مردم به Tweeting مورد علاقه خود اوباما خاطرات در مغلوب ساختن پیشی جستن 74 تولد

هانس Magerstaedt/گتی ایماژ مردم به اشتراک گذاری لحظات به یاد ماندنی آنلاین از اوباما در انتخابات ریاست جمهو

توسط ETELARESANKHABAR در 25 خرداد 1399
obama-day
هانس Magerstaedt/گتی ایماژ

مردم به اشتراک گذاری لحظات به یاد ماندنی آنلاین از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به جای تجلیل از مغلوب ساختن پیشی جستن تولد

ظاهرا امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 74 تولد. برای بسیاری در رسانه های اجتماعی, اما, 14 ژوئن 2020 تبدیل شده غیررسمی تعطیلات به جشن همه بهترین چیز در مورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

به عنوان تهمت و دولت او جشن یک سال دیگر در این سیاره کسانی که احساس نمی مانند احترام به او را در روز خاص خود تصمیم به گرفتن #ObamaDayJune14th روند. حرکت طراحی شده بود به سیل رسانه های اجتماعی با تصاویر و نقل قول از محبوب باراک اوباما به عنوان یک یادآوری زمانی که یک واقعی رئیس جمهور زد کشور ما است.

تصاویر نورد اوباما را به تعامل با آمریکایی ها تنها در راه او می تواند به یاد همه ما از قدرت خود را تواضع و فروتنی لطف و محبت:

در هفته های اخیر به خصوص در دولت بوده و به هزاران اشتباه و خطرناک پیام پس از مرگ جورج فلوید و نادرست از سراسر کشور در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. پس از به طور خلاصه پرداختن فلوید مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن یک عینک خود را با اشک کشتار با گاز و تیراندازی و گلوله های لاستیکی به یک جمعیت از تظاهرات صلح آمیز برای یک عکس op در مقابل یک کلیسا با کتاب مقدس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی را به راحتی و امیدواریم که به یک کشور به وضوح تقسیم شده بود و همچنین در نمایش این هفته به عنوان او نورد بیمار برای حمایت از مردم تغییر جنسیت در مجموعه ای از سیاست های طراحی شده برای تاثیر مراقبت های بهداشتی خود را آموزش و پرورش و فرصت های شغلی.

آن را حس می کند به خصوص در حال حاضر که جهان به دنبال مثبت تصاویری که الهام بخش امید. برای بسیاری از این تجسم از باراک اوباما ،

بسیاری از عکس های به اشتراک گذاشته در حال اوباما را به راه رفتن دست در دست با همکار آمریکایی ها در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تقسیم این کشور با لفاظی و التهابی پیام.

دیگران به اشتراک گذاشته قدرتمند پیام اوباما به ما در طول ریاست جمهوری خود از جمله یکی که گفت: "من خواهد بود سمت راست وجود دارد با شما به عنوان یک شهروند برای تمام روز است که باقی می ماند. من یک آخر از شما درخواست خود را به عنوان رئیس جمهور. من درخواست شما را به این باور. نه در توانایی من را در مورد تغییر — اما در مال شما."

"#ObamaDayJune14th امروز یک روز خاص است! بیایید تمام افزایش های ما باور نکردنی مدل نقش یک رهبر واقعی می داند که شفقت و ارزش زندگی انسان واقعی رئیس جمهور, باراک اوباما" یک کاربر در نوشت خود را صدای جیر جیر. "تولدت مبارک واقعی رهبر کشور" جزئیات دیگر.

دانستن تهمت شکننده نفس, آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او پاسخ به #Obamaday با برخی از مرتب کردن بر اساس کودکانه صدای جیر جیر که دوباره نشان می دهد که چگونه از تماس او با آنچه که در کشور اتفاق می افتد او در حال اجرا است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im