از اعترافی: بچه ها سوخته–The–F*ck–از

MoMo Productions/گتی اگر یکی از چیزهایی که بچه ها تمایل به واقعا خورد در آن بیان نیازهای خود ما. ما وزوز در

توسط ETELARESANKHABAR در 31 اردیبهشت 1399
confessional-This-is-What-We-Really-Need
MoMo Productions/گتی

اگر یکی از چیزهایی که بچه ها تمایل به واقعا خورد در آن بیان نیازهای خود ما. ما وزوز در اطراف مراقبت از هر کس دیگری تا زمانی که ما بیش از حد خسته به عملکرد و در نهایت تصویب در مقابل Netflix تنها به گرفتن آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره روز بعد. آن زمان برای متوقف کردن که گه و در واقع به رسمیت شناختن است که ما هم انسان هستند با نیازهای اساسی است که باید رعایت شود. و یا دیگری به خانواده ما نمی خواهید برای دریافت بهترین نسخه ما.

به خصوص برای انجام این کار تلاش قرنطینه در زمانی که بسیاری از ما در حال کار از خانه و مدرسه در منزل و هم در مورد گرفتن COVID-19 یا عزیزان ما گرفتن COVID-19 و تعجب کنید که چگونه خواهیم پرداخت صورتحساب زمانی که پول نیست در آینده... در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید دفاع ما نیازهای خود را به ما همسران و کودکان و کارفرمایان و دوستان است. ما "باید" به ترک بودن شهدا و مراقبت بهتر از خود ما نيست.

چگونه در مورد شما ؟ نیازهای شما چیست ؟ ببینید اگر آنها ساخته شده ما اعترافی لیست!

اعترافی #25780973

"من می خواهم در تمام طول روز و زمانی که کسی به من ارمغان می آورد هر وعده غذا و من لازم نیست که برای تصمیم گیری آنچه در آن خواهد بود و یا آن را به طبخ مانند بقیه خانواده من است."

ما نیاز به یک استراحت از همه چیز—به خصوص تغذیه همه.

اعترافی #25780971

"من نیاز به یک دوست امروز صبح. من رسیده و یک پاسخ که برابر است با 'است که'. دمیده شدن توسط کسی که من فکر مراقبت در مورد من تقریبا لطمه می زند و بدتر از آنچه باعث شد من برای رسیدن به در وهله اول. هرگز دوباره."

اعترافی #25778695

"من واقعا تلاش و در حال حاضر من نیاز به کسی برای کمک به من حس زندگی است. من احساس می کنم مثل من هیچ کس را به تکیه."

ما نیاز به خوب دوستان واقعی. یا حداقل فقط به صحبت با کسی.

اعترافی #25780940

"DD 5 سال اشاره کرد و به یک تپه پوشیده از چمن از قاصدک ها و با خوشحالی گفت: "نگاه مادر در تمام این گل های زیبا!" آن زمان من چند ثانیه متوجه او بود صحبت کردن در مورد علف های هرز. من موافقت کرد که آنها زیبا هستند. همه چیز در مورد چشم انداز. من نیاز است که یادآوری امروز"

ما نیاز به یادآوری از بچه های ما برای دیدن زیبایی وجود دارد.

اعترافی #25778674

"I am not ok. من نیاز به تعامل انسان خارج از خانواده. هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در این راه احساس"

برخی از ما واقعا نیاز به تعامل با جهان است.

اعترافی #25780831

"من دوست دارم DH اما پس از قرنطینه من نیاز به یک استراحت طولانی از او. من هرگز می خواهم به صرف این مقدار زمان هم هرگز دوباره."

اعترافی #25780310

"من نیاز به یک استراحت.. کار از خانه کامل با elem سن کودکان و نوجوانان با زوم ثابت تماس و گه.. رانندگی و از کار استفاده می شود برای تنها زمان من به خودم بود. دمار از روزگارمان درآورد."

اعترافی #25779813

"من همیشه می توانید در شوهر رفتن به رختخواب در 8:30بعد از ظهر و هر شب. من آن را دوست دارم. اما برای برخی از این دلیل او اقامت انجمنها 10:00 tonight. اوه. من نیاز به زمان من! رفتن به رختخواب در حال حاضر!"
ما نیاز به یک استراحت از خانواده های ما. مثل دیروز. و ما نیاز به برخی از زمان.

اعترافی #25780744

"من مادر guilts من در مورد دیدن نیست grandkids هر زمان که ما صحبت کنید. بنابراین من فقط فکر می کنم ما در حال رفتن به صحبت نمی کند در حالی که برای. من لازم نیست که در زندگی من است."

ما نیاز به نمی شود با گناه بر دوش زمانی که ما خسته و انجام بهترین های ما.

اعترافی #25780689

"من 5yo دوقلوها ملاتونین هر شب به طوری که آنها سقوط در خواب در یک ساعت مناسب و معقول. در غیر این صورت آنها را هر یک از دیگر تمام شب بیدار. مادر نیاز به زمان آرام."

اعترافی #25778595

"من نیاز به یک استراحت از بچه ها قبل از من تبدیل به یکی از مادران در اخبار. آن 3:58 من به سختی به خواب و شده است تا پس از 2:30. لطفا فقط لعنتی خواب در خود تخت حداقل توقف در حال حرکت است. من قصد دارم به از دست دادن ذهن من!!!"

ما باید بچه های ما برای رفتن به خواب.

اعترافی #25780342

"باید به خودم یادآوری کنم به بخشش و عشق خودم را به طور مداوم.بزرگ بودن به احساس متاسفم برای وجود من را انتخاب کرده اند سوء استفاده تشکرها در تمام روابط است. من این را من می تواند به توقف این و ایجاد تغییرات! نیاز به درمان با صبر و شکیبایی خود عشق و تحقق"
ما باید خودمان را دوست دارم.

اعترافی #25780734

"من نیاز به بازگشت به کار در یک دفتر بنابراین او نمی دهد من می گه در مورد تمایل به نشستن و استراحت در حالی که DS2 خود را طول می کشد چرت زدن."
ما نیاز زندگی ما برگشت.

اعترافی #25777766

"من یک عفونت دندان است که من بیمار است. من اصلا به پول برای پرداخت دو به یک دندانپزشک برای بررسی آن است. من به شدت نیاز به این همه گیر به پایان رسید به طوری که آنها برای باز کردن به طور منظم - و من هنوز هم ممکن است قادر به آن را ندارند."
ما نیاز به منابع برای مراقبت از سلامت خود.

اعترافی #25780642

"من فقط می خواهم بچه های من برای رفتن برای یک sleepover و برای تماشای فیلم و f$&k در سراسر خانه."

اعترافی #25778653

"من نیاز به یک خوب O! و یکی نیست که من به خودم!!"

اعترافی #25778175

"ثانیه اعزام شده است از پاییز گذشته. من خسته از پرنیان, من نیاز به یک زندگی واقعی ، عجله بسر می رسانید و به خانه!"
ما نیاز به برخی از خوب داغ, جنس عرق, و یا حداقل خوب O.

اعترافی #25778464

"من گاهی اوقات به یادآوری DH که من به دانشگاه رفتم و او نمی, بنابراین من لازم نیست او را به mansplain همه چیز را به من. من html کد خاموش بیشتر است که این باعث می شود من احساس می کنم مثل یک uppity ، او کسی است که نیاز به بررسی خود را."
ما باید به هوش ما ارزش و احترام و نمی توان mansplained به.

اعترافی #25778557

"این به اندازه کافی... 15 ماه های قدیمی DS فقط سعی به ایستادن و پرستار در همان زمان. من نیاز به فضا و بدن من به عقب. من انجام می شود. من می خواستم برای رفتن ALAP ندارد, bcuz الانم آخرین اما نه. 15months به اندازه کافی طولانی است."
ما نیاز به بدن ما به عقب زمانی که ما آماده هستیم و احساس صفر گناه.

اعترافی #25778702

"این 3هستم و ثانیه و من guzzled دو بطری شراب خورده و یک جعبه شکلات و بازی لگو هری پاتر برای ساعت. حتی نمی احساس بد ما نیاز خرابی!"
و در نهایت ما نیاز به آزادی را فقط... بود. از مسئولیت پدر و مادر. از شنیدن "مامان مامان مامان" 900 بار در روز. از اینکه همه چیز برای همه.
آیا ما می توانیم همه نیازهای ما را ملاقات کرد ؟ به احتمال زیاد به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. اما این بدان معنا نیست که ما چوب خودمان را به طور دائم به پشت رایتر یا نه. این بدان معنی نیست که ما را از هر کس دیگری خوشحال و فراموش کردن در مورد آنچه که ما را خوشحال می کند. این بدان معنا نیست که ما چشم پوشی خود ما سلامت جسمی و روانی و یا سرکوب جنسی ما خواسته یا پنهان کردن این واقعیت است که گاهی اوقات ما فقط بیش از حد لعنت لمس کردن.
ما عاشق خانواده های ما و می خواهید به بهترین مادران و همسران ما می شود اما تنها راه برای انجام این کار است به یاد داشته باشید که ما نیاز به بیش از حد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن