آن را به میخ: 8 آرشیو برچسب ناخن و ناخن لهستانی نوار بعدی خود را در خانه مانی


drugstorebeauty__nailsticker

در حالی که شما ممکن است یک کم تعمیر و نگهداری و مادر حتی شما سزاوار یک در خانه از pampering sesh در هر حال حاضر و پس از آن. نمی شود احمقانه—بله منظور ما از شما. با تمام shenanigans شما قرار داده تا با چند دقیقه مراقبت از خود است که نه تنها توصیه می شود اما اجباری (حتی اگر آن را به معنی مصرف آن را در حالی که پنهان شده در گنجه خود را). فراتر از یک حمام حباب و یا مورد علاقه خود را ورق ماسک (ما مانند tingly ذغال آنهایی که) در نظر گرفتن زمان به واقع آیا ناخن های خود را مانند یک لوکس این روزها.

اگر شما عادت به نقاشی ناخن های خود را در خانه, سپس شما در حال حاضر می دانیم که بهترین سالن-شایسته ناخن به نمره در بودجه است. بودن عملی مامان که شما آن را بعید است که شما می خواهم چنگال بیش از 60 دلار+ برای مانی/pedi زمانی که شما می توانید آن را خودتان انجام. اما شما شاهد بوده ام تمام mamas در Pinterest با خود جالب رنگین کمان فرانسوی و سفید و مات شیب ناخن و تفکر شاید شما می توانید آن را انجام دهید درست است ؟ مگر اینکه شما ambidextrous—و در همه زمان در جهان—ایجاد هنر ناخن از ابتدا احتمالا ارزش بدون هیچ زحمتی. که این نابغه ناخن تابلوچسبها در آمده است. آسان به پوست محل و رفتن آنها نسبتا کوچک حاشیه خطا. بیش از حد بی تاب منتظر ناخن های خود را به طور کامل خشک ؟ ناخن لهستانی نوار کاملا بدون سر و صدا و نگاه لعنتی خوب است. #BraggingRights

اتمام بهترین برچسب ناخن و ناخن لهستانی نوار 2020 است که شما می توانید حتی بدون ترک راحتی از نیمکت خود را. ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس اما همیشه استفاده از یک کت به مهر و موم معامله.

ما توصیه می کنیم این بی باک سردستهزنان خواننده اپرا مخمل خواب دار Sorbet براق فوق العاده درخشش ژل برای مبتدی ناخن هنرمندان و مادران پر مشغله به طور یکسان. اگر شما 30 دقیقه به فراغت و سپس این را می توان در شش مرحله آسان. هر بسته شامل دو رنگ پایه و رنگ لهجه به طوری که شما می توانید آن مخلوط کنید. ناخن نوار ساخته شده با ژل لهستانی برای اطمینان فوق العاده براق و طولانی مدت پایان است که نمی خواهد تکان دادن تا 14 روز. هنگامی که شما prepped ناخن های خود را, پیدا کردن ناخن نوار است که بهترین متناسب با ناخن خود را و اعمال آن را در کوتیکول خط. پس از آن برابر مواد اضافی و فایل را از بالا به پایین در سکته مغزی طولانی تا زمانی که شما راضی به نتیجه نهایی.

“من نقاشی ناخن من پس از من کشف بی باک خواننده ژل نوار سال گذشته است. من می توانم حداقل دو هفته از هر بسته گاهی اوقات بیشتر. وجود دارد یک بیت از یک منحنی یادگیری به استفاده از آنها را اما هنگامی که شما از آن آویزان شما آنها را دوست دارم. (پاداش—اگر شما نازک تر ناخن مثل من انجام این نوار به عنوان یک نوار کوچک از حفاظت از سایش روزمره و اشک و اجازه می دهد تا ناخن های خود را به رشد طولانی تر است.)”

$8 در ULTAS’cute مامان! اگر تابستان است که در مغز شما 365 روز یک سال پس از آن این خانه کوچک عشق ناخن تابلوچسبها از سواحل غرب fave زیتون & ژوئن خواهد شد که شما خارش به جلو مورد علاقه خود را نقطه رقص لهستانی پولکا tankini. از تجربه شخصی این itty-bitty برچسب ها نه تنها آسان بر روی چشم اما آنها نگاه حلال به اندازه کافی به حتی احمق ناخن تکنسین. فوری ناخن هنر در نوک انگشتان خود را شما می توانید آنها را به یک لهجه ناخن و یا لایه های متعدد برچسب (فلامینگو و هندوانه و درختان نخل, oh my!) برای یکی-از-یک-نگاه مهربان. سعی کنید از مدرن نیمه ماه طراحی ناخن و یا نگه داشتن آن ظریف با شیک فرانسوی راهنمایی. به جای انتخاب یک رنگ در آغوش تعظیم نقاشی هر رقم های مختلف رنگ… سپس اضافه کردن در تعداد کمی از این برچسب برای خود نمایی بسته بندی شده به پایان برسد. برچسب خود را در حال دست-نمایش و چاپ با جوهر با کیفیت بالا به طوری که آنها نمی خواهد محو و یا محو شدن. استفاده می شود که در کنار اعتماد بالا, کت, شما خوب به آن بروید.

$8 در زیتون و ژوئن


آرامش خود را حفظ کنید و ناخن های خود را با انجام این blingy مجموعه ای از 3D لیزر برنزه کننده ناخن کن (شامل 300+ زرق و برق خود چسب برچسب) از TailaiMei. وجود دارد هیچ چیز بهتر از گرفتن قدردانی کرد در بمب خود را مانیکور ؟ از همه بهتر زمانی که آنها فکر می کنم شما رفت و به سالن اما در واقعیت شما آن را توسط خودتان را. یک گام از پایه ناخن کن این فوق العاده AF برچسب سوپر لوکس و یادآور کره ای ناخن هنر. اعمال آنها را به عنوان شیک لهجه فقط تعداد کمی از ناخن های خود را و یا رفتن ژامبون با استفاده از آنها را برای خود رقم (ناخن پا بیش از حد).

می گوید این mama “دختر من را دوست دارد به انجام ناخن در حال حاضر این کامل بود او در واقع به حال ناخن حزب با دوستان خود. انتخاب بسیار زیاد است و آنها گیر در هر زمان. بنابراین این یک هدیه بزرگ برای دختران ، خواهد خرید دوباره ارزش بزرگ برای پول.”

8 دلار در آمازون


بنابراین زمان کمی! برای یک شخصیت پر مانی نیست دست کم گرفتن قدرت از هنر ناخن برچسب خود را برای تبدیل ارقام از رنده و ناخوشایند به سالن شایسته در ثانیه است. با این مجموعه از مخلوط ناخن هنر پوستر از Whaline شما عظیم 12 ورق (که بیش از 1000 برچسب!) به بازی در اطراف با. که برگ مقدار زیادی از اتاق را برای خطا در مورد شما eff تا اولین تلاش خود را. از تابستان با مضمون هنر ناخن برچسب #plantvibes به میوه های تازه و انواع در اینجا فوق العاده است.

این مشتریان آمازون می گوید: “این ناخن تابلوچسبها فقط به عنوان تصویر. هر نوع می آید به صورت جداگانه بسته بندی شده است. آنها بسیار زیبا! بسیاری از طرح های بزرگ را انتخاب کنید و از کیفیت بالا و درجه یک برای کم هزینه است. آنها آسان به حذف و اعمال (موچین توصیه می شود برای استفاده آسان.) دختر من و من به دنبال به جلو به استفاده از همه این! ما به شدت توصیه آنها!!”

13 دلار در آمازونOh-em-geeee! اگر این پر جنب و جوش لهستانی ناخن های زیبا از دختران دشوار را به شما لبخند و سپس ما نمی دانیم که چه خواهد شد. این چیزهای کوچک در زندگی مانند یک AF مانیکور—که حفظ سلامت عقل خود را چک کنید در پایان روز. وجود دارد یک تن از ناخن طرح را انتخاب کنید اما این “رنگین کمان ابرها و گل” مجموعه ای است که فقط آنچه را که دکتر دستور داد به طلیعه چیزی بودن در sunnier روز. به علاوه ما فکر می کنیم بچه ها آنها را دوست دارم بیش از حد (ما سنجش یک مامان-و-من-صفحه اصلی آبگرم روز؟). گنجانده شده در این مجموعه پیدا خواهید کرد 20 ناخن نوار ناخن فایل های کوتیکول چوب و ناخن پاک کننده دستمال مرطوب.

می گوید این ناخن ملکه “سعی کردم این محصول برای اولین بار در هفته گذشته است. دستورالعمل آسان به دنبال برنامه بود به همان اندازه به عنوان آسان و محصول است که هنوز هم در ناخن من بیش از یک هفته بعد (10 روز). من در واقع دستور داد دو در همان زمان, و من هنوز هم در حال انتظار برای چیزی است که به “اشتباه” با اولین مجموعه بنابراین من می تواند قرار داده در مجموعه جدید! آنها هر دو بسیار زیبا هستند.”

9 دلار در آمازون


اگر گیاه شناسی است که نام میانی خود را و سپس شما 100% نیاز به اضافه کردن این گل ناخن کن (50 sheets شامل) به سبد خرید خود را. آنها افسانه و نیاز به صفر تلاش برای بیرون کشیدن. آسانی به عنوان 1-2-3 آن را نمی خواهد طولانی قبل از شما کردم حسود ناخن برای به اشتراک گذاشتن در ‘گرم (فقط فراموش نکنید که شامل هشتگ #ManiMonday). شما می دانید مته: هنگامی که شما تمیز کردن سطح ناخن های خود را (و تحت فشار قرار دادند پشت لایه شاخی), درخواست یک کت پایه. سپس با استفاده از موچین به دقت اعمال می شود, برچسب, به ناخن های خود را. مهر طراحی خود را با یک کت و voila.

نمی توانید رای بدهید این آمازون مشتری “به معنای واقعی کلمه بهترین چیزی که تا کنون. شما sooooo بسیاری از برگه و برچسب است که من فکر شروع خود من ناخن سالن در طول این قرنطینه (LOL فقط شوخی). همچنین این برچسب ماندن بر روی ناخن های خود را! وجود دارد بسیاری از طرح های زیبا و ارسال آنها به شما بهترین موچین بنابراین شما در واقع می توانید این برچسب از ورق. پس بنابراین توصیه می شود!”

8 دلار در آمازون


زیباسازی خود را رقم با این 3D تکه دوزی ناخن برچسب دکوراسیون است که شما را به پارک Eun-kyung (یک کره جنوبی ناخن هنرمند و صاحب محبوب ناخن سالن Unistella) یک اجرا برای پول خود را. این مجموعه شامل 54 خشک شده گل تکه دوزی آمده است که در مجموعه ای از اشکال و رنگ های مختلف. پس از استفاده از لهستانی به ناخن های خود را (انتخاب یک رنگ یا روشن) اجازه دهید آنها را خشک. قبل از استفاده از گل ها ما توصیه می کنیم به چیدن مورد نظر خود را از طرح های از قبل. بعد با استفاده از منحنی موچین (موجود در مجموعه) به درخواست گل های خشک شده به بستر ناخن های خود را. هنگامی که شما شاد با خود به پایان رسید و ناخن انجام اعمال بالا کت به مهر و موم آنها را برای مسافت های طولانی. (پس از همه, که, کار, آخرین چیزی که شما می خواهید آنها را به پوست بعد از شستن ظروف.) تمامی مراحل از شروع تا پایان ممکن است نیاز به یک بیت از یک منحنی یادگیری اما فقط خوشحال بود که شما لازم نیست برای رنگ واقع در فرد جوانه های گل! در حال حاضر که طول می کشد صبر و شکیبایی است.

15 دلار در آمازونو البته نمی توانیم فراموش کنیم در مورد یک پدیکور متوقف می شود که ترافیک مانند “اوه.” در طول ماه های زمستان آن را آسان برای قرار دادن خاموش نقاشی ناخنها (hellooo آن را بو آب و هوا) اما دوم صندل های نجومی بازدید, بدون بهانه. خوشبختانه این bedecked ناخن پیچد آسان به درخواست و نخواهد پوست پس از فقط چند روز. آن را فقط ما و یا نقاشی خود را به ناخن پا معادل تلاش برای ماندن در خطوط در یک کتاب رنگ آمیزی? کل فرآیند از آغاز تا پایان است زیبا بدون درز. شروع با انتخاب برچسب ناخن است که بهترین رابطه را با ناخن شکل و اندازه (شما می توانید برش به اندازه درست صورت لزوم). سپس پوست از لایه محافظ و برچسب بر روی “ماه” ناخن. هنگامی که شما کردم یک لباس مناسب (بدون حباب هوا) کاهش بیش از حد دشنه و فایل لبه تا زمانی که آنها صاف است. برای آخرین و مهم ترین مرحله در مهر و موم آن را با اشعه ماوراء بنفش کت بالا برای طولانی مدت پایان است که باید خوب به آن بروید برای حدود دو هفته است. ما را که به عنوان یک خانه اجرا شود.

9 دلار در آمازون

نیاز به restock زیبایی خود را کابینه ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما زیبایی باید-دارا برای تعمیر و نگهداری پایین نگاه کنید!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im