افست و Cardi B به خود 2-در سال جدید برکین. در اینجا به همین دلیل است که یک سرمایه گذاری هوشمند است.

از همه سخت مکالمات اتفاق می افتد در رسانه های اجتماعی امروز چند به نظر می رسد به عنوان پلاریزه به عنوان رپر جبران تصمیم به خرید او دو سال Kulture یک هرمس برکین.

اگر این اولین بار است که شما از شنیدن در مورد رسانه های اجتماعی, درام, سریع روکش: در شب چهارشنبه افست ارسال شده تصویری از خود را کمک به کودک نو پا خود را باز کردن یک آدامس بادکنکی-رنگی نسخه از یاد کیف دستی به Instagram. در این کلیپ ظاهرا فیلم برداری توسط Kulture مادر Cardi, B, شما می توانید شنیدن Kulture جیغ “صورتی!” لحظه ای جبران حذف کیف پول از آن dustbag.

واکنش آمد فقط به عنوان سریع. در حالی که برخی آن را دیدم به عنوان زیبا و دلفریب, پدر, دختر, لحظه آن را در سطح دیگران آن را به نام آشکار اتلاف پول است. “آنچه که او رفته قرار داده در آن وجود دارد ؟ Cheetos و پاپ تارت لبه!” یک نفر نوشت: در بخش نظرات افست پست. کاربران توییتر به سرعت انباشته بدن از پست ها که مجموعه ای از موضوع روند که بسیاری از تقبیح هدیه در شرایط مشابه: آنچه یک کودک برای انجام با یکی از منحصر به فرد ترین کیف پول می خرید ؟

برخی برای جبران دفاع با استناد به هر دو توانایی های خود را به صرف خود را قابل توجهی از درآمد اختیاری با این حال او خشنود و مناجات از نمونه هایی از افراد مشهور, پدر و مادر خرید کودکان خود هدیه عجیب و بدون در نظر گرفتن هر گونه توپخانه ضد هوایی. در خود Instagram, داستان Cardi گفت: سادگی که سهام (و موشکافی) متفاوت برای کودکان شناخته شده مردم است. “بچه ها به رستوران ها, بچه ها و رفتن به مکان های فانتزی. افراد مشهور, بچه ها, آنها بروید و فراموش فرش قرمز. و اگر من پرواز و پدر, پرواز, پس از آن است بچه,” او گفت:.

“اگر آن را [به] بچه ها آنها را می توان در خارج از پوشک” Cardi اضافه شده است. “اگر من به دنبال مانند یک بد, سگ ماده, گران, سگ ماده, و من تا به حال بچه من به دنبال مانند یک ادم بیکار و تنبل ادم بیکار و تنبل پس از آن خانواده خواهد بود صحبت می گه. بنابراین من دیوانه نیست که پدر نوزاد خریداری شده یک برکین. او gon’ بازی مامان.”

Offset and Cardi B at the 2020 Super Bowl on February 2, 2020.

افست و Cardi B با یکی از Birkins در خود مجموعه در سال 2020 سوپر باول. میشل حوا سندبرگ/شاتر

شما ممکن است می گویند که قادر به خرید یک کودک نو پا یک برکین است که این جایزه را برای کشف کردن که چگونه به پول در موسیقی بدون اینکه دریک Adele یا تیلور سویفت به عنوان جبران (با باند خود را Migos) و Cardi انجام داده اند در چند سال گذشته است. اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید که Birkins هستند که در طول تاریخ سرمایه گذاری خوب برای افراد با معنی و دسترسی به دست آوردن آنها. در کنار برخی از ساعتهای اتومبیل و ارواح کیسه است یک آیتم در یک لیست کوتاه از کالاهای لوکس که در واقع قدردانی ارزش.

خیلی از این است که با یک حس کمیابی اما آن را تشدید چگونه به خوبی نسخه های نادر از کیسه های انجام شده در بازار ثانویه است. در اوایل سال جاری حراج نظارت بر شرکت هنر تحقیقات بازار گزارش داد که Birkins نشان داد 42 درصد افزایش در ارزش نسبت به سال 2019. در همین دوره آثار مشهور جهان هنرمند خیابانی بنکسی تنها قدردانی 23 درصد است.

“این است که سریعترین رشد جمع, منطقه, و این اولین بار است که زنان در حال اجرا هستند دسته” گفت: AMR مدیر عامل شرکت سباستین Duthy در آن زمان است.

در این روند افست خرید Kulture یک برکین که متفاوت از دیگر پدر و مادر خرید کودکان خود را مورد شراب هر سال گردآوری سالم مجموعه (و قوی ROI) در آن زمان آنها از نظر قانونی قادر به لذت بردن از آن است.

همچنین نمایش یک مقدار زیادی از دوراندیشی. در تولد 16th, Kulture خواهد شد در حال حاضر یک محل برای قرار دادن کلید به او لامبورگینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>