در اینجا چگونه کارتیه کمک به کارآفرینان زن را بزرگ جهانی تاثیر

آماده برای یک کمی خوب چه خبر ؟ کارتیه اعلام کرده است 21 فینالیست برای آن کارتیه زنان ابتکار سه که تگرگ از شمال

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399

آماده برای یک کمی خوب چه خبر ؟ کارتیه اعلام کرده است 21 فینالیست برای آن کارتیه زنان ابتکار سه که تگرگ از شمال امریکا است. هر سال از سال 2006 فرانسه طلا و جواهر و تماشای مزون با استفاده از پلت فرم برای حمایت از کارآفرینان زن با راه اندازی کسب و کار با هدف ساخت اجتماعی و یا زیست محیطی. به تاریخ mobile backup داده است بیش از 3 میلیون دلار برای کمک به 240 زنان از 56 کشور مختلف است. مختلف زن-اجرای شرکت به شرکت بیش از 14 سال گذشته 80 درصد هنوز در عمل 15 سال بعد با توجه به کارتیه مدیر عامل Cyrille Vigneron. که تعداد قابل توجه است با توجه به این که از نظر آماری تنها 25 درصد از کسب و کارهای جدید برای زنده ماندن به 15 سال نشانگر.

در حالی که کسب و کار است که در بخشی mobile backup برای سود Vigneron می گوید هدف نهایی آنها این است که به اثر تغییر برای بشریت است. "آنها کار عمیقا با خود را به تیم شرکای خود و جامعه سعی کنید برای بهبود همه چیز" Vigneron گفت: Robb Report. "آنها بسیار فراگیر از نظر نحوه رشد چیزی. آنها می خواهند به آدرس مسئله ای است که هیچ کس در مقابله و آنها می خواهند به آن را برای رشد خوب است. آن را بخشی از یک جنبش اقتصادی که مردم به ارمغان می آورد با هم."

از 21 متقاضیان انتخاب شده این سال از 12 کشور مختلف 27 درصد تمرکز بر کسب و کار الکترونیکی و سیستم های اطلاعات 20 درصد در بهداشت و درمان و سلامتی و 17 درصد در محیط زیست و انرژی. باقی مانده تمرکز بر امور مالی آموزش و پرورش, اجتماعی, مراقبت, خدمات مواد غذایی و الکترونیک و فن آوری است. "در گذشته بسیاری از متقاضیان شده است و متخصص در کشاورزی, سیستم عامل, اما شده است وجود دارد تغییر به تکنولوژی محیط زیست و بهداشت و درمان می گوید:" Vigneron. "تمام جهان در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن راه های جدید از زندگی است."

Stephanie Joy Benedetto of Queen of Raw

استفانی شادی بندتو از ملکه خام حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

سه آمریکای شمالی فینالیست (تنها سه در هر منطقه انتخاب می شوند) شامل 39 ساله کلرادو-بومی سارا Tuneberg از Geospiza Inc., که دارای تخصص در تجزیه و تحلیل خطر و کمک در تصمیم گیری برای آب و هوا را در معرض کسب و کار; 47 ساله مستقر در کالیفرنیا کارآفرین کلی Nguyen از IDLogiq یک سیستم اطلاعات شرکت است که کمک می کند تا بیماران را بررسی و تأیید دارو را قبل از خرید; و استفانی شادی بندتو یک زن 39 ساله نیویورکر پشت ملکه خام یک بازار آنلاین برای خرید و فروش پایدار و headstock پارچه (که معمولا ریخته شده در محل های دفن زباله و یا سوخته در مقادیر عظیم با مارک های مد). بندتو انتخاب شد به عنوان یکی از هفت فینالیست در سراسر جهان برای تبدیل شدن به یک برنده جایزه mobile backup دریافت 100.000 دلار سرمایه گذاری در کسب و کار (دیدن یک لیست کامل از برندگان نقطه از مصر و نیجریه, دانمارک و استرالیا و چین و مکزیک زیر). انتخاب 14 نایب دریافت خواهد کرد $30,000 هر یک به عنوان یک سرمایه گذاری در شرکت خود را در حالی که همه فینالیست های داده شده مشاوره شبکه و توسعه کسب و کار پشتیبانی می کند.

اما بزرگترین هدیه از همه برای 21 فینالیست است دید از mobile backup. Vigneron می گوید که بسیاری از زنان که انتخاب شده اند برای این برنامه در گذشته رفته است یا جمع آوری پول بیشتر برای سرمایه گذاری های خود را و یا شده اند رو بیشتر بر روی صحنه جهانی. یکی از اولین برندگان از سال 2006 Halla Tómasdóttir رفت و در را به اجرا برای رئيس جمهور در بومی ایسلند جایی که او دریافت کرد تقریبا 30 درصد از آرا. برزیل-بومی Candice Pascoal یک سال 2017, برنده جایزه, در ادامه به جمع آوری 1 میلیون دلار سرمایه گذاری برای شرکت Kickante یک پلت فرم crowdfunding است که متصل کمپین سازندگان کنندگان و سرمایه گذاران است. و کریستینا Tsvetanova اتریش یک سال 2018 برنده جایزه که تاسیس یک شرکت به نام Blitab که ایجاد لمسی تبلت برای نابینایان و در دید مشکل کشف او تکنولوژی گسترده تر از او در ابتدا فکر می کردم. "او در تکنولوژی LED با خط بریل-نوع صفحه کلید است که می تواند تا موسیقی پاپ و نشان می دهد که چگونه به ارسال پیام چگونه به نوع و نحوه دریافت پیام می گوید:" Vigneron. "این یک بازی ساده اما بسیار ایده درخشان. پس از او یک برنده بسیاری از درهای باز به او از نظر دید و اعتبار. او از پیدا کردن که او تکنولوژی می تواند در بسیاری از راه های مختلف به طوری که او پیدا کرده است دیدگاه های جدید در کسب و کار و چگونه او می تواند کمک به مردم است."

