نگه داشتن عشق زنده در حالی که قرنطینه

Malte مولر/گتی سلام پدر و مادر! بنابراین این قرنطینه چیزی است که سرگرم کننده است ، منظور من هم خانواده با ا

توسط ETELARESANKHABAR در 31 فروردین 1399
romance-in-pandemic
Malte مولر/گتی

سلام پدر و مادر! بنابراین این قرنطینه چیزی است که سرگرم کننده است ، منظور من هم خانواده با ارزش است بنابراین این واقعا یک هدیه است. یک هدیه. ما در حال گرفتن به می دانم که بچه های ما در یک سطح ما هرگز قبل از شناخته شده مانند, آیا می دانید هر پوست و جزئیات در مورد هر شخصیت در Fortnite? من انجام دهید! شسته و رفته است.

و ما به اندازه کافی خوش شانس به هم بی پایان (eeeeeeendleeeeeessssss) QT با همسران ما بیش از حد اگر آنها در حال کار از خانه—که به معنی اضافی opps عاشقانه, راست? اگر داشتن یک دسته از مردم کوچک کردن-کرک از sunup تا غروب آفتاب و صفر توانایی به دزدکی حرکت کردن را برای یک شب تاریخ و یا حتی خصوصی پنج دقیقه مکالمه نمی کند و صدا, شهوت انگیز, خوب پس... حق با شماست.

اما این واقعیت ما برای آینده قابل پیش بینی. پس از آن درباره زمان ما می گویند eff خاموش coronavirus—ما در حال رفتن به را خود ما عاشقانه است. یا حداقل ما در حال رفتن به سعی کنید. چون ما ازدواج و روابط در آن بستگی دارد. جهنم ما ممکن است حتی حمام و اصلاح ما ، از جان گذشته, بار, مردمی. از جان گذشته بار.

به کمک ما آمده تا با برخی از شدنی ایده های است که می تواند نگه داشتن عشق شعله های آتش سوزان (و یا جرقه آنها را به بازگشت به زندگی) در طول قرنطینه ما صحبت کرد و به ماریا سالیوان روابط متخصص و VP dating.com که ارائه برخی از پیشنهادات مفید.

برای مثال شب تاریخ در حال کردن جدول در حال حاضر, اما خانواده شما هنوز هم نیاز به غذا خوردن. ماریا Sullivan نشان می دهد ما در چالش با ما شریک به یک آشپز ، "این یک راه سرگرم کننده برای نگه داشتن جرقه زنده با برخی از رقابت دوستانه" او می گوید: "و می تواند به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده برای تمام خانواده است. حتی بچه ها می توانند درگیر شدن و مخلوط کردن تمام مواد تشکیل دهنده! هنگامی که بچه ها آماده هستند برای شما و شریک زندگی خود را می تواند به شلاق تا برخی از دسر!"

مهم این است که اجازه دهید شل و قرار داده ما تنش به سمت برای یک شب. پخت و پز سرگرم کننده, شام, پخش موسیقی در آشپزخانه خود را ارسال بنابراین دانستن wink که بعد از آن شما در حال رفتن به "دسر" ممکن است فقط حواس پرتی شما نیاز به عقب بر گردیم در خلق و خوی.

اگر پخت و پز نمی توانید آن را برای شما انجام می شود Sullivan تا به ایده های دیگر بیش از حد. "دریافت دلتنگ و یک شب بازی با شریک زندگی خود را. بازی تمام بازی های هیئت مدیره شما استفاده می شود به عنوان یک بچه و یا حتی بلند کردن یک پازل و کار است که با هم برای برخی از کیفیت مطابق با زمان" او نشان می دهد. یک بازی رقابتی انحصار یا احمقانه بیش باکلمات می تواند مرهم برای سطح استرس خود را که شما و همسرتان نیاز دارید. و هنگامی که شما می توانید به آن مکان شاد, شب ممکن است نگاه های زیادی متفاوت هنگامی که بچه ها در خواب هستند.

یکی دیگر از یکی از سرگرم کننده است به حفاری کردن, پیر, عکس و نگاهی به سفر کردن خط حافظه. من به تازگی یک عکس از من و من از 20 سال پیش. بنابراین جوان خیلی بیشتر از مو بر روی سر خود را تا چند چین و چروک اطراف چشم. Reminiscing در مورد روزهای اول رابطه خود را یک راه عالی برای اتصال و به یاد یکدیگر چگونه این سفر را آغاز کردم.

سالیوان همچنین می گوید شما می توانید سرگرم کننده خانوادگی, فیلم, شب, اما نگه داشتن حزب است. "به نوبه خود زندگی خود را به اتاق شخصی خود, تئاتر," او می گوید. "تزئین اتاق با چراغ بالش و پتو را پاپ کورن و گرفتن برخی از آب نبات به میان وعده در حالی که خانواده خود را به تماشای یک نمایش و یا فیلم با هم! و هنگامی که زمان خواب می آید همراه برای کودکان و نوجوانان شما و شریک زندگی تان می توانید اقامت تا به تماشای چیزی کمی بیشتر عاشقانه است." (آنچه که به معنی... است تا به شما. چشمک.)

یا از آنجا که شما نمی توانید بیرون بروید برای شب تاریخ چگونه در مورد یک شب تاریخ ، بچه ها می تواند کمک به انتخاب کردن لباس های فانتزی برای پدر و مادر. یکی می تواند waitstaff دیگر میزبان/میزبان. اجازه دهید آنها را "سفارش" خود را به شام و حتی انتخاب برخی از موسیقی رمانتیک. اگر شما احساس راحتی با آن برخی از نور شمع و استفاده از سفره و خود را خوب غذاخوری. TBH این احتمالا در نهایت هرج و مرج کامل—از آنجا که کودکان و نوجوانان—اما فکر می کنم از خاطرات شما در حال ساخت به عنوان یک خانواده و به عنوان یک زن و شوهر. فکر می کنم از پیام شما در حال فرستادن بچه های خود را—که پدر و مادر آنها عاشق یکدیگر هستند و اولویت خود را در ارتباط است.

و در نهایت آیا دست کم گرفتن قدرت تلاش چیزی جدید—حتی در قرنطینه. "تلاش یک تجربه جدید با شما عزیزان همیشه به ارمغان می آورد شور و هیجان و حتی می توانید رقابتی آب رفتن" سالیوان می گوید مامان ترسناک. برخی از فعالیت های سرگرم کننده است که در حال قرنطینه پسند شامل ثبت نام در آنلاین کلاس آشپزی یا تلاش یک فعالیت فیزیکی مانند ضربه بوکس از خانه. و یا چگونه در مورد خودمانی, ارتباط جنسی, یوگا? که برای تلفن های موبایل جذاب...

"حتی اگر شما در نهایت ساخت کامل احمق ها از خودتان" ماریا سالیوان می گوید: "شما قطعا باید یک داستان برای گفتن و بعد برخی از خاطرات خنده دار برای نگه داشتن laughing about."

و پروردگار ما نیاز به تفریح و خنده در حال حاضر. زیرا حقیقت این است که ما به یکدیگر نیاز دارند و اگر ما در حال رفتن را از طریق این. ما نیاز به ما و دختر ما نیاز ما خواهر و برادر و پدر و مادر ما باید بچه های ما و ما قطعا نیاز به شرکای ما. اگر وجود داشت همیشه یک زمان به خودتان یادآوری کنید که چرا شما در عشق سقوط کرد در وهله اول آن را در حال حاضر.

"چه شده است تا در مورد یک رابطه این است که شما باید یک شریک وجود دارد به حمایت از شما در برابر این کشش شما بیش از حد نازک" سالیوان توضیح می دهد. "خستگی از بچه ها و عوامل استرس زا روزانه از یک دنیای ناشناخته یک مثال از یک لحظه شما باید خدا را شکر به کسی که به شما متعهد, حتی اگر آن را سخت تر برای دیدن در حال حاضر."

گوش ما آن را — نه هر کس می تواند استطاعت آنلاین کلاس آشپزی یا زمان برای زوج های یوگا است. پیوند فعالیت های شما انتخاب می کنید می تواند کوچک و ساده است. سالیوان می گوید: نکته مهم این است که به "انتخاب یک فعالیت شما و شریک زندگی خود را می توانید با هم انجام دهید حتی اگر آن را فقط به لذت بردن از یک فنجان قهوه در صبح قبل از خود را از راه دور روز کاری آغاز می شود."

اما او می افزاید: هر آنچه که شما انتخاب می کنید برای انجام با هم, مطمئن شوید که شما اتصال. "از این زمان برای صحبت کردن از طریق آنچه در ذهن خود را به سادگی با نگه داشتن شرکای خود دست و اطمینان به یکدیگر است که شما در این با هم."

آخرین قطعه از مشاوره ماریا سالیوان ارائه می دهد همچنین نگاهی به برخی از زمان برای خودتان. "بودن در زیر یک سقف برای هفته ها در پایان بدیهی است که می تواند باعث برخی از اصطکاک," او می گوید. "آن است که همیشه بسیار مهم است برخی بسیار مورد نیاز زمان به تنهایی, به خصوص اگر شما احساس ضعف. مطمئن شوید که به اختصاص برخی از زمان برای خودتان هر شب یا هر شب دیگر را از حالت فشرده خارج کنید. شما می توانید با در نظر گرفتن یک حمام و یا به سادگی با خواندن کتاب یا تماشای تلویزیون مورد علاقه خود را نشان می دهد."

رابطه خود را قوی تر خواهد بود اگر شما کمی مراقبت از خود و همچنین پرورش ازدواج خود را. پس از یک استراحت از هر کس در خانواده خود شما خواهید بود قادر به خودتان و واقعا شیرجه که خانواده بازی های هیئت مدیره و یا پخت و پز یک وعده غذایی جدید شما هرگز قبل از. و هنگامی که شما جمع شده در خود را فرشته شیرین cherubs شما گرفتن شریک زندگی خود را در چشم گرفتن دست خود را و شاید احساس می کنید الهام گرفته از فیلم "شیرجه" به چیز دیگری بیش از حد.

زیرا حقیقت این است که هیچ یک از ما در حال رفتن در هر نقطه در حالی که ما ممکن است به عنوان به خوبی کار می کنند با آنچه که ما داریم. شاید که خانواده باکلمات. شاید خانواده kickball در حیاط. اما فراموش نکنید که به فن ارتباط شعله های آتش بیش از حد. "عاشقانه" می تواند به معنای بسیاری از چیزها مردمی. در حال حاضر زمان ما پیدا کردن آنچه در آن مانند به نظر می رسد در طول قرنطینه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن