اوباما می گوید ایالات متحده رهبری نیست حتی تظاهر به اتهام’ در سخنرانی


obama-commencement
باراک اوباما Instagram

باراک اوباما طول می کشد هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در شروع آدرس در روز شنبه

باراک اوباما تحویل داده یکی نیست اما دو شروع سخنرانی روز شنبه, مارس 16 سال 2020 (و قرار است به دیگر ماه آینده) و اگر چه او کرد دل از آیات الهام بخش به فارغ التحصیلی کلاس 2020, او همچنین هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به coronavirus گفتن نسل بعدی است که آن را به آنها را در صورتی که ایالات متحده در حال رفتن به بازیابی از ما سیاسی کنونی واقعیت است.

زبان در “Show Me Your Walk H. B. C. U. Edition” که در آن او به طور مستقیم به دانش آموزان در 78 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور اوباما گفت: فارغ التحصیلی کلاس است که “این بیماری همه گیر است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است. بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

این نادر است برای اوباما به صحبت می کنند بنابراین با صراحت در مورد تهمت و دولت فعلی هر چند او به طور خلاصه جیر ماه گذشته که ما رهبران فعلی به طور جدی کاهش یافته است توپ در coronavirus, آزمایش, اما, اوباما به معنای الهام بخش ملت ما افراد جوان به قول آن ضرب المثل قدیمی — تغییر شما مایل به دیدن در جهان است.

“اگر دنیا را خواهید برای دریافت بهتر این خواهد بود تا به شما” اوباما اضافه شده است. “با همه چیز به طور ناگهانی احساس مانند آن را برای grabs این است که وقت خود را برای به دست گرفتن ابتکار عمل.”

اوباما تکرار این احساسات را در خود آدرس دوم از روز در طول LeBron James-میزبانی “فارغ التحصیل هم 2020” ویژه یادآوری فارغ التحصیلان که “مردم مسئول نمی باید پاسخ درست و گاهی اوقات آنها حتی پرسیدن سوال حق” امیدوار است که آن را الهام بخش افراد جوان برای رسیدن و ادعای رهبری خود را برای رای دادن به مبارزات انتخاباتی به ماه مارس و در نهایت جهان را تغییر دهید.

اگر چه بسیاری از ما نگاه به 44 رئیس جمهور ایالات متحده برای راهنمایی در طول هرج و مرج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوباما با اشاره به کلاس 2020 به عنوان راه ما به سوی آینده است. از این پارک به گرتا Thunberg نسل بعدی در حال حاضر به شدت به تغییر آینده است.

“حقیقت این است که” اوباما گفت: در طول ‘فارغ التحصیل با هم’ مراسم است. “شما نمی نیاز ما به دانستن آنچه که به انجام بسیاری از راه شما در حال حاضر آغاز شده به منجر شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im