سال 2020 را اپل ممکن است اتخاذ iPad نرم افزار طراحی

بیش از گذشته چند نسل آی فون اپل واقعا دیده می شود که بسیاری از تغییر در طراحی برای صرفه جویی در صفحه نمایش بزر

توسط ETELARESANKHABAR در 26 فروردین 1399

بیش از گذشته چند نسل آی فون اپل واقعا دیده می شود که بسیاری از تغییر در طراحی برای صرفه جویی در صفحه نمایش بزرگتر گزینه های رنگ و گزینه های دوربین دست انداز. اما در این سال تنظیم شده است برای تغییر آن. به گزارش از بلومبرگ ، آنها مدعی هستند که در این سال اپل می تواند اتخاذ iPad نرم افزار طراحی.

تبلیغات

این به چه معنی است ؟ برای کسانی که نا آشنا با iPad Pro sports طراحی است که امکانات طرف تخت در امتداد لبه های قرص. آی فون از سوی دیگر همراه با لبه های گرد است, اما اگر این گزارش دقیق است در این سال اپل می تواند اتخاذ که لبه تخت طراحی شده است. به اندازه کافی جالب, این اولین بار نیست که ما در حال شنیدن در مورد این طراحی مجدد.

در سال گذشته تحلیلگر Ming-Chi Kuo ادعا کرد که در سال 2020 اپل می تواند اتخاذ آیفون 4 طراحی, که همچنین دارای لبه های صاف در امتداد دو طرف تلفن. این گزارش جدید از بلومبرگ به نظر می رسد برای تایید و اثبات آن ادعا می کند که آنها ادعا می کنند که اپل نیز با استفاده از فولاد ضد زنگ برای لبه های گوشی است.

این گزارش می افزاید که وجود دارد همچنین یک گزینه برای یک صفحه نمایش بزرگتر آن می تواند بزرگتر از زمان آیفون 11 Pro Max که ورزش 6.5 اینچ صفحه نمایش. یک بار دیگر این را تأیید میکند زودتر گزارش که نشان می دهد که top-of-the-line مدل می تواند با 6.7 اینچ صفحه نمایش. این را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما اپل باید اعلام جزئیات بعد از آن در سال فرض کنید که آنها نگه داشتن به برنامه.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات >قرص. بیشتر بخوانید درباره اپل, اپل, نرم افزار و آی فون. منبع: بلومبرگtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب