مادر سیاه و سفید از کودکان همراه با نامرئی وزن و این گرافیک کاملا مبالغ آن را تا


Invisible-Load-of-Black-Motherhood-1
momfully.شما/Instagram

ما رسانه های اجتماعی خوردها مربا بسته بندی شده با اطلاعات در مورد نژاد پرستی, ضد نژادپرستی نژادی عدالت معترض و پلیس در حال حاضر. آن را قریب به اتفاق در زمان به مرتب کردن بر اساس از طریق مقالات و الگوهای رفتاری و ویدئوها. یکی اخير گرافیک متوقف شد من در آهنگ های من, و دلیل خوب است. دو بچه با هم کار می کرد برای ایجاد یک گرافیک که آموزش ما در مورد نامرئی سیاه مادری و به ما یادآوری می کنند که مادران باید به هم بچسبند.

Chasity هولکوم است یک زن سیاه پوست با مجوز مشاور حرفه ای در تگزاس و مادر دو. اریکا Djossa یک زن سفید بین نژاد های مختلف ازدواج است. او بالا بردن سه bi-نژادی و او ثبت شده است روان و بیماریهای روانی, سلامت متخصص. اریکا در حال اجرا بود یک گرافیک سری در رسانه های اجتماعی با تمرکز بر نامرئی بار مادران چهره. او دعوت Chasity به همکاری ایجاد یک گرافیک به طور خاص برای مادران از کودکان است.

Chasity گفت: مامان ترسناک که گرافیک مهم است زیرا آن را “یک نمایش بصری از آنچه آن را مانند به منظور بالا بردن یک کودک است. تمام نگرانی گام های اضافی از حفاظت از خود فیزیکی, عاطفی و اجتماعی, رفاه و وظیفه جمع آوری آنها را به عشق پوست خود را با وجود این همیشه حاضر نژادپرستی در جهان است.” او افزود: “این یک بار سنگین است. [. . .] این گرافیک به صدا و اعتبار که ما می بینیم نامرئی بار و یک دعوت نامه برای مادران دیگر به دیدن آن بیش از حد.”

اریکا دعوت Chasity به بخشی از نامرئی مادری سری پس از خود را تجربه ولع مصرف یک ضد نژاد پرستی در جهان برای خود او پسر. به عنوان یک حرفه ای او شاهد بسیاری از چالش هایی که سیاه بومی و زنان از رنگ چهره هنگام زایمان و مادری. او گفت: مامان ترسناک, “چالش های منحصر به فرد که BIPOC را تجربه تولد شده اند به طور گسترده ای مستند اما چیزی که بسیاری از ما زنان سفید کاملا بی اطلاع است.” او می خواست به برجسته کردن برخی از چالش های خاص است که این مادران در صورت بالا بردن سطح آگاهی.

Chasity به ما یادآوری می کند که کسانی که پدر و مادر سیاه و سفید از کودکان “هیچ چاره ای اما برای تدریس به کودکان ما در مورد نژاد پرستی. آن را یک ماده از اگر اما یک موضوع از زمانی که.” صحبت کردن به کودکان است “سخت و دشوار است اما غیر قابل مذاکره است.” او گفت که هر چند فرزندان او بیش از حد جوان به درک “بحث” او dreads روز است که گفتگو شروع می شود. او گفت: مامان ترسناک “من باید به آنها توضیح دهید که چرا برخی از مردم نمی خواهم آنها را فقط به این دلیل آنها را بیشتر ملانین در پوست خود را و یا چگونه به پاسخ به نظرات نژادپرستانه و یا چگونه به خود ارزش ارزش در جهان است که می کند.”

اریکا مشترک “من تا به حال هیچ ایده زمانی که تبدیل شدن به یک (سفید) مادر به سیاه و سفید کودکان که از من می شود بحث در مورد موضوعاتی مانند نژادپرستی و تعصب در چنین سن جوانی. به عنوان یک زن سفید مطرح شده در سفید خانواده من هرگز تا به حال گفتگو در مورد مسابقه من یا تحت درمان های مختلف به دلیل رنگ پوست من است.” او افزود: “مادر سیاه و سفید از کودکان نمی توانیم به شما امتیاز به نگه داشتن سر خود را در شن و ماسه و عمل مانند نژادپرستی است یک چیزی از گذشته است.”

گرافیک که اریکا شرکت ایجاد می کند و سهام را عمیقا با من طنین انداز. من یک مادر و چهار فرزند همه آنها سیاه و سفید هستند. مانند اریکا, من یک زن بزرگ شده در یک خانواده است. من هرگز به دنبال یک پلیس یا مامور امنیتی و نیت یا هدف (مانند در یک فروشگاه) هرگز مورد سوال است. من تا به حال امتیاز سفید تمام زندگی من اما فرزندان من نیست. به عنوان بچه ها من مسن تر را بدست ما تا به حال بیشتر و بیشتر در مورد نژاد پرستی و قوانین است که در آن ما در محل برای نگه داشتن فرزندان ما امن است. ما این کار را با کمک نژادی, نقش, مدل, از آنجایی که ما به عنوان پدر و مادر ندارد و این تجربه برای به اشتراک گذاشتن با فرزندان ما.

اریکا را کار نه تنها آگاهی, اما او را کشیدن تا بیشتر صندلی به میز و توزیع میکروفون به مادرم از رنگ از جمله Chasity. این سری است که نه تنها آموزش — این ساختمان رفاقت در میان مادران که هرگز یکدیگر را ملاقات اما می توانید خود را آموزش و به اشتراک گذاری آن را در درون خود, مامان جوامع است.

اریکا نیز به تازگی با همکاری دکتر فرشته Montfort یک روانشناس و مادر از چهار به ایجاد یک خودمراقبتی لیست سیاه. برخی از پیشنهادات خود را شامل محدود کردن اخبار و رسانه های اجتماعی, یادگیری از دیگر سیاه و ساختمان جامعه با آنها و به خود اجازه به قبول آنچه آنها احساس.

اریکا می پرسد همکار سفید مادرم به empathizers زمانی که یک مادر از رنگ سهام خود را تجربه. اولین بار, سفید, بچه نیاز به درک که آنها ناخودآگاه تعصبات و ما نیاز به “خلع سلاح دفاعی ما و یا ما نیاز به مقایسه تجربه” با یکی دیگر از مادر. ما همچنین باید برای جلوگیری از به حداقل رساندن و یا بی اعتباری که مادر را تجربه می کنند. بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید در حال گوش دادن و یاد بگیرند.

“من فکر می کنم بچه ها در بهترین خود را هنگامی که آنها صمیمانه حمایت از یکدیگر با وجود تفاوت از تجربه زندگی” Chasity گفت. “وقتی که بچه گسترش شفقت و پشتیبانی با قضاوت و یا ترس از آسیب پذیری محصول شفا است.” او ما را تشویق به گوش دادن و اعتبار دیگر تجربه “بدون دفاع یا رد.”

در نهایت او معتقد است که زمانی که مادرم با هم می آیند, آنها می توانند جهان را تغییر دهید. ما نمی تواند بیشتر موافقم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im