این مدرن محدوده رور مفهوم همراه با خودکشی درب—و شما باید یک کارآموز به خاطر آن

بیایید امیدوار باشیم که کسی در جگوار لندرور است که با توجه به کارورزان. چرا که اگر آنها وجود دارد زودرس طراح ب

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399

بیایید امیدوار باشیم که کسی در جگوار لندرور است که با توجه به کارورزان. چرا که اگر آنها وجود دارد زودرس طراح با یک ایده یا دو مورد چگونه به جوانی از سر گرفتن محدوده رور برای نسل بعدی.

Zhangxin یو, یک, جوان, حمل و نقل, طراح بر اساس از لس آنجلس که زندانی این خودروساز در سال 2018 است خواب یک نسخه جدید از 50 سال SUV او معتقد است باید بیشتر درخواست تجدید نظر برای رانندگان جوان است. او میسازد دیدگاه های خود را در یک ویدیو جدید (از طریق موتور 1) و آن را سخت به هیجان زده شده توسط خود 3-D مدل خودرو, به خصوص اگر شما یک فن از خودکشی درب.

لقب محدوده رور Nouvel یو را در SUV به نظر نمی آید که همه متفاوت از نسل چهارم محدوده رور امروز. این ویژگی به طور کلی همان مشخصات و روشنایی بسته از نسخه فعلی اما تا به حال لبه های آن گرد و در نتیجه تاثیری بیشتر خطوط مدرن. همه از یو این ترفند بسیار زیرکانه ، قابل توجه ترین تغییرات شامل یک شیشه ای پوشش داده شده جلو پنجره مشبک و البته کسانی که پررنگ خودکشی درب. مطمئن شوید که آنها ممکن است عملی ترین طراحی شکوفا اما شما نمی توانید انکار است که آنها اضافه کردن برخی از جدی با تکبر راه رفتن به وسیله نقلیه.

2022 Range Rover Nouvel

2022 محدوده رور Nouvel Zhangxin یو

درب باز به فاش کردن بیشتر از یو را کاردست. این طراح جوان به طور کامل reimagined خودرو داخلی. داخل کابین احساس جادار و باز تشکر در بخشی به استفاده از نور و رنگ لوکس مواد مانند چرم جلا چوب و فلز تر و تمیز. اما جذاب ترین از همه ممکن است انعطاف پذیری ساخته شده را به عناصر مختلف مانند کنسول وسط صندلی پشت و بازوی استوار است که بیرون و باز به فاش کردن راز محفظه و توابع. این خودرو البته هنوز هم ارائه می دهد کافی حمل و نقل فضایی از جمله یک محفظه در تنه که در آن شما می توانید فروشگاه کت و شلوار و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چین و چروک آن است.

"این پروژه با تمرکز بیشتر از طراحی داخلی و ترکیبی از آینده تکنولوژی و لوکس و کلاسیک تم برای طراحی" یو می نویسد در وب سایت خود را. "فکر می کنم در مورد چگونه تکنولوژی مدرن می تواند کمک به افزایش تجربه کاربر و در عین حال هنوز هم ضبط لوکس و خوی با یک طراحی ساده تر زبان است."

2022 Range Rover Nouvel

Zhangxin یو

البته به عنوان هیجان یو محدوده رور Nouvel ممکن است هیچ نشانه ای وجود دارد که لندرور است و حتی با توجه به طراوت SUV در هر زمان در آینده نزدیک. خوشبختانه اگر آنها باید یو اطلاعات تماس در فایل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب