نیویورک مقتدر تماس پلیس زن در پارک بدون هیچ دلیل

_brownsugarbaby/Instagram زن سفید, تماس, پلیس زن برای نشستن در پارک هفته گذشته امی کوپر به نام پلیس در یک م

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
white-woman-calls-police-on-woman-sitting
_brownsugarbaby/Instagram

زن سفید, تماس, پلیس زن برای نشستن در پارک

هفته گذشته امی کوپر به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید در یک پارک برای درخواست خود را برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. این هفته معترضین راهپیمایی را از طریق خیابان های سراسر این کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید و پایان دادن به خشونت پلیس و در عین حال در میان این همه نژاد پرست و احمق در نیویورک به نام پلیس از یک زن برای نشستن در یک پارک.

Svitlana Flom که خود شناسایی در Instagram به عنوان یک "شیوه زندگی, سرگرم کننده, متخصص" و بنا به گزارش شرکت صاحب مدیسون Vivienne یک رستوران فرانسوی در نیویورک به نام پلیس هنگامی که او را دیدم یک زن نشسته در یک پارک. که شناخته شده به عنوان @_brownsugarbaby در Instagram به اشتراک گذاشته چند ویدئوها از Flom تماس با پلیس در او و می گوید: این حادثه آغاز شده به دلیل Flom "بیش از حد 'نگران' که من نشسته بود 'راحت' در 'محله خود است.'"

سیاه و سفید زن به نظر می رسید به لذت بردن از یک روز آفتابی در پارک در نزدیکی آپارتمان او را در بالا سمت غرب که Flom خود را از دست داده goddamn ذهن است.

"از 6:15pm – 7:31pm این زن Svitlana Flom احساس نیاز به نه تنها رویکرد من اما تماس با پلیس چندین بار بر من!!" @_brownsugarbaby نوشت: در Instagram. "اولین تماس بود چرا که او فکر می کردم سیگار کشیدن در مکان های عمومی...اما 3rd, تماس, آن ندارد, bcuz من 'تهدید او و فرزندان !!'"

به عنوان @_brownsugarbaby با آرامش نشسته بر روی نیمکت Flom ساخته شده یک سری از جنون تماس های تلفنی به پلیس. در یک نقطه او ادعا کرد که @_brownsugarbaby بود "کشیدن کارت سیاه" در نقطه دیگر او گریه کرد و گفت: پلیس است که "این غیر قابل قبول است" هر چند که مشخص نیست چه بسیار غیر قابل قبول است ؟ Flom همچنین خواستار آن شدند که پلیس @_brownsugarbaby حذف Instagram تصویری است که بیشتر سفید ممتاز چیز به درخواست پلیس برای.

در این ویدئو Flom — که مشخصه باردار – باعث می شود 911 تماس بگیرید و پس از 911 تماس بگیرید و او را به عنوان شوهر مستقیم پیاده روی دور و Flom بچه های دوچرخه سوار و بازی در پس زمینه است که گمان می برند با توجه به Flom نگه داشته و فریاد به پلیس چگونه بود "حمله به من و فرزندان من." از دیوانه ترین بخشی است که به عنوان Flom منتظر پلیس می رسند او با آرامش نشسته در سراسر از او قرار مهاجم. چقدر خطر هستند و شما در واقعا اگر شوهر شما peaces eff از بچه های خود را و نگه داشتن بازی در این نزدیکی هست unfazed و شما نشستن در کنار شما به نام پلیس!?

_brownsugarbaby/Instagram

آن را می شود حتی بیشتر آشفته زمانی که Flom خواسته که @_brownsugarbaby راه رفتن به پلیس با او به کدام @_brownsugarbaby پاسخ "آیا می توانید تصور کنید که ؟ شما می توانید تصور کنید ؟ من ترک من آسایش به راه رفتن با شما به پلیس؟" مجموعه گزارش های پلیس نشان داد و کاهش یافته است به انجام هر کاری به خاطر هیچ چیز می تواند انجام شود در مورد یک زن مسالمت آمیز نشستن در یک پارک در محله خود.

Flom گفت صفحه شش که زن او به نام پلیس "را روایت او در [video] به من نگاه مانند یک نژادپرست است." هیچ خانم Flom به نظر می رسد مانند شما که همه را در خود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب