Five تازه کار قایق بادی اشتباهات احتمالاً می‌توانید رفع در حال حاضر

مطمئن شوید که در موارد دیگری از این تخممرغ استفاده نکنید، چون فقط دو تخممرغ طلایی در کل بازی وجود دارد! مسیر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مطمئن شوید که در موارد دیگری از این تخممرغ استفاده نکنید، چون فقط دو تخممرغ طلایی در کل بازی وجود دارد! مسیر را ادامه دهید و از اولین منطقه مرتفع بالا بروید، آنجا یک کلبه کوچک وجود دارد که یک مدال آبی دیگر در داخل آن آویزان است. بنابراین میتوانید از نردبان سمت چپ که به منطقه پرورش ماهی منتهی میشود، بالا بروید. از آنها غالباً برای اطفاء حریق در آتشسوزی در اسکلهها و انبارهای نزدیک ساحل و کشتیها استفاده میشود، آنها میتوانند بهطور مستقیم به از سمت دریا یا رودخانه به آتش حمله کنند. در داخل کشو میتوانید یک کلید کوچک پیدا کنید. وقتی که مسیر آب را به سمت شمال سکوها دنبال کنید، میتوانید یک قفس فلزی آویزان پیدا کنید و وقتی که به آن شلیک کنید، یک پیپ عتیقه به دست میآورید. پس از نمایش کات سین، مسیر را در اطراف سمت راست کلیسا ادامه دهید. کانال مانش قسمتی از اقیانوس اطلس است که این اقیانوس را به دریای شمال پیوند میدهد و در شمال فرانسه و جنوب انگلیس قرار میگیرد. سپس باید مسیر آمده را برگردید تا دوباره به اسکله برسید.

در مسیر اول که نزدیکترین مسیر میباشد، لازم است ابتدا به نجفآباد که تنها 20 کیلومتر با اصفهان فاصله دارد، بروید و از آنجا خودتان را با طی مسافت 60 کیلومتری به مارکده برسانید. در اتاق زیر شیروانی به دیوار سمت چپ دقت کنید و تا کستلان را در قسمت کناری، پشت یک بشکه پیدا کنید. مسیر اطراف کلیسا را به سمت تعدادی سکو ادامه دهید. دو دشمن پیش روی خود را شکست دهید، سپس مسیر را دنبال کنید تا به یک غار برسید. آنها نردبانها را دوباره بالا میبرند، اما شما میتوانید هر بار دوباره آنها را پایین بیاورید و با دشمنانی که از پلهها بالا میآیند، مقابله کنید. مسیر را تا انتها دنبال کنید تا دوباره به پایین بپرید. فراموش نکنید که مجدد با تاجر صحبت کنید و افعیهای خود را به او بفروشید تا ماموریت او را به اتمام برسانید. از این رو این قایق بادی محصولی منحصر به فرد برای شرکت در مسابقات است. قایق خود را در نقطهای پهلوگیری کنید، سپس میتوانید یک الکساندریت را در یک صندوقچه در عرشه کشتی پیدا کنید.

حالا دوباره سوار قایق شوید و به سمت شرق بروید تا منطقه کوچکی را که مزرعه مرغ در آنجا قرار دارد را پیدا کنید. به گزارش رویترز، این فرد در صورتیکه جرمش ثابت شود به ۱۰ سال زندان و پس از آن اخراج از فرانسه محکوم خواهد شد. برای انجام این تفریح شما سوار بر بورد اسکی خواهید شد که این بورد متصل به کایت بوده و برای لحظه ای شما از دریا نیز جدا می کند. به جایی که تاجر در آنجا قرار داشت برگردید و خرید و فروش و ارتقاهای مورد نیاز خود را انجام دهید، سپس قبل از اینکه از در روبهرو خارج شوید، قطعه ششضلعی آ را از صندوقچه روبروی بازرگان بردارید. اجرای موسیقی زنده در هنگام صرف غذا، مسلماً می تواند لحظه هایی دل انگیز را برای شما رقم بزند. به مکانهای زیرین بروید و به زیر اسکله نگاه کنید تا مدال آبی بعدی را ببینید.

 C᠎ontent was c reated by GSA Content Generator  D​em ov᠎ersion᠎.

در سمت چپ جایی که قفس فلزی آویزان بود، میتوانید اولین مدال آبی این فصل را که کمی دورتر از داربستها آویزان است را ببینید. از آنجایی که این قایق سبک است، بهتر است در رودهای آرام و بدون موج استفاده شود؛ زیرا با کوچکترین موج امکان واژگونی قایق وجود دارد. در این نقطه، مستقیم به سمت قایق برنگردید، زیرا میتوانید یک ساعت جیبی برنجی پیدا کنید. سیهاک ۱ و۲ نفره دارای دو جای پاروی ثابت و نگهدارنده پارو و ۳ و ۴ نفره آن دارای چهار جا پارویی و نگه دارنده پارو در بغل میباشد. از این رو به کسانی که قصد چنین استفادهای دارند، سری قایقهای پسیستر و کلاب پیشنهاد میشود؛ این قایقها دارای قیمت بسیار ارزانی هستند و در برخی مدلها به صورت همزمان دو یا سه کودک را پشتیبانی میکنند که فوقالعاده است. آن را بردارید تا مکانهای ۵ مدال آبی بعدی در دو منطقه پیش رو، مشخص شود. سپس میتوانید به بالای قبرستان بروید و از دروازه عبور کنید تا به منطقه اطراف کلیسا برسید. شما باید به این دو مکان بروید تا مواردی را بیابید که بعدها در کلیسا از آنها استفاده کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن