پیکسار یک پخت و پز کانال با دستور العمل های از خود فیلم

پیکسار/Youtube کودکان و نوجوانان می توانید با برخی از مورد علاقه خود را شخصیت های پیکسار این زمان در قرنطین

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399
forky-cooking-show
پیکسار/Youtube

کودکان و نوجوانان می توانید با برخی از مورد علاقه خود را شخصیت های پیکسار

این زمان در قرنطینه, شما به احتمال زیاد ساخته شده همه معمولی خود را دستور ده برابر بیش از و به درستی به دنبال چیزی جدید و هیجان انگیز است. ترک آن را به پیکسار شرکت آورده است که ما بازدید خواهم به بعد داستان اسبابو بائوبه آمده تا با یک راه برای پخت و پز با ما بچه ها سرگرم کننده و خوشمزه در حالی که ما در حال همه گیر در خانه.

دیزنی در حال حاضر پر برکت ما را با برخی از پارک بازدید مثل دل شلاق و churros اما در حال حاضر پیکسار کل سری اختصاص داده شده به پخت و پز با برخی از ستاره های متحرک از فیلم های خود را. در آن جدید YouTube سریال "پخت و پز با پیکسار" شما و بچه های خود را می توانید پیتزا سیاره پیتزا با Forky از داستان اسباب بازی 4 و کوفته با بائو خود را و آن را به عنوان شایان ستایش به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

جدی که نمی خواهم به طبخ با این شخصیت ها ؟ این یک راه برای پخت و پز سرگرم کننده بچه ها درگیر و پیدا کردن برخی از آیتم های جدید برای اضافه کردن به ثابت صبحانه, میان وعده, ناهار, وعده, اواخر, میان وعده, شام, دسر معمول که تبدیل به هنجار در بسیاری از خانواده ها. یک توجه داشته باشید سریع: وجود ندارد هر اندازه گیری در بائو تصویری که شما را تا اینجا را کلیک کنید برای آن یکی.

در آخرین قسمت برادران ایان و جو Lightfoot از بعد شلاق تا یک کیک تولد زیبا (یا سه شنبه بعد از ظهر کیک به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر خواستار آن). آن را زرق و برق دار و نه بیش از حد پیچیده — یک ترکیب کامل در هنگام پخت و پز با آنهایی که کمی. چه مناسب است که این یکی نیز نمی باید دقیق اندازه گیری, بنابراین اگر شما علاقه داشتن به خودتان یک نانوا سعی کنید این یکی در اینجا است.

فیلم کمتر از دو دقیقه (که مورد توجه همه را span روزها) و آنها یک راه سرگرم کننده به ارمغان می آورد سحر و جادو از دیزنی را به آشپزخانه خود را.

پس دیزنی فیزیکی مکان های بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس این سازمان شده است در تلاش برای نگه داشتن روحیه مردم تا با ارائه مجازی در برخی از آنها معروف rollercoasters, انتشار فیلم مانند به بعد و یخ زده 2 در اوایل دیزنی+ و جریان معروف آن آتش بازی نشان می دهد برای میلیون ها نفر را به لذت بردن از. در حال حاضر ما می توانید لذت بردن از پخت و پز رایگان درس با برخی از شخصیت های مورد علاقه ما — فقط یک دلیل برای عشق همه چیز در مورد دیزنی.

وجود دارد بسیاری از سرگرم کننده شخصیت های پیکسار و ممکن است دستور العمل — راتاتویی از — که یکی از آسان; آرام پز کباب را به شما از کاهلی در Zootopia; پیچیده پای سیب از کارل در بالا. امکانات واقعا بی پایان هستند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب