پدر و مادر در Infinite در حال توزیع نوزادان خود را, تخم مرغ, برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد


child-holding-egg
Mayte تورس/گتی

چه کسی می دانست بچه ها خواهد بود بنابراین آرام با تخم مرغ ؟

یکی از بزرگترین چیزهایی که به ظهور از تمام وقت ما صرف در قرنطینه است Infinite روند و تاپیک جدید یکی از شما در حال رفتن به می خواهید برای بررسی در اسرع وقت. این نشان می دهد که پدر و مادر توزیع تخم مرغ به نوزادان خود را و سپس فیلمبرداری چه اتفاقی می افتد بعدی. و ما باید بگوییم ما بسیار شگفت زده نتایج.

در اصل تصویری که لگد کردن روند یک مادر تبدیل دوربین خود را بر روی آنچه که به نظر می رسد به یک کودک که در حال برگزاری یک تخم مرغ. او می گوید: در یک صدای خارج از قاب “بنابراین آنها می گویند اگر شما به یک نوزاد یک تخم مرغ آنها آرام با آن است.”

@cassandranguyen981Babies بهترین دوست جدید ##babyandegg ##fyp♬ صدای اصلی – cassandranguyen981

او مکث همانطور که در این ویدئو او کودک کمرویی دارای تخم مرغ و بسیار با دقت آن را پاک خود را در برابر صورت.

“آنها در حال دروغ گفتن نیست,” مامان می گوید: قبل از درخواست او kiddo “آیا شما مانند تخم مرغ؟”

آنچه به دنبال این بود تن — و منظورم تن — از پدر و مادر در Infinite با استفاده از همان ضبط صدای خارج از قاب خود را ویدئوها از نوزادان خود را نگه داشتن تخم مرغ و با کمال تعجب این روند درست است. بسیاری از نوزادان درمان تخم مرغ های خود را مانند شکننده چیزهایی که آنها در حال برگزاری آنها بسیار به آرامی و مراقب باشید به رها کردن آنها را.

@mamarox5Toddlers عجیب و غریب هستند 💕##eggchallenge ##تخم مرغ ##toddlersoftiktok ##foryou ##fyp ##foryourpage♬ صدای اصلی – cassandranguyen981
@crazyfrog832I شوکه شد!##babiesoftiktok ##eggchallenge ##fyp ##babylove♬ صدای اصلی – cassandranguyen981

و این بسیار جوان نوزادان است. ما کاملا مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی به درک یک توضیح در مورد چگونه تخم مرغ کار می کنند و به همین دلیل آنها باید بسیار ملایم با آنها. بچه ها به نظر می رسد فقط ذاتا می دانند به نحوی که آنها باید واقعا مراقب باشید. آن را عجیب و غریب و در عین حال کاملا شایان ستایش است.

@ayeejayyyyUsing نوزادان برای نفوذ>>♬ صدای اصلی – cassandranguyen981
@sandyscs10👶🏻 🥚##babyandegg♬ صدای اصلی – cassandranguyen981

BRB رفتن به پیدا کردن یک نوزاد به طوری که من می تواند از نو خلق کردن این ویدیو برای خودم.

@lexymiles🥺 ##foryourpage ##hoopsathome ##randomthings ##fyp ##babiesoftiktok ##promdiy♬ صدای اصلی – cassandranguyen981

در واقع در آن زمان یک تن از حفر طریق Infinite برای پیدا کردن فقط یک تصویری از یک کودک که درمان تخم مرغ خود را با نهایت احترام و مراقبت است. RIP به این تخم مرغ است.

@thedesmonddashLooks مانند “آنها” اشتباه شد… 😓 rip تخم مرغ ##eggchallenge ##desmonddash ##foryou ##babytiktok♬ صدای اصلی – cassandranguyen981

این ما را به یاد این روند در حالی که به عقب زمانی که مردم به تخم مرغ طلایی خود را بازیاب که تقریبا همیشه آنها را با دقت در دهان خود. وجود دارد فقط برخی از دلایل ناب ترین موجودات بر روی این سیاره می دانم که زمانی که برای مراقبت از چیزی شکننده? ما هرگز ممکن است بدانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de