فرآیند انتخاب برای فینالیست مانند Tsvetanova مستلزم آن است که متقاضیان باید در حال حاضر در حال اجرا کسب و کار خود را به مدت دو سال در نظر گرفته شده برای mobile backup. هر نامزد است و سپس بررسی از طریق یک حکومت تیم است که اسکن و نمایش هر یک از برنامه های کاربردی. بنابراین آنچه در مجموعه فینالیست جدا از بسته است ؟ "آنها برای اولین بار به شخصیت و دستاوردها و آنچه که آنها انجام داده اند با کسب و کار خود را, اما در یک راه مستقل می گوید:" Vigneron. "بنابراین ما آنها را نمی بینید. هیچ تعصب ندارند. اما آنچه می توانم بگویم این است که کسانی که به فینالیست ایستاده بود با شخصیت های قوی و جاذبه و زمانی که آنها به بحث در مورد پروژه های خود را...آه خدای من شما اشک در چشم خود را." او همچنین افزود که بالا کارآفرینان کسب و کار است که در حال حاضر دارای یک پیشینه ثابت از کار و نیز مقیاس پذیر.

به عنوان مدیر عامل یکی از جهان ترین احترام مارک های لوکس, ما خواسته Vigneron چه توصیه او را به این زن الهام بخش زنان در موفقیت امروز در جهان قاتل. او دستور غذا? رویای بزرگ نترس به شکست (و از آن یاد بگیرند) و مهمتر از همه نترس و یا بیش از حد افتخار به درخواست برای کمک. "شما هم می تواند بیش از حد اعتماد به نفس در مورد ایده های خود را بدون به اشتراک گذاری و یا چک کردن با دیگران در مورد آنها و یا شما می توانید بیش از حد خجالتی می گوید:" Vigneron. "بسیاری از زنان کارآفرینان بیش از حد خجالتی برای درخواست پول از بانک ها که بیش از حد دشوار است در مورد نادیده گرفتن آنها. آن را پنج بار سخت تر برای دریافت کمک های مالی از مردان است. اگر شما بیش از حد خجالتی برای درخواست پول از کسی که نمی شود به شما بیش از حد اعتباری پس از آن شما هیچ چیز در پایان است. بسیاری از آنها نیز در perfectionists که فکر می کنم آنها می توانید انجام دهید همه چیز خود را, بنابراین من می خواهم به آنها بگویید به ساخت تیم خود و بخشی از یک همکاری شبکه است که می تواند به شما کمک کند رشد بدون تو سوختن."

در نهایت اما Vigneron می گوید او می آموزد بیشتر از mobile backup زنان است. عزم خود را با منابع کمی در ابتدا او می گوید نشان داده است او را چه می شود ممکن است در کارتیه. "شما ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند را با هیچ چیز و با همه این بدان معنی است که ما مشاهده می کنیم که وجود دارد خیلی بیشتر از ما می توانید انجام دهید. همه چیز به هم پیوسته است و ما باید مجدد همه از این بخش از فعالیت های ما و تعهدات را به چیزهایی که در سطح جهان موثر تر از قبل."

2020 کارتیه زنان ابتکار برندگان:

Stephanie Joy Benedetto

استفانی شادی بندتو حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

Adriana Luna Diaz

آدریانا لونا دیاز AnaKarinaDelgado

شرق آسیا: Chunguang (شارلوت) وانگ چین Equota انرژی (فن آوری) Shanghai Co. Ltd.

Chunguang (Charlotte) Wang

Chunguang (شارلوت) وانگ حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

جنوب آسیا + اقیانوسیه: Joanne Howarth, استرالیا, Woolpack استرالیا – محافظ سیاره بسته بندی

Joanne Howarth

جوآن Howarth حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

اروپا: آنا-سوفی Hartvigsen, دانمارک, زن سرمایه گذاری

Anna Sophie Hartvigsen

آنا سوفی Hartvigsen حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

کشورهای جنوب صحرای آفریقا: Temie Giwa-Tubosun نیجریه, زندگی, بانک

Temie Giwa Tubosun

Temie Giwa Tubosun حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

خاور میانه و شمال آفریقا: نادیا Gamal El Din مصر Rahet Bally

Nadia Gamal El Din

نادیا Gamal El Din حسن نیت ارائه میدهد از کارتیهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب