تلفات اولیه از مبارزات اقتصادی ناشی از Covid-19 پناهگاه در محل سفارشات شد, شهر نیویورک, ناهارخوری زیبا, موسسه Gotham نوار و جلو پنجره. تمام رستوران ها مجبور شدند به نزدیک در این شهرستان برای ناهار خوردن در سرویس اما 36 سال از رستوران تا به حال به بسته درهای خود را برای خوب است. در حال حاضر یکی از سابق همکاران مدیریت برنامه ریزی برای احیای Gotham بهار آینده با توجه به گزارش در نیویورک تایمز.

برت Csencsitz یک شریک در رستوران برای 13 سال است که در مذاکرات با صاحبان اصلی برای انتقال نام تجاری, در حالی که همچنین در روند جمع آوری پول به طوری که او می تواند باز کردن درب دوباره. جروم Kretchmer گفت: بار او و شرکای اصلی باز هستند به توزیع بیش از این نام. برای Csencsitz و بالقوه خود شریک جدید در سرمایه گذاری آنها انگیزه برای زنده نگه داشتن یک محل است که به معنای زیادی به نیویورک و رستوران آمریکایی را کشت.

برای خیلی ها Gotham را اجرا آشپز آلفرد Portale بود در راس ایجاد یک زمین تمرین برای سرآشپزها که بر روی اجرا رستوران خود را دارند مانند تام Colicchio و وایلی Dufresne. Portale او یک پیشگام در سپیده دم جدید غذاهای آمریکایی و منحصر به فرد خود آبکاری سبک شد شدید با نفوذ در سراسر صنعت است. اگر شما تا کنون خوردن در یک رستوران که در آن وجود دارد یک برج از مواد غذایی در قالب یک حلقه در مرکز بشقاب خود را, شما باید Portale به خاطر محبوب این سبک در 1980s و '90s.

او در سمت چپ Gotham پس از 34 سال برای ایجاد بیشتر گاه به گاه رستوران ایتالیایی Portale در چلسی. در جای خود ویکتوریا Blamey در پا و حفظ این رستوران سه ستاره امتیاز در بار. اما صاحبان بسیار به سرعت در حوله انداخت پس از Covid-19 رسید. اگر جدید Gotham احیای اتفاق شد Csencsitz انتظار برخی از غذاهای کلاسیک باقی می ماند در منوی اما که او می خواهم به انجام برخی از بازسازی در داخل "ما می خواهیم به آن را احساس می کنم مثل همان فضا اما با یک نگاه جدید است."


استادان آشپزی
همین حالا غذا رویداد سال است. ثبت نام برای Robb Report's آشپزی کارشناسی ارشد در حال حاضر. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.