هدف & Walmart بسته خواهد شد در روز شکرگزاری به دلیل COVID

اسمیت مجموعه/Gado/گتی مانند فروشگاه هدف خارج شده و dick's Sporting Goods بسته خواهد شد در روز شکرگذاری ترس

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399
target-closed-thanksgiving
اسمیت مجموعه/Gado/گتی

مانند فروشگاه هدف خارج شده و dick's Sporting Goods بسته خواهد شد در روز شکرگذاری ترس از جمعیت است که می تواند گسترش COVID-19

برای سال در حال حاضر, خرده فروشان بزرگ جعبه داشته شکرگزاری سنت: شروع فروش خود را و باز کردن درهای خود را در اوایل ترکیه روز برای دریافت پرش در جمعه یکی از بزرگترین فروش روز از سال است. اما در این سال در میان مداوم coronavirus همه گیر و ترس از چه شلوغ فروشگاه در طول تعطیلات فروش ممکن است کمک به گسترش این بیماری هدف فقط اعلام کرد که برای اولین بار از سال 2011 تمام فروشگاه های آن بسته خواهد شد در روز شکرگزاری است.

"در طول تاریخ, معامله, شکار و خرید تعطیلات می تواند به معنای شلوغ حوادث این یک سال برای جمعیت" Target execs گفت: در آزادی مطبوعات. "همین دلیل است که ما بزرگترین معاملات تعطیلات در دسترس خواهد بود زودتر از همیشه, بنابراین شما می توانید با خیال راحت و به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست رفته در معاملات که معمولا بعد از آن در این فصل است."

که بزرگترین تغییر هدف این است که ساخت آن را به عنوان به نظر می رسد برای یک فصل خرید تعطیلات که در آن شلوغ فروشگاه می اندازد هر دو خریداران و کارگران است. آن شروع خواهد شد نورد از آن تعطیلات معاملات در ماه اکتبر در امیدوار است که بیشتر گسترش فصل خرید تعطیلات را تشویق خریداران به لحاظ جسمی گسترش است.

در این اطلاعیه هدف نیز تکیه به آن وانت و تحویل خدمات و تشویق خریداران به ثبت نام برای هدف قرار دادن دایره های آنلاین و سیستم پاداش برای کسانی که فروشگاه از خانه.

"در این سال بیش از همیشه, شاد, تعطیلات خواهد بود جدا از امن است و ما در حال ادامه برای تنظیم برنامه های ما برای ارائه سهولت و ارزش و شادی از فصل در راه است که تنها هدف را می گفت:" مدیر عامل برایان کرنل.

هدف اعلام در آمد و پس از خارج ساخته شده مشابه در هفته گذشته گفت: این امر تمام فروشگاه های خود را در شکرگزاری و به ویژه "پاداش نقدی" برای کارکنان. و راست بر روی پاشنه از هدف اعلام, dick's Sporting Goods ساخته شده و یکی از خود را دارد گفت: این امر نیز در تمام فروشگاه های خود را برای تعطیلات.

البته همه این فروشگاه ها تنها بسته شدن در روز شکرگزاری و باید گفت هیچ چیزی در مورد جمعه سیاه. ما نمی توانیم تصور کنید که آنها می خواهم برای بزرگترین روز خرید فصل تعطیلات ایمنی سر در گم می شود. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که خریداران باید این حس به سرمایه گذاری به فروشگاه در فرد است که روز به فروشگاه آنلاین به استفاده از تمام معاملات در حالی که نگه داشتن خود و خانواده خود را ایمن از COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب