R-Reforged آغاز بکار تولید نسخه از استون مارتین کلوم پیروز شدن بر 25

نسل اول استون مارتین Vanquish از تولید از سال 2007 reimagined شده توسط انسان است که می داند که آن را بهتر از ه

توسط ETELARESANKHABAR در 1 مرداد 1399

نسل اول استون مارتین Vanquish از تولید از سال 2007 reimagined شده توسط انسان است که می داند که آن را بهتر از هر کسی—مدل طراح, Ian Callum. نتیجه این است که استون مارتین کلوم 25 پیروز شدن توسط R-Reforged که تولید نسخه عرضه امروز.

نیاز به دوباره کاری یک شاهکار می تواند غیر قابل مقاومت. شاهد George Lucas' عطف به ماسبق جنگ ستارگان redux یا دیجیتالی remastered opuses مانند پینک فلوید را به سمت تاریک ماه. اما برخی از نامزدها مستحق تر هستند نسبت به دیگران احساسات است که زده Ian Callum زمانی که او خریداری یک 2005 استون مارتین Vanquish S. تحسین طراح گذراند بی شماری ماشین خود را در طول چهار دهه در صنعت اما هرگز تا آن زمان متعلق به یک خودرو خود را ایجاد.

The Aston Martin Callum Vanquish 25 by R-Reforged.

استون مارتین کلوم پیروز شدن بر 25 توسط R-Reforged. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

معرفی شده در سال 2001 مدل rakish به اندازه کافی برای برخی از سینمایی جاسوسی اما نمی بهره مندی از یک جراحی کشیدن صورت در طول سلطنت خود به عنوان یک استون مارتین گل سرسبد. Callum نشان می دهد که پیروز شد "... هرگز [سپس-استون مدیر عامل Ulrich Bez را] مورد علاقه پس از آن هرگز TLC آن را سزاوار" عادلانه توضیح برای انگیزه داشتن و پس از آن تغییر V-12-طراحی استون.

پس از کسب کلوم شروع به طراحی مجدد ضربه گیر و اضافه کردن چرخ های بزرگتر. اما دوست و R-Reforged مدیر عامل دیوید Fairbairn گرفتار باد از حیوان خانگی خود پروژه و پیشنهاد وجود دارد ممکن است یک مورد کسب و کار جامع و سریال reworkings براق, ماشین های ورزشی. این شرکت از 30 ، 000 فوت مربع امکانات مستقر در وارویک انگلستان و اخیرا با همکاری استون مارتین و Zagato برای مجموعه ای محدود از 19 جفت قرار دادی Vantage V12 coupes و speedsters.

The Aston Martin Callum Vanquish 25 by R-Reforged.

توسعه ماشین شامل 20000 مایل تست. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

مشاهده اواخر سال پیروز شدن به عنوان یک تخته سنگ سفید از طریق چشم تازه کلوم در نهایت با استفاده از خودرو شخصی خود را به عنوان ground zero برای مجموعه ای از زیبایی و مکانیکی پیشرفت های که معرفی کمتر از 350 مهندسی و تغییرات طراحی به پیروز شدن.

در حالی که به روز رسانی داخلی معرفی niceties مانند بریج آاف ویر, چرم, مرکزی, ویژه, Bremont جیبی و reimagined سطح درمان های تاریک مانند کروم و گردو روکش مکانیکی تغییرات جدید شامل بوشینگ و تعلیق Bilstein اجزای امیدوار کننده nimbler دست زدن.

The Aston Martin Callum Vanquish 25 by R-Reforged.

خودرو حامل 580 اسب بخار V-12 موتور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

زوج با دوباره mechanicals هستند صندلی که نشستن پایین تر متصل احساس به جاده. انتخاب سه گزینه های انتقال اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی—ارائه سطوح مختلف از راننده دخالت در حالی که فیبر کربن موتور مصرف هوا و برابر با طول استیل هدر احضار یک heartier howl از 580 اسب بخار V-12. R-Reforged تیم از 25 اختصاصی متخصصان خوب تنظیم تجدید جاده منش و نیاز به برخی از 20000 کیلومتر از توسعه آزمایش.

The Aston Martin Callum Vanquish 25 by R-Reforged.

داخلی ارائه بریج آاف ویر چرم یک Bremont گاه شمار و روکش گردو و تیره سطح کروم درمان است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

تولید استون مارتین کلوم پیروز شدن بر 25 محدود خواهد شد به شما حدس زده آن 25 واحد است. هر تحول می تواند از هر یک از مشتریان خود را به عنوان مثال و یا تازه به دست آورد دهنده خودرو. کسانی که در حال حاضر خود یک پیروز می توانید انتظار به پرداخت حدود $572,000 (به علاوه مالیات های محلی) برای این بسته که شامل یک در یک مشاوره با کلوم خود را.

The Aston Martin Callum Vanquish 25 by R-Reforged.

این مدل خواهد بود محدود به 25 نمونه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

و در حالی که Callum مسئول قابل توجه کارخانه ارائه مانند فورد RS200 و جگوار XK او به نظر می رسد منحصر به فرد مجهز به راهنمای شما را از طریق فرایند ساخت پیروز شدن خود را. او بعد از همه tinkered با پروژه های شخصی اعم از به شدت تغییر یافته مینی کوپر به یک rodded سال 1932 فورد مدل B کوپه. اما R-Reforged سرمایه گذاری دارای جایگاه ویژه ای در قلب او. "وقتی که من رانندگی به ایستگاه گاز و مردم آن را تحسین کنید," او می گوید: "من باید برای مقاومت در برابر وسوسه بگو: من در واقع طراحی شده است.'"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب