'قتل Hornets' در بر داشت راه خود را به ایالات متحده به طوری که سرد

National Geographic / Youtube قتل هورنت را استینگر سوراخ می تواند یک مرغداری کت و شلوار به لحن "می 2020 احت

توسط ETELARESANKHABAR در 15 اردیبهشت 1399
Murder Hornet
National Geographic / Youtube

قتل هورنت را استینگر سوراخ می تواند یک مرغداری کت و شلوار

به لحن "می 2020 احتمالا هر یک بدتر است؟" بله. بله, آن را می توانید. ظاهرا حدود دو اینچ طولانی حشرات شناخته شده به عنوان "قتل هورنت" ساخته شده راه خود را به ایالات متحده برای اولین بار به طوری که سرد است.

غول های آسیایی هورنت, وسپا mandarinia شده است یافت می شود در ایالات متحده به تازگی و به گفته نیویورک تایمزشناخته شده برای کشتن حدود 50 نفر در سال در ژاپن با عدد مشابه در چین است. چه چیزی بیشتر از آن است که پتانسیل برای از بین بردن متحده زنبور عسل جمعیت که در حال حاضر در حال کاهش در سال های اخیر است. زنبور عسل در حال حیاتی برای کشور ما صنایع غذایی گرده افشانی گیاهان تولید میوه و آجیل و سبزیجات است.

هر باراین قتل اورلئانز "استفاده از فک پایین به شکل مشخصی باله های کوسه برای از بین بردن یک کندو زنبور عسل در عرض چند ساعت سر بریدن زنبورها و پرواز دور با thoraxes به خوراک خود جوان است." در صورتی که حکم به تنهایی نمی امد و شد زیاد رویاهای خود را برای همیشه در اینجا است که ممکن است — قتل هورنت را استینگر به اندازه کافی دشوار است به سوراخ زنبورداران' کت و شلوار.

عنوان خبر هورنت ورود ساخته شده راه خود را به اخبار روزهای اخیر مردم را به توییتر به واکنش نشان می دهند چرا که اگر شما نمی خنده و تمام است که:

یک محقق در کانادا که در آن اورلئانز نیز نفوذ گفت: اورلئانز نفوذ هر دو خود را پرورش زنبور عسل کت و شلوار و لایه sweatpants زیر. "این مانند در اختیار داشتن داغ thumbtacks رانده شدن به گوشت من" کنراد Bérubé پرورش دهندهء زنبور عسل و حشره شناس گفت. بعد Bérubé گفت که او احساس او تا به حال آنفولانزا.

اگر شما احساس می کنید شما نیاز به جزئیات بیشتر در حالی که شما در حال استراحت در شب بیدار تعمق در وجود خود (و یک ویدیو از قتل هورنت حمله به شکار خود را) در اینجا یک قطعه کوتاه از جغرافیای ملی است که باید به کمک.

اورلئانز شده اند در ایالات متحده از ماه دسامبر زمانی که دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی تایید و چهار گزارش رؤیت است. "اورلئانز در حال مخرب ترین در اواخر تابستان و اوایل پاییز زمانی که آنها در شکار برای منابع پروتئین برای افزایش سال آینده کوئینز" Truscott گفت: در WSU را خودی. "آنها حمله عسل زنبور عسل, قتل زنبوران بالغ و بلعیدن زنبور عسل و لارو و شفیره در حالی که به شدت از اشغال مستعمره. نیش خود را بزرگ و دردناک با یک سم قوی. چند نیش می توانید کشتن انسان, حتی اگر آنها حساسیت دارند."

با واضح ترین مشاوره, همیشه, حشره شناس, Chris Looney از دولت و وزارت جهاد کشاورزی می گوید: "نمی سعی کنید به آنها را خودتان اگر شما آنها را ببینید. اگر شما به آنها را اجرا و سپس با ما تماس بگیرید!"

ما فکر می کنم ما صحبت می کنند از طرف هر کس که به ما می گویند: اوه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب