بهترین میلک شیک عینک برای تبدیل خانه خود را به یک, از مد افتاده, کسی که شام میخورد

با استثنا از پای سیب وجود دارد هیچ درمان شیرین به عنوان اصل آمریکا به عنوان میلک شیک. آن سخت است برای دیدن چرا

توسط ETELARESANKHABAR در 26 تیر 1399

با استثنا از پای سیب وجود دارد هیچ درمان شیرین به عنوان اصل آمریکا به عنوان میلک شیک. آن سخت است برای دیدن چرا. لذت مخلوط شیر و بستنی—به همراه خامه و نم نم باران سس شکلات—یک منحط تقریبا با درخواست تجدید نظر جهانی. اما واقعا کامل تجربه شما در حال رفتن به می خواهید به نوشیدن آن را مناسب میلک شیک شیشه ای.

شما می توانید نوشیدنی میلک شیک از یک پاینت شیشه ای, البته, اما چرا استفاده از چیزی کمی بیشتر سرگرم کننده ؟ شام و از مد افتاده نوشابه مغازه ها به طور سنتی در خدمت خود می لرزد در بلندتر Y-شکل عینک است که شعله ور شدن را به عنوان آنها رشد می کند بلندتر بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی شما نمی توانید همین کار را در خانه. شما می خواهید یک کشتی ساخته شده از شیشه ای خود را برای ذخیره کردن (بدیهی است) اما نه یکی که خیلی ظریف است که آن را در هنگام اجرا از طریق ماشین ظرفشویی. و اگر شما می خواهید برخی از استعداد اضافه شده و سپس شما ممکن است در نظر یک میلک شیک شیشه ای با یک الگوی تزئینی اچ به آن است.

اگر ایده ساخت milkshakes در خانه شما شیفته و یا شما خسته هستید از نوشیدن شما از ساده شیشه ای و سپس زمان مناسب است برای سرمایه گذاری در یک میلک شیک شیشه ای یا دو تا. در اینجا چهار نفر از بهترین های موجود در آمازون است.

1. کیت بیل زدن دو قاشق بستنی و نوشابه شیشه ای مجموعه

Milkshakes به معنای نشاط, دلتنگ, تنقلات, بنابراین شما نیز ممکن است برخی از سرگرم کننده با عینک شما نوشیدن آنها را از. نه هر کس است یک فن چاپ کن اما طراحی کیت بیل زدن را جفت غریب است در تمام راه راست. گذشته از آن هر شیشه ای ویژگی های براق طراحی کلی است که به اندازه کافی همه کاره برای دیگر نوشیدنی های شیرین و ماشین ظرفشویی امن است. تکمیل در حال حاضر جذاب بسته است یک قاشق برای هر شیشه.

Kate Spade Two Scoops Ice Cream Soda Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $44.00

2. ChefCaptain میلک شیک شیشه ای مجموعه

بخشی از لذت نوشیدن یک میلک شیک است spooning کردن باقی مانده در پایان. البته اگر شما با استفاده از یک سنتی میلک شیک شیشه ای و سپس قاشق خود را ممکن است به اندازه کافی بلند. که یک مشکل نیست با ChefCaptain مجموعه ای از چهار که شامل فوق العاده قاشق برای رفتن با هر رگ. و اگر این کافی نیست, هر قطعه نیز با دوام ساخته شده از سرب و بدون BPA شیشه ای و گسترده ای پا و ساده و آجدار طراحی.

ChefCaptain Milkshake Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

3. گیبسون بزرگ پایه میلک شیک شیشه ای مجموعه

گیبسون میلک شیک مجموعه ای به نظر می رسد مانند چیزی است که از مجموعه ای از روز خوشحال است. هر یک از چهار شفاف, عینک, ویژگی های ظریف تنوری الگو در امتداد لبه است که غیر قابل انکار کلاسیک به دنبال. یکی دیگر از لمس خوب اضافی-پایگاه گسترده ای است که تضمین می کند که شیشه ای سخت است به طور تصادفی دست کشیدن بیش از. اما اگر شما هیچ نگرانی آن را به اندازه کافی قوی برای زنده ماندن دست کشیدن و یا دو به علاوه برخی از زمان در ماشین ظرفشویی.

Gibson Great Foundations Milkshake Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $22.99

4. Bormioli دسر شیشه ای مجموعه

هنگامی که شما فکر می کنم از یک میلک شیک شیشه ای آن احتمالا به نظر می رسد مانند Bormioli را کشتی. موجود در مجموعه ای از شش هر شیشه ای ویژگی های طراحی ساده است که به زیبایی ترکیب سنتی و مدرن است. و در حالی که آنها قطعا نگاه کنید به مقدار زیادی خوب هر ایتالیایی-ساخته شده شیشه ای همچنین می توانید نگه دارید 12.75 اونس مایع آنها را به اندازه مناسب. آنها همچنین ماشین ظرفشویی امن پس از تمیز کردن یک نسیم است.

Bormioli Rocco Dessert Glass Set

خرید در حال حاضر: $28.25tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن