آسیب شناس گفتار ایجاد کتاب برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم درک COVID

Courtest از تارا Tuchel داستان های او بحث در مورد ماسک, مدرسه, اتوبوس سواری و بیشتر آموزش کودکان در مورد بی

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399
covid-books-for-austism
Courtest از تارا Tuchel

داستان های او بحث در مورد ماسک, مدرسه, اتوبوس سواری و بیشتر

آموزش کودکان در مورد بیماری همه گیر و همه این تغییرات اتفاق می افتد در جهان شده است آسان نیست. یکی سخنرانی/آسیب شناس زبان که شروع به اوتیسم کمی آموزان برای کمک به آموزش کودکان مبتلا به اوتیسم ایجاد برخی از داستان های باور نکردنی برای کمک به آنها حرکت به عدم اطمینان آنها ممکن است احساس.

تارا Tuchel تخصصی اوتیسم برای 20 سال گذشته و ایجاد اوتیسم کمی آموزان به عنوان یک منبع برای خانواده ها و مربیان. زمانی که این بیماری همه گیر شروع یک دوست از او خواست او را به نوشتن یک داستان را برای دختر خود را برای کمک به توضیح آنچه اتفاق می افتد و او در زمان و ایجاد داستان های بیشتر به عنوان بهره رشد داشته است. همه شما باید انجام دهید این است که آنها را چاپ و به اشتراک گذاری آنها. شما همچنین می توانید خرید مجوز برای به اشتراک گذاشتن با دیگر پدر و مادر و یا معلمان.

اوتیسم کمی آموزان

"به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده بودم که پرسید: اگر من می تواند نوشتن اجتماعی داستان او بود که با داشتن یک زمان سخت به طور ناگهانی نیاز به اقامت خانه" Tuchel می گوید ترسناک مامان. "او از دست رفته رفتن به مورد علاقه خود را از فروشگاه ها و رستوران ها. بنابراین من نوشت: او یک داستان در مورد کوروناویروس و ماندن در خانه."

Tuchel گفت: آن را به او کمک کرد تا دوست دختر, بسیاری پس از او قرار داده است که داستان را به صورت رایگان در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. او گفت: تقاضا برای بیشتر موجب ایجاد چندین داستان های بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان است. "من نوشت: داستان در مورد COVID و اقامت 6 فوت از هم جدا. سپس در مورد آموزش از راه دور و چگونه به ویدیو چت," او گفت:. "سپس آن را نقل مکان کرد به دیدن مردم با پوشیدن ماسک به دنبال پوشیدن ماسک. سپس یک داستان در مورد رفتن به مدرسه است."

اوتیسم کمی آموزان

"این موضوعات جدید فقط در آینده نگه داشته و من در گرفتن درخواست برای داستان در این مباحث جدید" Tuchel سهام. "بنابراین من تکیه زیادی بر آنچه پدر و مادر و معلمان درخواست شده است. داستان گسترش در سراسر جهان آغاز شده و در حال ترجمه به بسیاری از زبان های مختلف. این واقعا به من فهماند که کل جهان در این با هم و در مواجهه با چالش های مشابه."

اوتیسم کمی آموزان

Tuchel یک دسته از ابزارهای بسیار جذاب در سایت خود از جمله داستان و مرتبا در آموزش توالت, جیغ, آتش, دریل و ایمنی مدرسه و همچنین گفتار و زبان منابع برای پدر و مادر و معلمان برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم. او همچنین دارای یک tab اختصاصی برای COVID-19 تا منابع خود هستند و به راحتی دانلود برای به اشتراک گذاری.

او همچنین دریافت درخواست برای یک داستان در مورد گفتار/زبان پاتولوژیست با پوشیدن ماسک در طول گفتار درمانی جلسات بنابراین او ایجاد شده ویژه آنهایی که فقط برای شخص او گفتار/زبان پاتولوژیست! "من هم اضافه شده داستان برای OT در PT را روانشناسان و درمانگران به طور کلی" او گفت:, در وب سایت خود را.

اوتیسم کمی آموزان

چه یک راه فوق العاده برای کمک به کودکان در یادگیری و احساس بهتری در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن