مردم ورزش در مقابل دادگاه فلوریدا در اعتراض به بسته ورزشگاه

WFLA اخبار کانال 8/Facebook معترضان در فلوریدا خواستار هستند که ورزشگاه و مراکز تناسب اندام باز کردن در حال

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
protest-gym-florida
WFLA اخبار کانال 8/Facebook

معترضان در فلوریدا خواستار هستند که ورزشگاه و مراکز تناسب اندام باز کردن در حال حاضر و نه در فاز 2

امروز WFLA اخبار گزارش داد که 20-30 نفر در تمپا, فلوریدا در حال سرازیر شدن به خیابان ها خارج از Pinellas County Courthouse و خواستار آن است که خود را به ورزشگاه بازگشایی شده است. معترضین نشان داده شده است انجام squats و pull-ups برای درایو های تناسب اندام خود را نقطه خانه است. در حالی که بخش هایی از این کشور شده اند به آرامی باز برگشت ورزشگاه در فلوریدا بسته باقی می ماند تا زمانی که دولت می رسد فاز دو از فرماندار ران DeSantis بازگشایی طرح است.

فاز 1 که موثر واقع شد مارس 4, اجازه, رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار برای باز کردن درهای خود را و اجازه می دهد تنها با 25 درصد ظرفیت در امکانات است. بیمارستان ها و دفاتر پزشکان مجاز به شروع به انجام روش انتخابی (به جز برای میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان). مدارس بسته باقی خواهد ماند برای سال تحصیلی تا اطلاع ثانوی. تا آنجا که کسب و کار دفاتر رفتن کارکنان مجاز به بازگشت به دفتر اما تنها یک چهارم از دفتر پر توان در هر زمان داده شده و اجتماعی فاصله است که هنوز هم "به شدت تشویق."

Floridians تماس با رشد بی تاب تعجب زمانی که فاز 2 اجرا خواهد شد. اما فرماندار به نظر می رسد پایگاه تصمیمات خود را در "با توجه به اطلاعات پزشکی در مشورت با مقامات بهداشتی دولت." نام مستعار او منتظر تا زمانی که کارشناسان می گویند هنگامی که آن را امن ترین (اما این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از متخصصان پزشکی صحبت کردن در مورد چگونه آن را راه خیلی زود به صورت متحده به باز کردن — دوره).

فرماندار "امن. هوشمند است. گام به گام" طرح بهبود ارتباط که فاز 2 تنها اتفاق خواهد افتاد پس از "نتیجه گیری موفق از مرحله اول" که به معنی "رو به پایین مسیر سندرومی و اپیدمیولوژی معیارهای در حالی که حفظ مراقبت های بهداشتی کافی ظرفیت." این همچنین بدان معنی است که "هیچ شواهدی از یک جهش و یا هر نوع تجدید حیات coronavirus موارد است."

فاز 2 مستلزم بازگشایی بارها و کاباره ها (اما تنها در 50 درصد ظرفیت) و رستوران ها قادر خواهد بود به افزایش ظرفیت خود را به 75 درصد است. نه تنها ورزشگاه خواهد بود قادر به کار گیرند اما حتی رویدادهای ورزشی برگزار خواهد شد (فقط در 50 درصد ظرفیت هر چند). پارک (مانند دیزنی جهان) نیز ممکن است بازگشایی شده است. این معلوم نیست که این اتفاق خواهد افتاد دقیقا.

متحده در سراسر کشور در حال درمان بازگشایی روند متفاوت است ، کارولینای جنوبی, مثلا, است که اجازه می دهد مراکز تناسب اندام (همراه با استخر های عمومی) برای باز کردن ممکن است 18. دیگر-تماس با خدمات خواهد بود برای کسب و کار باز مانند مو و ناخن سالن و چشمه های معدنی برنزه خدمات و تو سرو است. مانند فلوریدا و کارولینای جنوبی خواهد شد که پروتکل در محل مانند یک ظرفیت خاص برای هر کسب و کار است. مثال دیگر این است که گرجستان که در حال حاضر بازگشایی برخی از کسب و کار در اواخر ماه آوریل شده است و آرامش بخش و پروتکل های ایمنی.

در حالی که عدم اطمینان و عدم جهت روشن در سراسر کشور است خسته کننده بسیاری از ترس است که بازگشایی متحده بیش از حد به زودی منجر به تجدید حیات COVID-19 موارد و ما را به جایی که بودیم دو ماه پیش.

فقط امروز, بیماری های عفونی متخصص دکتر Fauci هشدار داد که مجلس سنا که آمریکایی ها می تواند به صورت "نیازی درد و رنج و مرگ" اگر ما بیش از حد شتابزده در مورد راه اندازی مجدد این کشور است. در یک ایمیل قبل از امروز شنوایی او اظهار داشت که "عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا HLP کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر. اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به 'باز امریکا دوباره" پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است."

مدیر سابق یا سی دی اضافه شده است که "ما در حال بازگشایی بر اساس علم است. ما در حال بازگشایی بر اساس سیاست و ایدئولوژی و فشار است. و من فکر می کنم آن را برای پایان دادن به بد." در واقع وارتون پروژه های مدل که با باز کردن بیش از حد به زودی 233,000 بیشتر مردم خواهد مرد از coronavirus.

در نهایت هیچ "آسان" راه حل. با نگه داشتن متحده بسته بیکاری ادامه خواهد داد به موشک وار رفتن. اما با باز کردن کسب و کار و آرامش بخش احتیاطی بیش از حد به زودی ما در معرض خطر صدها نفر از هزاران نفر از بیماری و مرگ و میر در بیمارستان گرفتن تاخت و تاز کردن با موارد و نداشتن منابع برای مدیریت. و این بدان معناست که مانند دکتر Fauci اظهار داشت: ما فقط باید به پایین متحده (دوباره) وضعیت حتی بیشتر از نظر مالی فاجعه بار باشد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب