‘آن را به میخ میزبان سهام چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد #BlackLivesMatter


nicole-byer-nailed-it-talk-about-racism
نیکول ♡ /Instagram

نیکول Byer است کف زدن در یک دیدگاه که به او گفت که فقط “چوب به صحبت کردن در مورد آن را به میخ”

میزبان محبوب Netflix بکشد نشان می دهد ” بهتر از این است که مورد علاقه کودکان و خانواده ها به طور یکسان است صحبت کردن در مورد چگونه ما می توانیم همه بحث برای ما بچه ها در مورد #BlackLivesMatter و نژاد پرستی. نیکول ♡ مشترک با معنی پست در مورد آن در Instagram که کاهش حق تعقیب و گریز — به منظور بالا بردن بچه ها که مراقبت از پدر و مادر نیاز به مراقبت.

وقتی ♡ ارسال شده درباره #BlackLivesMatter در اوایل این هفته در پاسخ به جورج فلوید پلیس-تحریم قتل یک Instagram دیدگاه گفتند که “نگه داشتن سر خود را پایین و فقط اجازه دهید بچه های خود را سازمان دیده بان آن را به میخ.” ♡ پاسخ یک بیدارباش برای پدر و مادر در همه جا.

“شما اجازه می دهد تا بچه خود را به تماشای من اما نه برای من” او می نویسد. او آمد تا با یک سناریوی کامل برای پدر و مادر که کودکان و نوجوانان دیده بان خود را نشان می دهد تا یادداشت برداری.

“یک راه خوب برای توضیح به بچه های #blacklivesmatter: شما مثل این بانوی سیاه و سفید مناسب است ؟ او احمقانه نیست ؟ او باعث می شود شما توپ را روی گوه hee hee? شما خواهد بود غم و اندوه اگر یک افسر پلیس به او صدمه دیده است, راست? خوب, این است که این زمان در کشور ما زندگی می کنند که در آن کسی که دوست دارید می تواند صدمه دیده توسط رنگ پوست خود و افراد مسئول انجام نمی دهد و یک f—ing (شما می توانید جایگزین است که با دنگ اگر بله بچه ها نرم هستند) چیزی که در مورد آن,” او می گوید.

اگر شما کنجکاو در مورد چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد شورش و “غارتگران” خوب ♡ کامل پاسخ برای شما.

“به طوری که آنها معترض هستند و غارتگران و… ، برخی از این صحنه به عنوان یک حواس پرتی و برخی از افرادی که بوده ام مظلوم برای مدت طولانی آن را پشت سر هم. و پلیس ؟ وجود دارد هیچ خوب پلیس زیرا اگر یک پلیس خوب بود آنها نمی تماشا و شرکت در خشونت علیه سیاه و قهوه ای مردم است.”

او می گوید که شما می توانید به بچه های خود را اگر پلیس بودند “واقعا خوب” آنها را از صحبت کردن در برابر خشونت پلیس وقت پیش و که آنها باید ترک شغل خود را به ارسال یک پیام است که آنها در برابر آنچه خود را در بخش ها و حوزه تداوم.

“به جای آنها لباس خود را مانند GI Joe عروسک و بسیار معنی” او همچنان ادامه دارد. “این حکومت هلیکوپتر پلیس ضد شورش است زیرا همه مردم سیاه و سفید خواسته اند به کشته نمی شود… که این. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری به آن است.”

او را تشویق پدر و مادر به عنوان خوانده شده برای بچه های خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد به مردم به خصوص به عنوان آن مربوط به تاریخچه: Juneteenth, Black Wall Street, چگونه مردم سیاه و سفید تاثیر زیادی از فرهنگ پاپ و موسیقی و غیره.

“پست در مورد سیاه و سفید تاریخچه آموزش شما را سفید بچه شاید الهام بخش, دیگری, سفید پدر و مادر به انجام همان چیزی که” او آمده است. “وجود من در آن شما می توانید جزئیات آن را کلمه به کلمه به بچه های خود را. همچنین من باز به هر ارسال شده است. بالا بردن بچه ها که خود را و شما باید یک. #blacklivesmatter”

این واقعا ساده است: به منظور بالا بردن بچه های خوب که مراقبت از پدر و مادر باید به مراقبت از ، سرب با قصد و مثال فقط کلمات نیست. توان عملی خود را در حمایت از افراد و هنرمندان و صاحبان کسب و کار و جامعه و فرزندان خود را بیش از حد خواهد بود.

دفعه بعد که شما نشستن با بچه های خود را به خنده و لذت بردن از آن را به میخ!, فکر می کنم در مورد خیلی از زن که میزبان آن را و چگونه شما و خانواده تان بهتر می تواند در خود allyship.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>