نه یک اسباب بازی: چرا مردم پرداخت 5 آمار و ارقام واقعا دقیق مدل از اتومبیل های مورد علاقه خود را

“جریمه ماشین مدل مانند یک آهنگ. آن می تواند شما را به یک نقطه خاص در زندگی خود را مانند یک مسابقه می گوید:” Kurt کارلسون از فرفره هاربر بشویید. “به من مدل ها بیش از یک شی. آنها احساسات.”

کارلسون بود 14 وقتی Niki Lauda دچار خود حماسه تصادف در Nürburgring در سال 1976. در آن زمان این مسابقه در 12 سیلندر قهرمانی برنده فراری F1. کارلسون در حال حاضر یک F1 و Lauda, فن مطالعه, همه چیز در مورد افسانه ای در اواسط 1970s نژاد—عصر اخیرا جشن در فیلم راش.

“در حال حاضر آن را بر روی دیوار من, می گوید:” کارلسون با اشاره به دو فوت المثنی دقیق از لاودا را فراری 312 T2. قطعات دیگر در کارلسون مجموعه شامل 1:4-مقیاس چهار پا بلند فراری F1 و 20 مختلف 1:8-مقیاس مدل که شامل یک فراری 250 GTO. (1:8 دو پا مدل اغلب به عنوان استاندارد طلایی در مدل خوب جهان است.)

Amalgam Collection's 1:8 scale Ferrari 250 GTO with working lights.

آمالگام مجموعه 1:8 مقیاس فراری 250 GTO با چراغ کار می کند. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

مبادا شما فکر می کنم کارلسون عجیب و غریب است-ماشین سرحال او همچنین صاحب واقعی فراری که شامل 488 Pista و 812 سریع. تعصب و غیرت خود را به سادگی به گسترش مدل که نه چندان اتفاقا شامل دقیق کپی از خود را در اتومبیل به داخل صندلی دوخت.

جمع آوری مدل ماشین ؟ این یک بزرگتر پیگیری از شما ممکن است تصور کنید که حداقل در میان خودرو هنردوستان. قرار دادن افکار دور از چرخ چنگ زدن به کیسه carted در اطراف در یک نورد پلاستیک سازی مورد. این 1:8 کپی دست مونتاژ و معمولا شروع در پایین پنج ارقام است. یکی کردن سفارشات خاص اجرا می تواند به $85,000.

A 1:8 scale model of a Ferrari 250 GTO from Amalgam Collection.

مینیاتوری فراری 250 GTO را دقیق و پیچیده جزئیات داخلی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

“آنها مانند ساعتهای مکانیکی واقعی ساخت در دنیای دیجیتال می گوید:” کارلسون. “مدل let me اتومبیل است که من هرگز به خود.” طرفداران شامل ساعت فوق العاده Richard Mille که آنها را قرار می دهد در نمایشگاه و غارت Dyson سابق راننده اتومبیل مسابقه و صاحب Dyson مسابقه تیم.

در Dyson مورد همه مدل ها قابل اتومبیل های مسابقه از جمله Lauda فراری. و در عین حال او صاحب واقعی اتومبیل های مسابقه. “استفاده از مدل های است که آنها آسان تر به حرکت در اطراف و نیازی به هیچ گونه تعمیر و نگهداری” یادداشت Dyson.

به عنوان جمع آوری بسیاری از شرکت ها تنها یک طاقچه کوچک از سازندگان رفع تشنگی. بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان تولید کوچکتر و کمتر پیچیده 1:18 و 1:24 مقیاس در مدل های. وجود دارد و افراد خصوصی است که برای تولید 1:8 مدل های بسیار در تعداد محدود. اما انگلستان مبتنی بر آمالگام مجموعه است که بازیکن کلیدی است. آن را به تولید حدود 1000 مدل در هر سال و در ارتباط با عمده oem ها مانند فراری بوگاتی و استون مارتین. اگر شما در حال خرید یک 1:8 مدل خودرو برای هزاران دلار شانس هستند که آن را می آید از آمالگام است.

Amalgam's 1:8 scale replica of Michael Schumacher's Ferrari F2004 that he drove to victory at the San Marino Grand Prix.

1:8 مقیاس ماکت مایکل شوماخر را فراری F2004 که او سوار به پیروزی در جایزه بزرگ سن مارینو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

“هدف این است که برای تولید یک مدل است که به نظر می رسد دقیقا مانند ماشین واقعی می گوید:” سندی Copeman شرکت مدیر برند. “باید وجود داشته باشد چیزی است که به بازی به دور است.”

تعهد به دستیابی به آن اصالت دلهره آور است. جزئیات بسیار دقیق است که یک کلاسیک فراری مدل ممکن است 72 پره در چرخ های آن است. آمالگام اغلب می شود مشخصات و حتی نقشه های CAD از تولید کننده و یا در مورد محصول و یا ماشین های جمع آوری و اندازه گیری گرفته شده از اسکن دیجیتال و عکس.

استاد اجزای سپس به صورت جداگانه و ایجاد یک فرایند است که بین 2000 و 4,500 ساعت, می گوید Copeman. پس از آن قالب گرفته شده از آن الگوها. وقتی این مرحله انجام می شود وجود دارد صدها نفر از رزین-ریخته گری قطعات که نیاز به مونتاژ و نقاشی شده با دست. (این شرکت دارای کارخانه در انگلستان مجارستان و چین است.) مونتاژ نهایی از مدل های دست معمولا 200-450 ساعت.

A 1:5 scale version of a Ford GT40 from Amalgam Collection.

آمالگام است 1:5 در مقیاس نسخه از یک فورد GT40. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

وجود سطوح مختلف ایجاد شده است که بر قیمت تاثیر می گذارند. ساده ترین و در هیچ فضای داخلی و سیاه کردن ویندوز. Priciest شامل فضای داخلی مجلل و کاربردی قطعات: درب هود تنه و گاز کلاه در واقع باز, برای مثال.

بسیاری از مشتریان مانند کارلسون باید ماشین خود را با مشخصات همسان به یک مدل است که آمالگام در حال حاضر ایجاد شده اما اگر شما می خواهید به کمیسیون یک مدل منحصر به فرد است که در شرکت ها, نمونه کارها, قیمت گرفتن واقعا بالا است.

“یک 1:4 مدل کلاسیک با باز کردن کاپوت و درب به طور کامل و دقیق موتور و موتور خلیج می توان در این منطقه از 100.000 $$120,000 می گوید:” Copeland. “مدل ها هرگز در یک سریال یا نسخه. یک منظقه (با سیاه کردن ویندوز) یک کلاسیک بسیار کمتر خواهد بود بیشتر شبیه $50,000.”

Amalgam Collection's 1:5 scale model of McLaren's MCL32 race car from Formula 1.

1:5 در مقیاس مدل از مک لارن را MCL32 ماشین مسابقه از فرمول 1. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

“من می دانم که آمالگام اتومبیل های گران قیمت هستند می گوید:” کارلسون. “اما من نمی دانم که چگونه آنها پول با میزان ساعات کار رفتن به هر یک. آنها باید واقعی علاقه مندان است.” کارلسون برای سفارشی سیاه و خاکستری کابینت های ساخته شده در گاراژ خود را. مدل های آویزان صورت عمودی بنابراین شما می توانید ببینید مجنون جزئیات در کابین خلبان F1 اتومبیل. بسیاری از امضا توسط امثال کارول شلبی و سالمند و جوان دیل Earnhardt. “به نظر می رسد مانند یک موزه” اذعان می کند کارلسون. “بسیاری از دوستان من آن را دوست دارم. برخی فقط تکان دادن سر خود را.”

تیم McMann یکی دیگر از مجموعه ای است که دوست دارد خود را به نسخه های کوچک از اتومبیل واقعی. McMann زندگی می کند که در پرتلند سنگ., دارای یک مقیاس 1:18 مدل از هر یک از شش اتومبیل او را متعلق به شروع با یک فروتن 2002, BMW X5, و در حال حرکت به یک فراری GTC4Lusso که میله میله برای تحویل در ماه (واقعی نه این مدل).

Bentley's legendary Birkin Blower reduced to 1:8 scale by Amalgam Collection.

بنتلی افسانه ای “برکین” دمنده کاهش به 1:8 مقیاس با آمالگام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

عشق ماشین—و trickle-down اثر از مدل جمع آوری—شروع زود هنگام برای McMann. او صاحب یک 1:18-مقیاس 1963 کوروت با اهمیت شخصی. “من هنوز هم به یاد داشته باشید راه رفتن به سمت شهرستانها خدمات ایستگاه زمانی که من حدود نه سال و دیدن یک واقعی برای اولین بار. آن بود که لحظه ای که من تبدیل شد به یک رنگ در پشم خودرو ، من هنوز هم برجستگی زمانی که من دیدن ’63 کوروت کوپه.”

McMann بیش از 200 مدل در مجموعه خود و “ضرورت” آنها در سراسر خانه. “هر مدل در یک فرد مورد صفحه نمایش مانند آمالگام جگوار E-Type “خودرو صفر” و آمالگام بنتلی دمنده” او اشاره. “آن را به یاد بگیرند که گرد این چیزهایی که یک کار غیر ممکن است. شما فقط باید برای حفاظت از آنها و رسیدگی به آنها را به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است.”

Bentley's legendary Birkin Blower reduced to 1:8 scale by Amalgam Collection.

کابین خلبان را دقیق لمس. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

پرسید: اگر کسی در واقع با اتومبیل های خود را آمالگام را Copeland مکث. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر شما می توانید با آنها بدون در نظر گرفتن خطر عظیمی. شما می توانید با دوستان خود در سراسر این طبقه اگر شما به اندازه کافی دیوانه برای انجام این کار, اما من هرگز آن را دیده انجام می شود.”

نوع دیگر از مشتری Copeland می گوید که “high-end کلاسیک مالک خودرو که دارای یک گاراژ پر شده با 50 ماشین.” کسانی که جمع تگرگ از سراسر جهان از جمله ایالات متحده در شرق میانه و روسیه است. “ما واقعا می دانیم ما بالا پایان مشتریان با مشخصات بالا. ما آنها را در حوادث [مانند نقش ونگار ریگی دادن ساحل].” یک مشتری با توجه به Copeland از دست می دهد علاقه به یک مدل مقیاس لحظه ای که او به فروش می رساند واقعی خودرو.

Amalgam Collection's 1:8 scale model of the Jaguar E-Type "Car Zero."

آمالگام را در Jaguar E-Type “خودرو صفر” در 1:8 در مقیاس. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آمالگام مجموعه است.

بدیهی است که جهان به تازگی تغییر کرده و بسیاری از افراد مردد برای خرید اشیاء لوکس. اما Copeland می گوید آمالگام در واقع دیده می شود یک چشم انداز مثبت از علاقه. “ما در مقابل آن در حال حاضر,” او می گوید. “ما رو در جریان مسائل مربوط به تدارکات و تحویل. اما من فکر نمی کنم ما باید یک مشکل در دراز مدت است. ما شاهد افزایش خرید و فروش آنلاین و هرگونه پرسش. مشتریان ما نقدی غنی و زمان ضعیف است. در حال حاضر آنها در خانه هستید و آنها کردم و آنها رو به پول نقد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im