چگونه Eric Clapton ذخیره 200 ساله, بریتیش, سبک موسسه

در جایی مثل انگلستان که در آن وجود احترام برای همه چیز از بی بند و نمایش با شکوه از یک عروسی سلطنتی به ساده مر

توسط ETELARESANKHABAR در 19 تیر 1399

در جایی مثل انگلستان که در آن وجود احترام برای همه چیز از بی بند و نمایش با شکوه از یک عروسی سلطنتی به ساده مراسم چای بعد از ظهر یک تهدید به سنت می تواند به نظر می رسد مانند یک تهدید برای کشورهای مشترک المنافع خود را. به همین دلیل وجود چنین اهمیت به داستان چگونه یک میراث انگلیسی clothier آمد به ذخیره شود از استعاری wrecking ball. این همه بیش از حد آشنا داستان یک مادر و پاپ گنج پیدا کردن خود را در آستانه—با یک غیر منتظره و نه قهرمان.

در اصل به عنوان یک شکار outfitter و ایزولاسیون سرویس Cordings برای اولین بار درهای خود را در سال 1839 در کشش از لندن شناخته شده به عنوان رشته. (برای برخی از بافت تاریخی این بود که فقط یک سال پس از تاجگذاری ملکه ویکتوریا و 20 سال قبل از انتشار کتاب چارلز داروین پیشگامانه کار در منشاء گونه است.) پس از ایجاد خود را به عنوان یک برتر stockist از چکمه و کاپشن شرکت نقل مکان در سال 1877 به 19 پیکادلی که در آن می ایستد به این روز است.

Cordings' storefront circa 1906 and today.

Cordings' نمای در حدود سال 1906 و امروز. Cordings

برای دهه Cordings رونق به عنوان یک خانواده کسب و کار درآمد یک حکم سلطنتی از شاه جورج پنجم و shodding دوک ویندسور (و به همان اندازه شیک والیس سیمپسون) در آن چکمه های سواری. آن را رفتن به نقطه ای برای عکسبرداری breeks به علاوه چهار دست و پا و دیگر کنجکاوی ضروری برای یک معامله واقعی انگلیسی تیراندازی آخر هفته. اما بسیاری تغییر پس دوک روز و در سال 2003 Cordings شروع به مبارزه پس از تصویب از طریق جانشینی مختلف صاحبان هیچ یک از آنها به نظر می رسد متعهد به آن بقا است. یک بار شکوفایی کسب و کار آمد خطرناکی نزدیک به یک سرنوشت حتی بدتر از بسته شدن. به عنوان هیلاری Becque مدیر بازاریابی Cordings توضیح می دهد: "این در حالی است که فروخته می شود به عنوان جزئی 'نام تجاری' در یک سازمان بزرگتر که تقریبا قطعا باید آن را به معنای خود را از دست داده منحصر به فرد است."

این زمانی است که Noll Uloth, Cordings مدیر عامل متوجه شدم که یکی از افسانه ممکن است قادر به صرفه جویی در یکی دیگر.

آن را به عنوان اتفاق می افتد 18-زمان جایزه گرمی برنده خود توصیف "طبقه کارگر کشور پسر" و مد علاقه مندان Eric Clapton تبدیل شده بود به طور منظم Cordings مشتری داشتن برای اولین بار کشف خرده فروش به عنوان یک نوجوان مشابه در فروشگاه ویندوز در حالی که رومینگ در اطراف لندن در اواخر شب. سال بعد به عنوان یک به طور کامل شکل گرفته راک استار Clapton دوباره خود را مشابه به کسانی که همان ویندوز—این زمان هیپنوتیزم توسط یک دست کت و شلوار بر روی صفحه نمایش. Ducking در آن را امتحان کنید در کلپتون وارد اتاق پانسمان به عنوان یک فن و راه می رفت به عنوان غیر رسمی مطبوعات عامل.

Eric Clapton

Eric Clapton Cordings

این بود سرنوشت ساز روبرو می شوند از دست داده است در Uloth. "در آن زمان آقای کلپتون آمدن به فروشگاه تقریبا هر روز. او فقط کشف Cordings بود و واقعا مشتاق در مورد این مجموعه به خصوص پشم ونخ راه راه کت و شلوار و پیراهن. وجود دارد آشکار همکاری وجود دارد. من احساس میکنم ما نیاز به یک شریک با آگاهی از کشور, لباس که درک منحصر به فرد بودن برند. من از او پرسیدم برای 15 دقیقه از وقت خود را برای من به 'زمین' به او. در واقع من فقط صحبت کرد و برای حدود دو دقیقه قبل از او گفت: بله!" آن دو دقیقه و صرف—که برای حرکت سوپاپ ماشین نمی شد فقط 50 درصد مالک (Uloth صاحب دیگر 50) او امضا به عنوان Cordings' مدیر طراحی به عنوان به خوبی.

و در نتیجه به لطف Clapton چشم برای pedigreed tweed افسانه ای کشور clothier ذخیره شد. حتی بیشتر از آن است رونق در سال و حتی پس از افتتاح مکان دوم. به عنوان Becque اذعان نوازنده دخالت شد و غیر قابل انکار, افزایش, اما او می گوید که تنها دلیل برای فروشگاه بازگشت به محبوبیت. "من همچنین فکر می کنم وجود دارد حرکت می کند این روزها به سمت" آهسته مد و خرید لباس که گذشته است و منشأ. من فکر می کنم که فراگیر مشخصه با مشتریان است که آنها به دنبال کیفیت و سبک بی پایان و برخی از صداقت است."

Cordings' safari jacket and classic mackintosh coat.

Cordings' صفری قنتد, ژاکت, $220 و کلاسیک mackintosh کت $625. Cordings

اگر چه در مصاحبه Clapton ادعا خودخواهی به جای خیرخواهی خود را به عنوان انگیزه اصلی در نجات Cordings او را نجات داده است بیش از یک فروشگاه است. او را حفظ کرده پا بند دوخته شده به طرف یک mackintosh بارانی به نگه داشتن آن را از بال زدن در اطراف در حالی که پوشنده لباس خود را سوار بر اسب. او را نجات داده کوچک دکمه اضافی در یک اقدام عکسبرداری پشت ژاکت نگه می دارد که جیب باز برای دسترسی آسان به کارتریج. او را نجات داده کوچک کم رنگ ردیف دوخت در کافهای مخفیانه کت مانده از روز هنگامی که مهاجم بورس خواهد غالبا خود را خیاط تعمیر پاره کافهای. دوخت مانند نظامی راه راه است که یک افتخار نشانگر موفقیت.

از نقش ارزشمند از Cordings به عنوان Clapton به رسمیت شناخته شده است خیلی بیشتر از فقط یک اذوقه رسان از شکار اجناس—آن است که یک قدم سنگر و استحکامات از میراث. اجازه دهید باربری و Belstaff خود را اثرگذارندهها و fannypacks; Cordings حمل مشعل فارسی مد را ریشه است. ظاهر بسیار مشابه امروز آن را به عنوان همیشه این پیکادلی فروشگاه caters به مشتریان وفادار و مشتریان جدید به طور یکسان دومی اغلب کنجکاو در مورد طبقه قنتد, ژاکت که پس enraptured نوازنده (قبل از اینکه شما بخواهید آن را Firley ماهی کت پشم ونخ راه راه). مدرن خرده فروشان مانند Uniqlo, Lululemon زارا و بقیه ممکن است فراوان فقط تا جاده اما Cordings می ایستد و محکم و استوار مانند بی باک پادشاه مطمئن شوید که به عمر همه آنها را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب