.

Paskho

پس از دلخواهی حرفه ای طراحی برای امثال جورجو آرمانی و پری الیس و خدمت به عنوان شکاف اجرایی معاونت طراحی و پاتریک رابینسون تصمیم به تمرکز بر ایجاد توسعه پایدار و عملی مد. نتیجه این است Paskho یک خط از عملکرد فکر اصول اولیه ساخته شده از محیط زیست پارچه—نوع جلا سایش گاه به گاه است که ایده آل برای زندگی در مستند.

Paskho Travel Blazer, $198, and Pants, $98

Paskho سفر جارچی $198 و شلوار $98 Paskho

عمومی, مدرسه

طراحان ماکسول آزبورن و دائو-یی چو برنده جوایز متعدد برای خود تیغ تیز انداز از لباس مردانه: بسیار شهر نیویورک ترکیبی از طراحی, outerwear, تنبل, لباسهای بافتنی و مخروطی آستین در یک استارک پالت سیاه و سفید. در سال های اخیر آنها اریب بیشتر به سمت streetwear انتهای طیف و مشغول به کار در چند رنگ اما لباس ها هنوز هم به عنوان سرد به عنوان همیشه.

Pyer ماس

آن را طولانی نیست پس از Kerby ژان ریموند تاسیس Pyer ماس در سال 2013 که او شروع به برنده شدن جایزه برای آن بیانیه-ساخت طرح های. در حالی که کار خود را تبدیل به بیشتر تجربی در سال های پس از گفتن سیاه داستان همواره یک جزء کلیدی. فعلی او مجموعه ای است که یک ادای احترام به خواهر رزتا Tharpe که مادر تعمیدی از رول 'n راک و یک کلید نفوذ در الویس پریسلی.

تازه غنی

برای خود آموخته طراح که کسب و کار است که تنها دو سال سن LA-بر اساس تازه غنی شده به سرعت ایجاد یک تشخیص زیبایی. جسورانه خود را روشن قرار دادی خیاطی ساخته شده است که مشتریان تکرار یک نوار گسترده ای از مشاهیر از Dwyane Wade به John Legend.

Telfar

لیبریا-طراح آمریکایی Telfar کلمنس ترویج یک چشم انداز آرمانی مد با مدرن ریف در کمد لباس برای هر دو جنس کالاهای اساسی مانند خود را کارآمد چرم کیسه های خرید شده است که لقب "Bushwick برکین" محبوبیت خود را در میان شیک Brooklynites.

Second/Layer Knit Shirt, $290, from Union LA

دوم/لایه پیراهن گره $290 از اتحادیه لا اتحادیه لا

ده هزار چیز

نیویورک-بر اساس زرگران رون اندرسون و دیوید ریس' مجسمه های دست ساز, طرح های ساخته شده آنها را در مورد مرکز شهر مجموعه ای بیش از 25 سال. خود را انجام نگرفته Chicklet گردنبند و freeform حلقه های طلا هستند و ایده آل مناسب برای بچه ها.

اتحادیه لا

کریس گیبس و بث Birkett زن و شوهر پشت لا خرده اتحادیه باید انگشت خود را بر روی نبض از آنچه در آینده در لباس مردانه; فروشگاه خود شده است یک بازیکن کلیدی در محو کردن خط بین لوکس و streetwear. در آن قفسه و آنلاین آنها مخلوط حواصیل پرستون یک-سرد-دیوار* و دیگر مارک های در حال ظهور با تام براون, Marni و Comme des Garcons.

ولز بونر

لندن-بر اساس فضل ولز بونر به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین صدای جدید در menswear امروز. او مجموعه ترکیب سنتی خیاطی با نرمتر دلتنگ لمس—قلاب دوزی-کمرنگ و شلوار دوزی بیش شرت-به عنوان حیله گر به عنوان آنها پوشیدنی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن