بهترین فولاد ضد زنگ مش خوب کفگیر برای زور زدن سرخ کردن, سفید کردن و بیشتر

قاشق چاک دار هستند قطعا مفید, اما آنها اغلب از نوع زور زدن توانایی و زیرک دست زدن به بهترین وجه مناسب برای غذا

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399

قاشق چاک دار هستند قطعا مفید, اما آنها اغلب از نوع زور زدن توانایی و زیرک دست زدن به بهترین وجه مناسب برای غذاهای خاص. دفعه بعد که شما دنبال آن هستید به مرور ناخوشایند از فوم های نهفته در خانه قابلمه سوپ مرغ یا کمرویی حذف ظریف کوفته از روغن مخصوص سرخ برای رسیدن به مش خوب کفگیر به جای.

هر چند که آنها می توانند مانند دستی صافی مناسب برای شستشو انواع توت ها و مواد غذایی آنها نیز قادر به طیف گسترده ای از وظایف است. آنها یک انتخاب عالی برای از بین بردن تکه های مرغ سرخ شده از کتری بدون از بین بردن پوسته ترد و انتقال آنها را به یک دندانه دار کردن تا خنک شود. ایضا برای انتقال سریع حرکت سبزیجات از آب جوش برای یخ داخل برای تنظیم رنگ خود را.

بهترین انواع ساخته شده از فولاد ضد زنگ برای دوام و مقاومت به خوردگی--یک ویژگی مفید با توجه به چگونه بسیاری از شغل های مختلف آنها می توانید انجام دهید. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن به زرادخانه خود را از ظروف ما رو چهار توصیه در اینجا.

1. Rösle خوب صافی

اندازه گیری حدود 14 اینچ در طول Rösle را صافی گردد از 18/10 فولاد ضد زنگ برای دوام و ماندگاری و مقاومت در برابر خوردگی. طول آن معنی است که شما باید بدون ترس از ياوه آن را به یک قابلمه جوش پنه برای تست طعم و مزه و یا حمل و نقل به یکی دیگر از کشتی. هر چند نه مش این است که بسیاری از سوراخ ریز قرار می گیرد و در طول جام کارآمد برای زهکشی از هر مایع یا روغن. آن ظریف شیاردار دسته رمپ تا عوامل ارگونومیک ساخت آن را به یک لذت برای نگهداری و استفاده کنید.

جوانب مثبت: آن جامد ساخت و ساز محکم و ماشین ظرفشویی امن.

منفی: جام حذفی ممکن است به اندازه کافی عمیق برای برخی از برنامه ها و مواد غذایی.

Rösle Fine Strainer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $28.61

2. کوهن Rikon مش صافی

کوهن Rikon مش صافی است که در میان متنوع ترین قطعات در لیست ما است. به دلیل مش خوب طراحی آن می تواند گرد و غبار پودر قند بالای شکوه کیک به راحتی به عنوان آن می تواند حرکت شبیه چمچه زنی beignets از مالیات بر ارزش افزوده از فوران کننده نفت است. نسبت آن حتی آن را یک انتخاب عالی برای تخلیه کوچک, انواع ماکارونی و یا کشیدن گلچه کلم بروکلی از آب جوش. ساخته شده از فولاد ضد زنگ است و ماشین ظرفشویی امن و همراه با قلاب حلق آویز در هر پایان برای ذخیره سازی مناسب گزینه های.

مزایا: گرد رسیدگی آسان و راحت نگه دارید.

منفی: یک دسته راست باعث می شود آن را کمی سخت تر به مانور در عمق گلدان و تابه.

Kuhn Rikon Mesh Strainer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.68

3. TEMCHY داغ دیگ و کفگیر قاشق

تا کنون ساخته شده سوپ یا خورش غنی در خانه تنها بود و مواجه با یک حلقه بسیار غیرجذاب فوم شناور در بالا ؟ این یک بخش طبیعی از روند اما هیچ کس می خواهد که در ظرف به پایان رسید. وارد TEMCHY داغ دیگ و کفگیر قاشق. طراحی شده با طیف گسترده ای نسبتا کم عمق فنجان از آن ساخته شده است با فوق العاده خوب مش صافی قادر به فیلتر کردن بهترین زاید بیت با سهولت. یکی از سریع حرکت شبیه چمچه زنی در بالا از جوش سوپ مرغ و فوم از بین رفته است. آن دسته ارگونومیک و راحت نگه دارید و مایل شده است در یک زاویه آن را آسان تر به شیرجه رفتن عمیق تر گلدان بدون ترس از سوختن دست خود را.

مزایا: فوق العاده خوب مش جلب کوچکترین ذرات ناخواسته.

منفی: آن جام گسترده تر از آن است که عمیق ساخت برنامه های کاربردی خود را محدود تر نسبت به دیگر گزینه های موجود در لیست ما است.

TEMCHY Hot Pot Skimmer Spoon

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $7.99

4. KINGSUPER داغ دیگ و کفگیر قاشق

چه چیزی بهتر از یک کفگیر? سه. KINGSUPER مجموعه ای است ساخته شده از فولاد ضد زنگ با فنجان های مختلف قطر به بهترین مقابله با طیف وسیعی از مشاغل است. همه آنها در حال ساخته شده با دسته بلند که کاربران نیاز به ترس نیست در هنگام فرو بردن آنها را به گلدان های بزرگ از مایع است. از شما به آسانسور مناقصه قطعات مرغ سرخ شده از یک کتری ریخته گری آهن و یا فیلتر کردن یک سوپ برای حداکثر وضوح. هر سناریو این سبک و با دوام ابزار مطمئن برای کمک به.

جوانب مثبت: سه قطعه این مقدار بسیار عالی.

منفی: در حال حاضر شما باید برای کشف کردن که در آن برای ذخیره بیشتر از ظروف.

KINGSUPER Hot Pot Skimmer Spoon

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $16.90tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن