بهترین چاقوی دست و پا زدن برای خرد پنیر و سبزیجات بیشتر

مطمئن شوید که شما همیشه می توانید خرید یک کیسه از پنیر خرد شده در فروشگاه, اما آن را احتمالا با کیفیت بسیار پا

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399

مطمئن شوید که شما همیشه می توانید خرید یک کیسه از پنیر خرد شده در فروشگاه, اما آن را احتمالا با کیفیت بسیار پایین تر از آنچه انتخاب fromage شما باید در یخچال. پس چرا تکه تکه خود را در خانه ؟ خوب دست و پا زدن اهنی را از این نسیم—و بهترین تبدیل خواهد شد سیب زمینی و هویج و کدو و دیگر سبزیجات را ریز خرد ،

دست و پا زدن چاقوی تاریخ به 1540s هنگامی که یک مرد به نام فرانسوا Boullier ساخته شده است یکی از پیوتر در تلاش به راحتی تکه تکه پنیر. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از های مختلف تکرار دست و پا زدن اهنی. بسته به فاصله از تیغه مثلا تیکه می تواند خوب یا ضخیم اما تمام خواهد شد بهترین پردازنده مواد غذایی. که به دلیل گریتینگ با دست به طور معمول باعث می شود خرد که بیشتر مخروطی در به پایان می رسد و ذوب بیشتر به طور مساوی در زمانی که پخته شده.

البته هر مادر متفاوت است و شما نیاز به یک بسیار خاص و دست و پا زدن اهنی را با توجه به نیازهای خود را. در اینجا چهار نفر از تاپ را انتخاب کنید.

1. Microplane حرفه ای اهنی

این تیغه به تیغه های فوق العاده تیز را خرد هر دو سخت و نرم و پنیر آسان است. این فولاد ضد زنگ ظروف دارای 35 تیغه در مجموع بنابراین شما مقدار زیادی از تکه تکه در هر عبور کند. آن را نیز عملی در شرایط ذخیره سازی به عنوان یک حلقه بر روی دسته باعث می شود آن را آسان به قطع اهنی از یک قلاب در آشپزخانه خود را. بنابراین آن را نمی خواهد تا هر فضای کشو به علاوه این راه آن را همیشه در دسترس است.

مزایا: تیغه های تیز را خرد آسان است.

منفی: فوق العاده درشت رنده را ضخیم تر خرد کن برای همه ممکن است.

Microplane Professional Grater

آمازون

خرید در حال حاضر: $16.95

2. براون اضافی درشت اهنی

این دست و پا زدن اهنی توسط یک ساده آشپزخانه ابزار است که می شود کار انجام می شود. آن را فوق العاده درشت اهنی بنابراین خروجی خواهد ضخیم تر اما تیز و تیغه های ضد زنگ فولاد را خرد یک کار ساده است. به علاوه اهنی را Santoprene پا به این معنی است که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن لغزش در حالی که آن می ایستد.

مزایا: آسان برای استفاده و اهنی که نمی لغزش در اطراف در حالی که شما در حال خرد.

منفی: ندارد عنوان بسیاری از تیغه برش به عنوان دیگر نیمه شناور شناور.

Browne Extra Coarse Grater

آمازون

خرید در حال حاضر: $28.00

3. ریس فولاد ضد زنگ پنجره اهنی

اگر شما به دنبال یک دست و پا زدن اهنی که قادر به ساخت بهتری خرد کن, نگاه هیچ بیشتر از این یکی از Reiss. این فولاد ضد زنگ اهنی می توانید تکه تکه تقریبا هر چیزی: پنیر, سبزیجات, شکلات, سیب زمینی شما نام آن را. آن را به طور کامل امن ماشین ظرفشویی پس از آن آسان است برای تمیز کردن.

مزایا: می توانید چند تکه کردن بسیاری از غذاهای مختلف.

منفی: آن ظریف رنده کت و شلوار ممکن است هر کس نیاز دارد.

Reiss Stainless-Steel Grater

آمازون

خرید در حال حاضر: $16.09

4. Rösle فولاد ضد زنگ پنجره اهنی

همه Roslë را ظروف آشپزخانه طراحی شده در آلمان و به عنوان خوب به دنبال به عنوان آنها در حال کارآمد است. آن دست و پا زدن اهنی متفاوت است. ساخته شده از فولاد ضد زنگ و با ساتن پایان رسیدگی به آن را محکم اهنی با راحت گرفتن. آن تیغه ها به یک اندازه متوسط بنابراین شما می خواهید یک پاره است که جایی در بین خوب و ضخیم انواع.

مزایا: یک کاملأ پیچیده طراحی دست و پا زدن اهنی که موثر در آشپزخانه.

منفی: قیمت نشان دهنده کیفیت بالاتر است.

Rösle Stainless-Steel Grater

آمازون

خرید در حال حاضر: $41.43tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن